Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Monika 012
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 10 lip 2019 12:15

Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: Monika 012 »

Czy w Białym Orle jest trójkąt bermudzki?🙂 Tyle osób czyta i się tam wybiera i cisza, nikt nic nie pisze jak było? Ktoś, coś? Jadę 31 października.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2019 23:20 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
hankalas
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 09 maja 2014 20:20
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: hankalas »

Monika012 a z jakiej miejscowości jedziesz?
aw21
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 10 paź 2017 10:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 17

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: aw21 »

Byłem w tym ośrodku 4 lata temu,warunki mieszkaniowe nienajlepsze ,jedzenie kiepskie. Wszystko zrekompesowało miłe i fajne towarzystwo.Pozdrawiam. :x
Monika 012
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 10 lip 2019 12:15

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: Monika 012 »

hankalas pisze: 24 paź 2019 23:16 Monika012 a z jakiej miejscowości jedziesz?
Jadę z Mikołowa.
Monika 012
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 10 lip 2019 12:15

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: Monika 012 »

Aw21 dzięki, pewnie dlatego tak mało osób się odzywa, bo są niezadowoleni. No cóż, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma☺
Mam nadzieję że nie będzie tak źle, może zabiegi coś pomogą.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: Muzyczka »

Witaj Monika,
Byłam 4 lata temu w Białym Orle, i tam pojechałam po raz drugi to samo miejsce ponieważ znałam i pani pielęgniarki i doktor i byłam zadowolona chociaż było z pewnymi rzeczami ciężko ale da się dogadać w odpowiedni sposób ze wszystkimi... Bardzo proszę jeżeli chcesz to próbuj dzwoń tam i pytaj o rezerwację wcześniejszą ..Może uda Ci się odpowiednią panią w recepcji zastać i trafić na dobrego człowieka.... Proszę proś o pokój od strony słonecznej czyli frontowej głównej tam gdzie są balkony bo z drugiej strony słońce tam nie dochodzi i jest wilgoć.. pewnie o tym wszystkim czytałaś.... Tam są też podłogi skrzeczące, bo to budynek z początkiem 1917 roku..po wojnie budowany.. Życzę miłego pobytu i jak coś to się pytaj proszę... pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego życzę.. :)
JZ37
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 29 sie 2019 23:17
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: JZ37 »

Witam, ja byłam 8lat temu i bardzo mi się podobało, miałam pokój z balkonem i super towarzystwo. Teraz jestem pod jodłą, szkoda że nie ma więcej młodszych osób. Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: Muzyczka »

Hejka,
JZ37, Ja też byłam zadowolona , tak jak zauważysz napisałam , że po raz drugi byłam w białym orle.
Wszystko zależy od ludzi i od tego czego szukamy.... Każdą niedogodności da się wytrzymać, wiadomo że nie trzeba wymagać nie wiadomo czego, a najważniejsza rehabilitacja i ludzie wokół oraz miłe towarzystwo.... Iwonicz-zdrój mała Krynica, jakby jej mała część..... Pod jodłą jak tam jesteś to prawie naprzeciwko....Natomiast z boku i naprzeciwko białego orła jest ogród romantyczny .Jak byłam latem to pięknie róże kwitły, rybki pływaly w fontannie, żabki skakały do niej a świerszcze cykały i jest tam bardzo ładnie...
Pozdrawiam serdecznie :)
Monika 012
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 10 lip 2019 12:15

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: Monika 012 »

Dziękuję Muzyczka😃 Dzwoniłam tam, ale niestety usłyszałam że nie rezerwują pokoi, chyba nie trafiłam na tę właściwą Panią😐 Jestem trochę zmarzluchem, więc słoneczko by się przydało. Jak z zabiegami, czy jest tam jeden lekarz, czy może dwóch, a któryś jest bardziej przyjazny w kwestii zabiegów? Chciałabym skorzystać ile się da, potrzebne mi to. Jeszcze jakieś rady i sugestie? Czytam że jedzenie kiepskie, jakąś knajpkę w miarę niedrogą może polecasz?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój (31.10.2019)

Post autor: Muzyczka »

Hejka,
To co pamiętam jest dwóch lekarzy chyba dwóch panów albo pan i pani.. wydaje mi się że do wykształconych ludzi lub do grzecznych, nie narzucających zabiegi ci kulturalnych podchodzą inaczej.....
Nie miałam problemów żadnych z zabiegami , otrzymałam takie jak prosiłam i jakie mi pomagają... Nie wiem jak jest teraz....jak byłam za drugim razem to miałam właśnie nie tego samego lekarza co za pierwszym razem ale jednak ten za drugim razem też było okej bo nawet pani pielęgniarka mówiła żeby się nie martwić A tak też się martwiłam wcześnie niepotrzebnie.....
Co do jedzenia to wiem że dziewczyny dojadały w barze na górce... To czasem jakiegoś pstrąga na kolację lub naleśniki... Oczywiście jak trzeba można coś dokupić w sklepie spożywczym... Lubiłam tam basen w zakładzie przyrodoleczniczym i jacuzzi i zawsze jedno i potem w drugim też siedziałam , więc polecam ..oczywiście i laser miałam i Magneto...
To tyle, z Iwonicza jest blisko do Krosna około 20 minut busem, kursują często i tam też można sobie potrzebne rzeczy kupić czy w Rossmanie czy w sklepach sieciowych marketach.....
to co pamiętam od nas ludzie chyba jechali do Rymanowa do Biedronki tam też robili zakupy... Proszę być dobrej myśli , nastawić się pozytywnie.. tylko nie dać się ulokować w trójce lub po stronie niesłonecznej...od strony południowo-zachodniej jest taki pokój 2 + 1 i on ma okno na tą stronę niesłoneczną ale były nawet dość ładne... Są jak gdyby na końcu budynku narożnie...Serdecznie pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę.......
ODPOWIEDZ