22 Szpital Wojskowy w Ciechocinku 28.11.2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
anulka2016
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 30 maja 2016 20:38
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

22 Szpital Wojskowy w Ciechocinku 28.11.2019

Post autor: anulka2016 »

mój turnus w 22 szpitalu wojskowym w Ciechocinku zaczynam 28 listopada ,czy ktoś wyjeżdża w tym terminie z Olsztyna do Ciechocinka? A następne pytanie czy są wycieczki organizowane ,bo co robić tam w te jesienne dni. Niestety turnus kończę 26 grudnia był tam ktos w święta , proszę o kontakt. Ania.
Agnieszka Irena
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 20 sie 2018 12:46
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: 22 Szpital Wojskowy w Ciechocinku 28.11.2019

Post autor: Agnieszka Irena »

Hej, są organizowane wycieczki autokarowe i przejażdżki powozem po Ciechocinku. Zwiedzanie meleksem jest u konkurencji. Sprzed szpitala są kilka razy dziennie kursy autobusu do Torunia i z powrotem. Potańcówki są na miejscu i w sąsiedztwie. Może weźmiesz kijki - tereny spacerowe są miłe, powietrze w sosnowym lasku znakomite. Miłego pobytu, owocnej kuracji.
anulka2016
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 30 maja 2016 20:38
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: 22 Szpital Wojskowy w Ciechocinku 28.11.2019

Post autor: anulka2016 »

Hej .Dziękuję za odpowiedź . Czy możesz mi napisać cos więcej do jakich miejscowości są wycieczki . O kijkach już pomyślałam. Co jeszcze byś mi mogła poradzić abym fajnie spędziła ten czas.Pozdrawiam.
Loco
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 29 mar 2017 20:31

Re: 22 Szpital Wojskowy w Ciechocinku 28.11.2019

Post autor: Loco »

Znaleźć fajne towarzystwo :)
anulka2016
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 30 maja 2016 20:38
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: 22 Szpital Wojskowy w Ciechocinku 28.11.2019

Post autor: anulka2016 »

tak jak w każdym sanatorium , czas szybko i przyjemnie mija kiedy ma się zgrana paczkę ,na pingponga , kijki czy fajfy :}























]
Agnieszka Irena
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 20 sie 2018 12:46
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: 22 Szpital Wojskowy w Ciechocinku 28.11.2019

Post autor: Agnieszka Irena »

Witaj Anulko! Nie będę przekonywać, że grudzień jest najpiękniejszą porą do pobytu w Ciechocinku.
Wycieczki organizuje pan, wyraźnie znudzony tym zajęciem. We wrześniu było zwiedzanie Torunia, spacer po Ciechocinku, przejazdy pojazdem konnym po Ciechocinku, zwiedzanie warzelni soli, zwiedzanie Lichenia. Na miejscu są organizowane koncerty, nie zawsze na dostatecznym poziomie. W zimie oferta może być uboższa. Na Twoim miejscu zaszłabym do sąsiadów: Gracji, Wrzosu, Szpitala Uzdrowiskowego. W zasięgu jest Gniezno, Biskupin, Inowrocław. Na wycieczki pozostaje w praktyce tylko niedziela, ew. sobota po obiedzie. Nie wiem w jakim jesteś wieku i w jakiej kondycji. Jeśli lubisz lektury, to polecam skopiowanie do pamięci telefonu kilku ciekawych audiobooków (w Warszawie dostępnych w bibliotekach dzielnicowych) i zakup słuchawek. To wypełni czas miedzy zabiegami jak i umożliwi odizolowanie się od współlokatorki, jeśli okaże się ona amatorką programów telewizyjnych, których nie lubisz. Wszystkiego dobrego!
W 22 WSUiR byłam prywatnie we wrześniu, wybieram się w maju 2020. Dobre warunki bytowe, rehabilitacja w porządku, wspaniały basen, miła okolica.
anulka2016
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 30 maja 2016 20:38
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: 22 Szpital Wojskowy w Ciechocinku 28.11.2019

