Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
zbynek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 29 gru 2019 12:22

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: zbynek »

Muzyczko :kwiat: a gdzie ty się konkretnie wybierasz na te morze ? ja już mam bardzo dobry humor spakowany i nikt i nic mi go nie zepsuje :lol:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Brawo Zbynek,
Humor najważniejsze...plus by mieć z kim go dzielić... ja do Świnoujścia ze skierowaniem do szpitala uzdrowiskowego wybieram się.. , z NFZ... pisałam chyba to wcześniej, ale nie pamiętam...
Humor . obym też miała i by nikt mi nie nacisnął na odcisk...hi .. żartuję, zawsze pogodna jestem, bo to odpoczynek z rehabilitacją, a wiesz Sam, życie jest piękne...czeka nas troszku dyscyplina, bo trzeba będzie wstać o godzinie 6:00 i na zabiegi od 7:00 chodzić i wszystko jak z zegarkiem w ręku.... Na posiłki też...wiadomo jak to w żywieniu zbiorowym będziemy jeść to co nam dadzą ale dziękować że nie trzeba gotować i chodzić na zakupy....hi .. ale potem po południu wolne, oby, chociaż i dzień będzie krótki , bo i to zima , życzę by Ci też było cieplutko i milutko.... O wieczorach nie wspomnę, bo Ty wiesz sam...ja to też lubię o 19...jak zdrowie pomoże... dzięki za napisanie...uważaj tylko, by się nie przeziębić na zabiegach , ani od ludzi nie chwycić żadnej infekcji.. Bo naokoło mogą ludzie wszędzie kaszleć, bo to taki sezon. A w zgrupowaniu dużym, w skupisku to różnie bywa....
Do Inowrocławia i do Kujawiaka mam wielki sentyment , wspaniałe wspomnienia, chętnie bym tam też kiedyś wróciła... zajrzyj do palmiarni w parku zdrojowym.. czasem są tam koncerty, jak i w sali kryształowej w kujawiaku..., W kościołach jasełka bywają...piękne kościoły, jest ciepły wewnątrz kościół wojskowy, tej okrągły, muzeum chyba Kochanowskiego lub innego z polskich wieszczy jest obok do zawieszenia, gala sportowa, czasem ten targi, w niedzielę stragany handlowe,. muzeum polskiego wieszcza, nie pamiętam, przepraszam...
Wszystkiego dobrego życzę.
Serdecznie pozdrawiam...
Hejka...
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Już wiem,
Zbynek, :kwiat:
muzeum Krasickiego w Inowrocławiu jest, a także muzeum soli z boku rynku jest też tam z boku rynku kino....
Serdecznie pozdrawiam :kwiat:
zbynek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 29 gru 2019 12:22

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: zbynek »

Świetnie Muzyczko że jedziesz do Świnoujścia ja tam bylem dwa lata temu na przełomie lipca i sierpnia w Energetyku a mieszkałem w wieży od strony deptaka było super mimo że głośno :) jedyny problem był z parkingiem (pieruńsko drogo )no pełnia sezonu .Zyczę ci super wypoczynku i partnera na zabiegach po godzinie 19 tej by nie deptał nóżek i prowadził delikatnie ;) :) :) :kwiat:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: Muzyczka »

O!!!.... Zbynek- Wielkie Dzięki, i wzajemnie, życzę też dobrego wypoczynku u rehabilitacji, dobrego towarzystwa, jak i wspaniałych, miłych partnerek, co by pięknie Ci wtórowały i lekko jak" baletnice fruwały", dzięki Twojemu prowadzeniu oczywiście.
Serdecznie pozdrawiam...
Wszystkiego dobrego życzę.. :kwiat: ..
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Acha Zbynek, tośmy się minęli, jak byłam też dwa lata temu, niecałe, czerwiec lipiec.....w Świnoujściu...
Serdecznie pozdrawiam...
zbynek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 29 gru 2019 12:22

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: zbynek »

O jaka szkoda Muzyczko :serce: :kwiat: może dobry los sprawi że się jeszcze spotkamy w jakimś miejscu :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Zbynek....
Może kiedyś... :P
Proszę, zobacz, tu są imprezy kulturalne w Inowrocławiu...
https://www.kiwiportal.pl/wydarzenia/m/inowroclaw
Serdecznie pozdrawiam. :kwiat:
zbynek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 29 gru 2019 12:22

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: zbynek »

Dziękuje :kwiat: na trzy programy już się pisze :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kujawiak Inowrocław 27.01.2020

Post autor: Muzyczka »

:kwiat: :kwiat: :kwiat:
Zbynek, Brawo....
ODPOWIEDZ