Jantar Dziwnówek 14.03.2020r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
al1972
Posty: 1
Na forum od: 24 sty 2020 12:48

Re: Jantar Dziwnówek 14.03.2020r.

Post autor: al1972 »

też jadę na turnus od 14.03.2020r
Duhesz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 06 sty 2020 20:23
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Jantar Dziwnówek 14.03.2020r.

Post autor: Duhesz »

Mam jeszcze dodatkowe pytanie, czy jeśli przybędę około godziny 14.00 to nie będzie za późno?Chodzi o to że jadę do sanatorium pierwszy raz i nie orientuję się a nie chcę jechać samochodem ze względu na niepotrzebne koszty(paliwo,parking)
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jantar Dziwnówek 14.03.2020r.

Post autor: bozenka999 »

Witaj,raczej dobrze być z rana,ale w każdym ośrodku jest inaczej,ja byłam w czas rano bo wyczytałam,że kto pierwszy to lepszy pokój dostanie i to była nie prawda bo pokoje były przydzielone tydzień przed turnusem,i nie było mowy o zmianie p.menedżer poinformowała mnie,że wybierać to mogę,ale jak przyjadę komercyjnie,a tak to mam słuchać i milczeć.Ale za to miałam załatwioną pielęgniarkę i p.doktora,który był bardzo miły ,tego samego dnia z rana.
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Jantar Dziwnówek 14.03.2020r.

Post autor: BarbaraG »

Duhesz pisze: 24 sty 2020 15:24 Mam jeszcze dodatkowe pytanie, czy jeśli przybędę około godziny 14.00 to nie będzie za późno?Chodzi o to że jadę do sanatorium pierwszy raz i nie orientuję się a nie chcę jechać samochodem ze względu na niepotrzebne koszty(paliwo,parking)
Hej. Mam dla Ciebie dobrą radę. Najlepiej jak zadzwonisz do sanatorium. Ja zawsze dzwonię i pytam o sprawy zakwaterowania. Dodatkowo podpowiem, że jadę zawsze dzień wcześniej. Po 14:00 ( dzień przed turnusem ) można już przyjechac. Bynajmniej ja tak miałam w sanatorium w Piwnicznej i Muszynie. Płacisz tylko za nocleg. Dodatkowo szybciej załatwiasz sprawy zabiegów. Dzięki temu, wszystkie zabiegi miałam do obiadu. Ci co przyjeżdżają póżniej mają w późniejszych godzinach Nie ma w tym dniu wyżywienia, bo turnusy z reguły zaczynają się kolacją. Zawsze jednak można cos zjesc na miescie lub kupic sobie i zjesc w pokoju. Wszystko co napisałam dotyczy sanatorium z NFZ. Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku. :)
Duhesz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 06 sty 2020 20:23
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Jantar Dziwnówek 14.03.2020r.

Post autor: Duhesz »

Dziękuję bardzo za podpowiedzi,chodziło mi głównie o te zapisy na zabiegi,rozmowa z lekarzem itd.Pokój to drugorzędna sprawa na którą i tak widzę nie ma się wpływu🤣
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jantar Dziwnówek 14.03.2020r.

Post autor: ka_jak_kazimierz »

BarbaraG pisze: 24 sty 2020 19:44
Dodatkowo podpowiem, że jadę zawsze dzień wcześniej. Po 14:00 ( dzień przed turnusem ) można już przyjechac. Bynajmniej ja tak miałam w sanatorium w Piwnicznej i Muszynie.
Z tym przyjazdem wcześniej bywa różnie.
Czasem w mniejszych sanatoriach, przy pełnym obłożeniu nie ma takiej możliwości. Ludziska się pakują rano i wyjeżdżają, szybkie sprzątanie i kwaterowanie tego samego dnia nowych kuracjuszy. Dokładnie tak było w ostatnim sanatorium w którym byłem.
forumowicz

Re: Jantar Dziwnówek 14.03.2020r.

Post autor: forumowicz »

Duhesz, byłam tam dwukrotnie jeśli masz taką możliwość to bądź w godzinach rannych, wtedy wszystkie formalności załatwisz bez pośpiechu. Co do zabiegów sanat. w Dziwnówku oferuje szeroki wachlarz zabiegów, 4 przed i 2 po obiedzie tych popołudniowych nie ma możliwości wcześniejszego wykonania, takie mają zasady. Życzę przyjemnego pobytu
Duhesz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 06 sty 2020 20:23
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Jantar Dziwnówek 14.03.2020r.

Post autor: Duhesz »

Jeszcze raz dziękuję za szybki odpowiedzi
Duhesz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 06 sty 2020 20:23
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Jantar Dziwnówek 14.03.2020r.

Post autor: Duhesz »

Coś mało nas.🤔Ile osób średnio jest na turnusie?
forumowicz

Re: Jantar Dziwnówek 14.03.2020r.

Post autor: forumowicz »

To zależy w jakim terminie😊
Od 80 do 100 osób.
ODPOWIEDZ