Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Zbynek, fajnie i super, że masz swoje ulubione uzdrowiska.... Czy masz na myśli miejscowość czy akurat budynek sanatoryjny w uzdrowiskowej miejscowości..?.
Jeśli chodzi o mnie to byłam ponad 10 razy ale nie mam aż tak bardzo ulubionych tak jak Ty..., Chyba..
Może dwa miejsca, ewentualnie, w tym Kołobrzeg, ale tam tylko priv.bylam...
Podziwiam Twoje poświęcenie że mógłbyś nawet mieszkać w składziku na szczotki , to pewnie tylko żart...coś w tym jednak jest że człowiek nawet chciałby być ponad wszystko ale mam nadzieję że też pora roku też decyduje , przynajmniej nie zimą tylko latem może lub piękną jesienią....
Pozdrawiam serdecznie..
zbynek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 29 gru 2019 12:22

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: zbynek »

Muzyczko miałem na myśli miejscowości ośrodki też nie są mi obojętne lobię Krynice ,Kołobrzeg ,Cieplice ,Ustroń ostatnio miałem okazje być w Busku Zdroju na parę dni zawsze się broniłem przed tymi ośrodkami teraz zmieniłem zdanie Jeżeli będzie mi kiedyś dane dostać przydział do Buska przyjmę z radością :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Zbynek, te ośrodki, co wymieniłeś też bardzo lubię oprócz Cieplic, tam jeszcze nie byłam w sensie w sanatorium tylko miałam wykłady przez 3 dni, więc to było krótko i jesienią.. wtedy krążyłam między filharmonią w Jeleniej górze , a Cieplicami.. W Busku też byłam , krótko 4 dni u koleżanki, a 7 lat temu 3 tygodnie we Włókniarzu, lubię to miejsce..W tym roku też będę, wczoraj miałam telefon od koleżanki , że mnie zaprasza w lutym, ale na weekend.. 3 dni....hi.. Tak, masz rację. Są miejsca ulubione i dobrze że takie masz... I jej możesz, jeździć, jeśli się da i przede wszystkim rehabilitować się...
Serdecznie pozdrawiam
Wszystkiego dobrego życzę....
gosiaczek63
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 03 mar 2015 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: gosiaczek63 »

Będąc w Kujawiaku miałam basen o godz.19. Masakra, dopiero po jakimś czasie udało mi się przełożyć na godz.17 już lepiej. Ogólnie zabiegi bardzo ok.ale właśnie to rozplanowanie godzinowe bardzo kiepskie. Wyjdziesz na spacer a tu trzeba już wracać bo zabieg.😬. Tak było w 2015 roku może teraz coś się zmieniło, chociaż czytając bieżące komentarze widzę, że jest wszystko po staremu.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: Muzyczka »

W kujawiaku ja sobie sama wykupiłam basen prywatnie o 6:30 I miałam też jacuzzi codziennie.. Ponadto, tak jak pisałam wcześniej można sobie przeplanować i widzę Ty też to zrobiłaś po pewnym czasie będąc tam. Jest to nieduży problem, zależy czy ktoś w ogóle będzie miał basen , ale ludzie przychodzą tam z różnych innych miejsc zamieszkania, może i taki dlatego problem...ale to co pamiętam i teraz cały czas sobie przypominam to wieczorem chyba były prywatnie też baseny i godziny do korzystania a także fitness, ale może mylę się.....
Tak jak wszędzie to co piszesz jest , że ledwo wyjdziesz na spacer i trzeba na następny zabieg wracać, to jest prawie w każdym sanatorium.. jak się umie organizacyjnie, to czasami można z fizjoterapełtkami dogadać się..Jak byłam w kujawiaku, nie przypominam sobie żebym miała aż takie problemy..Aaaa, jedną rzecz przypomniała mi się że trzeba pilnować czasu trwania zabiegu i dowiedzieć się ile powinien trwać bo czasami skracają... dwie minuty na przykład..hi... Zbynek, będzie dobrze....
Serdecznie pozdrawiam...
zbynek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 29 gru 2019 12:22

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: zbynek »

Dziewczyny :kwiat: ciężko mie przestraszyć ale myślę że w Kujawiaku sobie poradzę , jeżeli chodzi o zabiegi o godz. 19 to tylko na parkietoterapię będę tolerował :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Zbynek.. i tak trzymać.... :kwiat:
zbynek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 29 gru 2019 12:22

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: zbynek »

Odnowie temat wyjazdu na ten turnus :roll: :)
zbynek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 29 gru 2019 12:22

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: zbynek »

Witam wszystkich pomalutku trzeba się przyzwyczajać z myślą ze nie długo będzie się człowiek relaksował ;)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Witaj Zbynek a także witam Wszystkich,
Tak tak...
.. pomalutku szykuje się wyjazd Twój jak i mój nad morze, i to coraz wiekszymy krokami...i szykujemy się.. powodzenia... Pewnie na miejscu jeszcze szybciej czas zleci...
Miłego wyjazdu.
Pozdrawiam serdecznie....
ODPOWIEDZ