Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
zbynek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 29 gru 2019 12:22

Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: zbynek »

Witam czy ktoś się wybiera w tum terminie
zbynek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 29 gru 2019 12:22

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: zbynek »

Czy może ktoś podpowiedzieć jak wygląda parkowanie auta przy Kujawiaku ? Dziękuje wszystkim za rzetelne opisy Kujawiaka bardzo mi pomogły
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: Muzyczka »

:kwiat: :kwiat: :kwiat:
Fajnie że tam jedziesz, polecam z zabiegów weź codziennie jacuzzi, jest solankowo- mineralne, jeśli możesz...
Parkowanie, nie wiem, są boczne uliczki , dość dużo..z boku kościół, może gdzieś tam w pobliżu a także za sanatorium troszku dalej jest osiedle.. może ktoś coś napisze na ten temat i poradzi Ci...oby...
Serdecznie pozdrawiam...
Wszystkiego dobrego życzę...
Miłego pobytu..
zbynek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 29 gru 2019 12:22

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: zbynek »

Dziękuje Muzyczko :kwiat: za informację okazało się że mojego kolegi znajomy był w Kujawiaku i parkował przed sanatorium parking płatny nie strzeżony jak we wszystkich sanatoriach ;) napisz mi proszę czy rzeczywiście zabiegi są do późnego wieczora strasznie mie to przeraża
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Witaj Zbynek,
Wszystko zależy jak Ci zaplanują zabiegi przez komputer i jak będziesz u lekarza to możesz poprosić że chcesz żeby mieć zabiegi z rana... jeśli tak można, możesz spytać..
ale przecież dzień taki długi nie jest jeszcze koniec stycznia i luty chyba że chcesz chodzić na 15:15 gdzieś na fajfy..?.. czasem dają po obiedzie jeden zabieg ale naprawdę z tym różnie bywa... Nie wiem czy jedziesz z ZUSu Czy z funduszu...wiem że z zus-u to tłumaczą że musi być zabieg po południu ale z funduszu niekoniecznie , ale naprawdę też można dogadać się z paniami które robią zabiegi...to co pamiętam na dwie zmiany pracują panie przy wannach solankowych , perełkowych czy siarkowych czy innych, i na hydromasażach..
Na pierwszym piętrze jest dział planowania i można , gdyby coś Ci nie pasowało prosić uprzejme Panie, które tam pracują , o zmianę zabiegu lub przeplanowanie, jeżeli coś Ci nie będzie pasować.....
Serdecznie pozdrawiam...
Wszystkiego dobrego życzę..
zbynek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 29 gru 2019 12:22

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: zbynek »

Witaj Muzyczko wiem wszystko jestem już spokojny o pobyt w Kujawiaku myślę że będzie ok. szkoda tylko że blendę tam sam ;) Pozdrawiam pięknie :kwiat:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Hejka Zbynek,
O nie.....nie.. nie będziesz sam ....hihi...Tam są ludzie i z zus-u i z funduszu i bardzo dużo.... I napewno znajdziesz super towarzystwo, czego Ci życzę.... Obyś był pozytywnie nastawiony..i powodzenia życzę...
Dziękuję za napisanie.. :kwiat:
zbynek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 29 gru 2019 12:22

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: zbynek »

Jestem zawsze pozytywnie nastawiony na pobyt sanatoryjny nie zdarzyło się abym się nudził, ale jadę pierwszy raz do Inowrocławia zawsze wydawało mi sie to sanatorium takie inne nisz te znane i lubiane
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Zbynek, Super,
Wiesz dokładnie nie wiem czy są rzeczywiście takie sanatoria bardziej znane i lubiane.. Jest takie powiedzenie że czasem lubi się to co się ma..
Więc jak masz tam skierowanie to i tak nie masz wyboru..
Nie wiem też jak ludzie piszą, no to przecież czasem myślą że dane sanatorium bardzo lubią ale z różnych względów .To zależy pod jakim kątem - czy z zabiegów czy z budynku , czyż iz nfrastruktury, czy z posiłków, czy że było dobre towarzystwo czy że miało się świetny pokój i tak dalej... itd....
W każdym bądź razie nigdy nie ma idealnie..
Wiem że Kujawiak ogłasza się komercyjnie i szuka ludzi...
Sukcesywnie są też pokoje remontowane...
Ja mieszkałam w kujawiaku ale na media SPA z boku....to wszystko poączone, byłam z NFZ i potem też raz prywatnie po świętach...na 10 dni...do 6 stycznia..
Pozdrawiam serdecznie....
zbynek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 29 gru 2019 12:22

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: zbynek »

Ja mam swoje ulubione uzdrowiska i ośrodki chętnie bym tam wracał nawet gdybym miał tam mieszkać w składziku na szczotki :) ale masz rację Muzyczko każdy ma inne spojrzenie i oczekiwania
ODPOWIEDZ