Post autor: anulka2016 »

Dziękuję za odpowiedź. zapewne pospaceruję po okolicy , sadziłam ze gdzieś dalej są organizowane wycieczki chociażby do stolicy:), jedna dobra strona braku wycieczek -więcej pieniędzy zostanie w kieszeni :), albo pójdzie na inne przyjemności , liczyłam tez na rezerwacje pokoju , po mojej ciężkiej pracy ,nieprzespanych nocach chciałam zarezerwować jedynkę ,a tu pomimo dopłaty ani jedynek ,ani rezerwacji .Pozdrawiam
23kisiel
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 24 wrz 2019 21:30
Oddział NFZ: Pomorski

Re: 22 Szpital Wojskowy w Ciechocinku 28.11.2019

Post autor: 23kisiel »

Witaj ,moze tak pokrutce w sanatorium Wojskowym bylem w grudniu dwa lata temu na okres swiateczny ,przyjechalem jako jeden z pierwszych,caly osrodek na wysokim poziomie ,pokoje praktycznie juz poukladane przez planing z recepcji ,bylem z NFZ,pobyt 28 dni,pokoj dwu osobowy z balkonem z widokiem na park,odzial Kardiologi,jesli chodzi o zabiegi super wysoki poziom borowiny w calosci owijany pacjent,to ja rozumiem ,kopiele solankowe,piekny basen z torami do plywania ,pelen profesjonalizm,mozna na miejscu zakupic wszystko od recznika po szlafrok ,papcie i co tam dusza zapragnie ,tylko gotowka jest potrzebna,co tydzien kontrola lekarska,po 22 drugiej pani pielegniarka sprawdza jak sie czujemy i w jakim stanie jestesmy. Recepcja tez nas obserwuje w jakim nastroju powracamy i o ktorej ,lepiej do 22 sie wyrobic do pokoju ,bylem widzialem ze na dwa dni przed zakonczeniem turnusu dwie osoby od nas pozegnalo sie ,nie pomogly blagania i klekania na kolanach ...co do kawiarni Cztery Pory Roku super ,pyszna kawa ,ciasta,super muzyka ,cieplo na sali ale damy rade prawda przeciez to dla wojskowych po misjach,a kto nie da rady jak nie my ,krio komora super,zawsze elegancko na wysokim poziomie wszyscy ubrani i usmiechnieci ....wyciesczki organizowane w Wrzos bylem teraz w Sierpniu ok...co do Wojskowego to slabo ,koncerty stacjonarne ,itp...Cerkiem widac z okna balkonu ciekawe koncerty Swiateczne bylem cztery razy ,polecam...o 16 juz szaro wieczorami wracalem Taxi...Polecam Kawiarenke Irenke na przeciwko kosciola naprawde klasa sama w sobie i wlascicielka tez...organizuja tez koncerty....muglbym pisac bardziej szczegulowo pytaj odpowiem teraz mam Goldap ...i dziekuje Ci za info... ;) :kwiat:
anulka2016
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 30 maja 2016 20:38
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: 22 Szpital Wojskowy w Ciechocinku 28.11.2019

Post autor: anulka2016 »

Dziękuję , Nie jestem z wojskowego przydziału ,a zwykły szarak z NFZ ,czy takie same warunki są dla wszystkich ? :kwiat:
23kisiel
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 24 wrz 2019 21:30
Oddział NFZ: Pomorski

Re: 22 Szpital Wojskowy w Ciechocinku 28.11.2019

Post autor: 23kisiel »

Witaj ,warunki podobne jak z Zus,choc komercja ma najlepsze warunki co do NFZ,tak na cztery,pokoje w starej czesci bo nowa czesc dla innych ....warto byc rano...i skupic sie na zabiegach choc w dwujce nie jest najgorzej z tego co slyszalem...... :kwiat: 8-) tylko odpoczywac....i cieszyc sie zyciem....
ODPOWIEDZ