Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Beti11
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 10 kwie 2019 21:28
Oddział NFZ: Śląski

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: Beti11 »

Byłam w Białym Orle w maju tego roku bylo super. Klimacik tworzą kuracjusze i bliskość Krakowiaka 😉 . Proponuję zabrać dmuchawę bo będzie zimno w pokojach i ciepłe ubrania . Okna są w tym zabytku bardzo nieszczelne. Jedzenie ujdzie...kobietom wystarcza. Zabiegi na miejscu z wyjatkiem basenu. Polecam badanie u Pani doktor nie u faceta. To szefowa centrum zabiegowego i można ustalic zabiegi. Polecam grote solną w ramach zabiegów 45min relaksu cudo. Pokoje od strony tarasu są fajne po przeciwnej stronie ciemne. Warunki skromne ale do zniesienia.W osrodku brak kawiarenki i świetlicy . Nie ma gdzie posiedziec w grupie. Z ZUSu pokoje wszystkie 2 osobowe.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: Muzyczka »

Droga Moniko,
Jeśli mogę Ci poradzić to może jedź od siebie z domu wcześnie rano żeby tam być też nie za późno bo potem już jest mniejszy wybór pokoi.. chyba ... Ja jak jechałam to byłam po 7:00 rano, ale to było w czerwcu... jeszcze załapałam się na śniadanie o 8:00 i pamiętaj jak się ma skierowanie z zus-u to możesz być w ostatni dzień też należy Ci się nie tylko śniadanie jak z funduszu tylko i obiad i kolacja i tak samo w dniu przyjazdu możesz mieć i śniadanie obiad i kolację... To chyba już od jutra zaczynasz...a może też zadzwoń i czy można przyjechać wcześniej wieczorem lub po południu z opłatą za dobę ale nie wiem czy coś mają wolnego ale czasami zdarzy się że ktoś wyjedzie wcześniej czasem przypadkiem.....
Miłego pobytu przede wszystkim i dobrych zabiegów...by wszystko było dobrze, i niestety bardzo trzeba uważać żeby się nie przeziębić jak będziesz chodziła na zabiegi.....
Pozdrawiam serdecznie i najlepszego życzę..
Monika 012
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 10 lip 2019 12:15

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: Monika 012 »

Dzięki Muzyczka😉 Jestem już w BO. Mam pokój od strony słonecznej, ale z balkonem, w pokojach chłodno .Przydał się grzejnik. Jedzenia faktycznie dla kobiet wystarcza ale mężczyźni dojadają. Jedzenie gotowane jest w Excelsiorze i dostarczane do nas w ramach cateringu. Można korzystać z całego mnóstwa wycieczek ,oczywiście płatnych. Ogólnie ok.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: Muzyczka »

Hejka Moniczko, trzym się cieplutko, jak zimno, ręczniki między okna, by nie wiało i było cieplej...A grzejnik masz?.
Obok, w krakowiaku na 1 piętrze jest biblioteka, można korzystać za darmo z internetu i wypożyczyć książkę. .
Dzięki za napisanie..
Trzym się cieplutko...
Życzę miłych chwil i wszystkiego dobrego.. :)
Awatar użytkownika
rysiek46
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 29 sty 2012 18:05
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: rysiek46 »

Witam. Byłem w Białym Orle już dwa razy. O ile pierwszy pobyt wspominam bardzo mile to drugi był dla mnie koszmarem. Wszystko się zgadza, że to ludzie tworzą klimat i atmosferę. W dobrym towarzystwie zawsze łatwiej znieść niedogodności. Głównym problemem było jedzenie. Nie to, że grymaszę bo jestem wybredny. Większość kuracjuszy bardzo narzekała na zimne, mało estetyczne, mało smaczne potrawy. Jedzenie jest dowożone - katering. Wyobrażam sobie jak to będzie wyglądało w zimnej porze. O zabiegach nie wspomnę. Obsługa o wszem, bardzo miła. Jeśli mogę doradzić to jedź dzień wcześniej. (Zawsze tak robię). Zapłacisz 50 zł. za nocleg, ale masz możliwość wybrać sobie słoneczny pokój (nad tarasem), co zrekompensuje w pewnym stopniu nieszczelne okna. Pozdrawiam. Baw się dobrze
Awatar użytkownika
rysiek46
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 29 sty 2012 18:05
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: rysiek46 »

Jak zimno to rozgrzewka w Krakowiaku i na noc chłopa pod kołderkę :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: Muzyczka »

Szanowny p. Rysiek, jak pisze w nagłówku... koleżanka chyba tam już jest...bo dzisiaj to 3 listopada, a turnus chyba od 31.10....czyli już tam jest z 3 dni.... minimum...ale obu było dobrze...
Serdecznie pozdrawiam :)
Monika 012
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 10 lip 2019 12:15

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: Monika 012 »

Parę dni minęło okolica zapoznana towarzystwo też 😊zabiegi w porządku, mam basen i magneto i laser, itd. pielęgniarki i rehabilitantki bardzo miłe Krakowiak zaliczony, biblioteka też. Mam fajną współlokatorkę i towarzystwo do spacerów, a więc nie narzekam. Panie Rysiek na noc to ja tu wolę kocyk, jest bardziej milusi i cieplusi😀
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: Muzyczka »

Droga Moniko,
Cieszę się że Pani jest zadowolona, super pewnie daje radę i dziękuję za wiadomość...proszę uważać dalej aby się nie przeziębić po zabiegach jak pamiętam basen trzeba dojść kawałek więc proszę trzymać się cieplutko i uważać... Laser to chyba był na miejscu ..Nie pamiętam jak Magneto... Życzę udanej rehabilitacji i wszystkiego dobrego w czasie pobytu tam....
Jeszcze chyba pozostała zdrojowa do zaliczenia lub na górce.....jest tam jeszcze kino.
można też busem podjechać 20 minut do Krosna i tam jest już więcej rzeczy do zwiedzenia lub do rossmanna po kosmetyki, lub na inne zakupy...
Samych miłych chwil życzę...
Wszystkiego dobrego !!!!
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: p-siak »

Jeszcze Ballada, Glorietta...
ODPOWIEDZ