"Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
MarkStan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 239
Na forum od: 15 lut 2017 13:17
Oddział NFZ: Wielkopolski

"Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Post autor: MarkStan »

Witam !
I zapraszam do e-stolika dyskusyjnego "kawowo-herbaciano-dyskusyjnego" wszystkich chętnych, którzy będą stanowili domowników w "Muszelce", w podanym w tytule terminie.
Zapraszam serdecznie do włączenia się do dyskusji również tych już nie-kuracjuszy, którzy niedawno odbyli kurację w Muszelce w Kołobrzegu i mogą podzielić się z nami, nowicjuszami, cennym doświadczeniem, uwagami i spostrzeżeniami.
Jadę autobusem i już nabyłem bilet.Nie będę męczył wzroku i i narażał mojego portfela na ewentualne mandaty.
Tu na forum starsi i młodsi mają równe szanse rozmawiać z sobą.Tam na miejscu, z doświadczenia wiem, że bywa z tym różnie :?
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych łącznie z Administratorem serdecznie po przerwie w pisaniu.
Ten sam MarkStan ale nieco starszy :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: "Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Post autor: zbigniew165 »

MarkStan w Muszelce nie byłem, ale robiłem sobie w marcu zdjęcie pod Muszelką. Masz rzut beretem do morza, naprzeciwko molo i Bałtyk- sanatorium. Wszędzie blisko na tańce. Udanego wypoczynku i zabiegów. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MarkStan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 239
Na forum od: 15 lut 2017 13:17
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: "Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Post autor: MarkStan »

Dzieki za informacje dotyczace logistyki w poblizu: "Muszelki".Gdybys mi podpowiedzial jeszcze jaki mobilny internet dziala w tym sanatorium najlepiej? Bylbym wdzieczny.Pozdrawiam.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: "Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Post autor: zbigniew165 »

Tego Ci nie podpowiem. Ja zawsze biorę do sanatorium swój internet mobilny z t-mobile. Wtedy wiem co mam i mogę spokojnie pisać na forum, czy przeglądać wiadomości, bo nie oglądam TVP, a tylko z niej można korzystać w prawie wszystkich sanatoriach. :)
Awatar użytkownika
MarkStan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 239
Na forum od: 15 lut 2017 13:17
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: "Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Post autor: MarkStan »

Ja również zabieram zawsze lapka z własnym mobilnym internetem.Jednak wielokrotnie napotkałem sytuację, że internet jest dostępny jedynie ten publiczny, słabej jakości i umiejscowiony tylko w pobliżu recepcji.
Czekam na wypowiedź kogoś, kto dokładnie jest zorientowany w sprawie działania różnych sieci internetowych, mobilnych w sanatorium:"Muszelka".Dotyczy ten problem również smartfonów. Pozdrawiam. :mrgreen:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: "Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Post autor: zbigniew165 »

Ja byłem w marcu w Chalkozynie i mój internet działał bez zarzutu. Z Muszelki do Chalkozyna jest bardzo blisko, to nie powinno być problemu.
Awatar użytkownika
MarkStan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 239
Na forum od: 15 lut 2017 13:17
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: "Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Post autor: MarkStan »

Dzięki.Dopowiedz jeszcze z jakiej sieci korzystałeś po sąsiedzku :o .
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: "Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Post autor: zbigniew165 »

Wcześniej Ci pisałem, że mam t-mobile i z niego korzystałem.
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: "Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Post autor: Pancernz »

W tak dużym mieście nie powinno być problemu z żadną siecią ba nawet sądzę ,że każda zagwarantuje Ci najlepszą prędkość w tym LTE . Ja mam dual sim od dwóch operatorów Plus i Orange i jak pisałem każda daje na Maks .Problemy mogą ale nie muszą być w czasie dużego obciązenia sieci bardziej latem czy o określonej porze lub małych nadmorskich miejscowościach także na pewno będzie Ci wszystko chulać jak trzeba . Będę w Kołobrzegu w podobnym terminie to może gdzieś tam rękę sobie uściśniemy ,pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
MarkStan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 239
Na forum od: 15 lut 2017 13:17
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: "Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Post autor: MarkStan »

Bardzo dziekuje i serdecznie pozdrawiam.MS
ODPOWIEDZ