wyjeżdżam do Kołobrzegu

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Bu-ba jak wybierzesz i zrobisz rezerwację, to napisz jak to nie tajemnica, gdzie pojedziesz.
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: Bu-ba »

Ok. jak tylko wybiorę :lol: to napiszę
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Bu- ba...W,, Sanie,, było Słoneczko...

W,, Amber,, była Ruda i Asi rodzinka i wiele innych osób z NS...doczytaj opinie...no i Waldek

W ,,Perłę Bałtyku,, jak u Siebie to przebywa Darek

W ,, Niwie,, Gienia.

I gdybyś ,, Coś,, potrzebowała sprawdzić to do poniedziałku mogę to z przyjemnością zrobić.

Dobrego wyboru....każdy z Nas wie ile może wydać i czego oczekuje. :serce:

Pozdrawiam Całe Grono z NS.... :serce:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: rybka »

Oj dawno mnie tam nie było.. :o ;)
Zapach jesiennych liści, jodu... hmmm :lol: cudnie było spacerować.. :serce:
Pozdrowienia :kwiat:
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: Bu-ba »

Witam Rybeńko !!!
No to najwyższa pora na reaktywację :lol: Może skusisz się na ponowny wyjazd do Kołobrzegu ? Tym razem na wiosnę . Zapach jodu
masz jak w banku a liście..... tym razem wiosenne ...też pięknie pachną :D
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: Muzyczka »

Witam,
Drogie Panie,
Nie chcę straszyć....
Ale czy o tym wiecie?.

https://gk24.pl/wiemy-kim-byla-trzecia- ... 1-14574325

Jakoś tak niedawno o tym dowiedziałam się i śledziłam wiadomości. .
Aczkolwiek wiem też i spotkałam nawet takie Panie, co na dancingi czy też w czasie pobytu w Kołobrzegu wynajmują ochronę, gdyż za dużo mają na sobie drogiej biżuterii....

Ja w Kołobrzegu czułam się bezpiecznie...
Serdecznie pozdrawiam...
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2519
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: Mazrena »

Bu-ba pisze: 13 lis 2019 21:07 To jest na razie w planie ;)
W związku z tym poradźcie mi proszę sanatorium w którym mogłabym pożytecznie ( z dobrą bazą zabiegową ) , wesoło ( z parkietem
na miejscu lub blisko) i w niewielkiej odległości od morza, spędzić tydzień lub dwa. Oczywiście w przystępnej :) cenie.
Byłam w 11 ub r w Perle Bałtyku, w 3/4 w Posejdonie, aktualnie dziś jestem w Górniku wszystko Kołobrzeg :D
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2519
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: Mazrena »

zbigniew165 pisze: 14 lis 2019 08:49 W chwili obecnej najlepszą ofert ma Perła Bałtyku i Muszelka na turnusy 7 i 14 dniowe. Wczoraj dzwoniłem i okazało się, że najwięcej zabiegów jest w Perle Bałtyku, a Muszelka świeżo po remoncie. Ceny w tych dwóch obiektach najniższe co do pokoju jedynki i ilości oraz jakości zabiegów. Obdzwoniłem wszystkie obiekty z takimi turnusami w Kołobrzegu. W Perle i Muszelce są jeszcze miejsca, bo w innych niestety na luty np. już wolnych pokoi brak. Ostatecznie wybrałem Świnoujście Barbarkę na 13 noclegów na 1450 zł, 30 zabiegów i szwedzki stół. U nich nie dopłaca się extra do jedynki. Pozdrawiam.
Zbyszku, za Twoją opinia z ub roku chciałam jechać do Świnoujścia ,ale jak załatwiałam to nie było pokoi, załatwiłam Kołobrzeg hotel Górnik :D a teraz są miejsca w Świnoujściu- bo biura pozwalniały a w Kołobrzegu full :) Jestem tylko tydzień ;) Mam zabiegi, basen szwedzki stól no i możliwość pobytu z psem 8-) :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Mazrena witaj. Ale jesteś teraz w Kołobrzegu w Górniku o ile dobrze zrozumiałem. Też chciałem jechać do Kołobrzegu do Chalkozyna i niestety nie było już jedynek. Wcześniej miałem rezerwację na dwójkę, ale kolega zrezygnował i mu siałem zrezygnować. Teraz w lutym wybrałem Świnoujście dla tego,że zawsze chciałem wrócić do tego uzdrowiska. Mam już rezerwację na 2 tygodnie w Barbarce, szwedzki stół i o ile dobrze pamiętam, to tam też tolerują zwierzaki, ale jak tam będę, to na pewno napiszę opinię. Będę miał też dobre towarzystwo z naszego forum, a to jest połowa sukcesu na pobycie zimowym. Może nie ma tyle atrakcji co w Kołobrzegu, ale są dwie promenady i myślę, że w czasie ferii będzie tam więcej czynnych lokali. Nastawiam się bardziej na kurację bryzą morską, a tańce mam blisko, bo np. w Energetyku, czyli rzut kamieniem.
Życzę Ci dobrego wypoczynku, spacerów i zabiegów, a o rozrywkach nie wspomnę, bo jest ich tam dużo. :)
Jeszcze dodam, że w Barbarce nie dopłaca się do jedynki, co jest ewenementem nad morzem.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: Muzyczka »

Zbyś.. niechcący napisałeś do mnie..a nie do Mazreny..
Zdarza się..ale wszystko ok..ok..
ODPOWIEDZ