Kardiologiczny Szpital Uzdrowiskowy Nałęczów (2.01.2020)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
stasio61
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 04 mar 2016 16:58
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Kardiologiczny Szpital Uzdrowiskowy Nałęczów (2.01.2020)

Post autor: stasio61 »

Jadę na turnus od 02.01.2020 Proszę o opinie na temat tego sanatorium. Może ktoś jedzie w tym terminie.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2019 09:13 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Lubella
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 08 paź 2019 08:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kardiologiczny Szpital Uzdrowiskowy Nałęczów (2.01.2020)

Post autor: Lubella »

Witam. Byłam w tym roku w lutym. To nie sanatorium, to szpital. Sprawdzanie obecności w pokojach 7.00 oraz 21 z minutami. Zabiegi przeciętne. Basen na zewnątrz, co o tej porze roku procentuje chorobą. Zachorowałam. Obowiązkowe pozostawanie w pokoju. Jedzenie dostarczane do pokoju. Atrakcje: spacer po Nałęczowie z przewodnikiem, Kazimierz Dolny, Wojciechów (kuźnia). Wieczorki taneczne wszystkie na zewnątrz. Z rzeczy przyjemnych to pijalnia czekolady Wedel, dobre jedzenie i duże porcje to Przepióreczka. Pobyt dla mnie był bez emocji. Tobie życzę wspaniałego wypoczynku i przyjemnych chwil :kwiat:
ewasmukla
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 129
Na forum od: 20 cze 2011 20:44

Re: Kardiologiczny Szpital Uzdrowiskowy Nałęczów (2.01.2020)

Post autor: ewasmukla »

Ja jestem teraz i jest bardzo milo i fajnie....
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kardiologiczny Szpital Uzdrowiskowy Nałęczów (2.01.2020)

Post autor: Rachel »

Ja wykupiłam mojej 86-letniej mamie w Ks Józefie w Nałęczowie. W zeszłym roku z okazji Dnia Matki (po 26 maja). Była tam tydzień. Zawiozłam ją autem i byłam zachwycona parkiem zdrojowym. pogoda była cudna. Mama miała pokój jednoosobowy z widokiem na park i staw. Tak się mamie spodobało, że w tym roku także sobie zażyczyła. Tym razem była ostatni tydzień sierpnia, w tym samym pokoju (tak chciała) i także było gorąco. Nie wiem jak tam jest zimą, ale podejrzewam, że cudownie. Inaczej się sprawy mają co do ośrodka ale park jest wspaniały. W ogóle cały Nałęczów jest wg mnie piękny i bardzo uspokajający. Życzę cudownego pobytu :)
ironman11
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 14 paź 2019 13:45
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Kardiologiczny Szpital Uzdrowiskowy Nałęczów (2.01.2020)

Post autor: ironman11 »

Tu znajdziesz trochę praktycznych informacji: viewtopic.php?f=3&t=18528&p=879232#p879232
ODPOWIEDZ