Lądek-Zdrój sanatorium Józef 24.01.2020

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Smerfetkaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 397
Na forum od: 31 mar 2017 00:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Lądek-Zdrój sanatorium Józef 24.01.2020

Post autor: Smerfetkaa »

Może ktoś z małopolskiego jedzie w tym terminie?
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Lądek-Zdrój sanatorium Józef 24.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Droga Smerfetko ,
ja też z małopolskiego NFZ, ale niestety nie jadę tam, aczkolwiek też miałam kiedyś przydział do Lądka, w 2013 roku.. a teraz jadę z końcem stycznia z funduszu....i dostałam przydział 2 tygodnie temu.. czekałam i czekałam.
Tam jest w Józefie bardzo ładnie , bo to jest budynek po remoncie około gdzieś 10 lat temu a może to było jeszcze wcześniej.. nie pamiętam tj.dokładnie nie wiem...bardzo mi się tam podobały pokoje i nawet myślałam że to tylko komercja więc fajnie że masz przydzial, na pierwszym piętrze przyjemna kawiarenka była- polecam szarlotkę z lodami.. nie wiem czy teraz jest.. oby!
Najbardziej wspominam w Józefie basen okrągły, dawny, wykafelkowany malutką glazurą ozdobną z malowidłami.. z piękną, wielką kopułą na górze bardzo wysoko i ładnie wymalowaną, kąpałam się, to na górze , na I p. pan skrzypek zawsze grał Ave Maria Gounoda lub inne utwory i aż byłam zdziwiona że tak przyjemnie można spędzać czas tam.. z początku nawet myślałam że puszczają przez głośniki . A to okazało się że pan na żywo gra na skrzypcach....hi..
Nie wiem czy cieszysz się z tego wyjazdu i czy jesteś zadowolona.. tam wszystko, jeżeli chodzi o zabiegi jest na miejscu i dość duża baza zabiegowa....
Jeszcze jest dużo czasu - cały grudzień i 3 tygodnie przeszło stycznia , może ktoś Ci się zgłosi , że jedzie tam, czego Ci też życzę..
Gratuluję przydziału :kwiat: i mimo wszystko życzę jak najprzyjemniejszych chwil tam , dobrych zabiegów i towarzystwa..
Serdecznie pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę :kwiat:
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Lądek-Zdrój sanatorium Józef 24.01.2020

Post autor: hipek »

Witaj Muzyczka

Czy przypadkiem nie pomylił ci się Józef z Wojciechem.


Pozdrawiam

Hipek
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Lądek-Zdrój sanatorium Józef 24.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Och...!..
Teraz dopiero jak napisałeś zauważyłam, o tak, niestety źle skojarzyłam..trudno..
Bardzo Smerfetko przepraszam, dzięki Hipek..
Pomyliłam dwóch Panów- Wojciecha z Józefem - o tak... niechcący....
W takim razie cofam co tam pisałam ,że to się nie tyczy Józefa...
Niestety błądzić czasami.. /krótko./..jest rzeczą ludzką .. :kwiat:
Awatar użytkownika
Smerfetkaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 397
Na forum od: 31 mar 2017 00:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Lądek-Zdrój sanatorium Józef 24.01.2020

Post autor: Smerfetkaa »

Muzyczko dziękuję za szczere chęci służenia pomocą😊 Może ktoś ma wiedzę na temat Józefa, czy posiłki i zabiegi na miejscu i jakie warunki mieszkaniowe?
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Lądek-Zdrój sanatorium Józef 24.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Smerfetko,
:kwiat: :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1788
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek-Zdrój sanatorium Józef 24.01.2020

Post autor: Andrzej1958 »

Smerfetkaa pisze: 27 lis 2019 21:31 Muzyczko dziękuję za szczere chęci służenia pomocą😊 Może ktoś ma wiedzę na temat Józefa, czy posiłki i zabiegi na miejscu i jakie warunki mieszkaniowe?
Wieki temu, jeszcze w czasach słusznie minionych byłem w Józefie. W tamtych czasach w budynku były tylko pokoje mieszkalne i gabinet lekarski. W pokojach był pełny węzeł sanitarny. Pokoje były dwu i trzyosobowe. Podejrzewam, że poza remontem pokoi niewiele się zmieniło. Posiłki były w sąsiednim Adamie. Zabiegi w Adamie i Wojciechu (kawałek drogi)
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Lądek-Zdrój sanatorium Józef 24.01.2020

Post autor: hipek »

Witam.
Andrzej z tym ( kawałkiem drogi ) to jest lekka przesada.Do Wojciecha spacerkiem idzie się ok.5 minut a z Adamem i Stanisławem gdzie są bazy zabiegowe Józef połączony zadaszonym przejściem.

Pozdrawiam
Hipek
Awatar użytkownika
acik61
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 202
Na forum od: 05 paź 2019 18:51
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lądek-Zdrój sanatorium Józef 24.01.2020

Post autor: acik61 »

Lat temu 7 gdy Trojan nie był jeszcze hotelem, gdy nie miał basenu- miałem przyjemność tam gościć swe schorowane ciało, a zabiegi miałem w Trojanie,Jerzym, Wojciechu, Adamie i..... Jubilacie 😎 - to dopiero było " ładne 5 minut drogi" 🤔 Pozdrawiam forumowiczów z .... Lądka (tym razem z 23 WSzur)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Lądek-Zdrój sanatorium Józef 24.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Acik , a jak Ci tam teraz w Lądku Zdrój?...oby ok.. czego życzę..

Serdecznie pozdrawiam.. :kwiat:
Zadowolonyś!.. oby!
ODPOWIEDZ