Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: Insignia 2010 »

Hej ok
Stokrotka48
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 04 sie 2019 16:48

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: Stokrotka48 »

Witam Wszystkich. Właśnie dzwoniłam do Jedlca, telefon odebrała bardzo przemila Pani i zadalam kilka pytań. I co najważniejsze nie trzeba jechać dzień wcześniej jeśli zajedzie się po 17 godzinie. Pokoje są 3-4 osobowe a miejsca dla każdego wystarczy. Mówiła że jak wrazie pociąg się opóźni to proszę dzwonić i wyślemy samochód po Panią. Także o wszystko zapytałam co chciałam wiedzieć i jestem spokojna. A że mam pociąg bezpośredni do Kalisza to też się cieszę ☺️☺️smacznego obiadziku życzę i miłego popołudnia a dla Kuracjuszy super pogody i udanych zabiegów
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: Insignia 2010 »

O kurczę 3-4 osoby w pokoju to tłok ......A ja jadę z zusu gdzie i kiedy przyjdzie pocztą teraz już na miejscu w placówce ZUS nie można pogrymasic co do miejsca i terminu sami ustalają .
Stokrotka48
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 04 sie 2019 16:48

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: Stokrotka48 »

Cześć Andrzej. Co do ilości osób nic nie poradzę bo po tylu osobowe są pokoje, no chyba że małżeństwo ☺️. Dla mnie osobiście nie przeszkadza. A jak było na komisji? I gdzie pojedziesz na Turnus. Dobrze ze dojazd jest dobry, gorzej powrót ale jakoś będzie ☺️
Stokrotka48
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 04 sie 2019 16:48

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: Stokrotka48 »

Jak przyjdzie pocztą to dobrze
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: Insignia 2010 »

Nic na razie nie wiem ....do tej pory wybierałem czas i miejsce w zusie teraz ma przyjść listownie wiec gdzie dadzą tam muszę jechać ......kiepsko to widzę .....
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: Muzyczka »

Witaj Insignia, ale też słyszałam, że można odwołać się, tak pani mnie tam poinformowała, i że można tak od niedawna, i wtedy ewentualnie możesz prosić o zmianę na lepiej..tak mi się wydaje....
Serdecznie pozdrawiam :)
Stokrotka48
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 04 sie 2019 16:48

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: Stokrotka48 »

Witam wtorkowo ☕☕☕☕🍰🍰🍰🍰Andrzeju może akurat dobrze Ci się trafi, i tego Ci życzę żeby miejsce było super tam gdzie chciałbys
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: Insignia 2010 »

Hej Muzyczka przybliż coś więcej w temacie ewentualnego odwołania co do czasu i miejsca skierowania na rehabilitację ....to ja mam go wykolegować A nie on mnie :lol: :lol:
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: Insignia 2010 »

Ja sobie życzę gory i furę śniegu tak jak w 2017 Rymanow kiedy to do stołówki nie mogli dostarczyć chleba bo tak zawiało . Jako chlopak z dolin lubie przebywac w gorach i tylko wtedy kiedy śnieg jest ;)
ODPOWIEDZ