Wysowa-Zdroj 8 kwietnia 2020

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14548
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa-Zdroj 8 kwietnia 2020

Post autor: ANDY12345 »

Czas pokarze, nie tylko o zdrowie się rozchodzi, a tylko rządzący mogą coś nakazać .
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wysowa-Zdroj 8 kwietnia 2020

Post autor: Samosia »

Kaludia85 pisze: 11 mar 2020 22:24 Hej ja jadę z Katowic autem z miłą chęcią mogę kogoś zgarnąc po drodze - zawsze raźniej :)
Co do wszechobecnej paniki i wprowadzania kwarantanny....domyślam się że na chwilę obecną będą zawieszone wyjazdy do sanatorium...?!orientuje się ktoś?
Klaudia
Hej Klaudia...aktualnie jestem w Wysowej....jedynie w dniu przyjęcia wszyscy mieli mierzoną temperaturę a od 09.03 są odwołane wszystkie wycieczki autokarowe...zabiegi odbywają się normalnie i poruszanie się po samej Wysowej nie jest w żaden sposób ograniczone.Pozdrawiam z zamglonej i lekko deszczowej 🌧️☔ dziś Wysowej Zdrój
Bart40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 115
Na forum od: 11 cze 2019 22:10
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa-Zdroj 8 kwietnia 2020

Post autor: Bart40 »

Na stronie ZUS oficjalne info ze wstrzymuja wyjazdy na rehabilitacje czasowo od 14.03.....


No to chyba pojechane......
ODPOWIEDZ