Polanczyk Plon 26 luty

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 276
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Polanczyk Plon 26 luty

Post autor: tomaszsanat »

witam no to chyba ten sam pan jest co był ,naprawde fachowiec pełna gęba na samą gimnastyke bym pojechał do plonu na cwiczenia parami ,super dlaczego niema tych cwiczen parami nigdzie ,na początku trochę tak dziwnie wiadomo każdy obcy ,ale pózniej jak sie dobiorą pary na cwiczenia jest dobrze .pozdrawiam
piotrek46
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 15 gru 2019 20:24
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Polanczyk Plon 26 luty

Post autor: piotrek46 »

A jak jest z tv i wifi
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 276
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Polanczyk Plon 26 luty

Post autor: tomaszsanat »

tv jest za darmo ale ja byłem z zusu wi -fi było tylko przy recepcji ale może coś sie zmieniło
Awatar użytkownika
Jerzy Nowak
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 22 mar 2018 16:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Polanczyk Plon 26 luty

Post autor: Jerzy Nowak »

piotrek46 pisze: 15 sty 2020 18:39 A jak jest z tv i wifi
Tv za free wifi dramat .Łapie czasami na 3 pietrze ale przy stoliku obok windy .Plusem od wrzesnia są czajniki elektryczne w pokojach.Do tej pory były dwa na korytarzu.🙂
piotrek46
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 15 gru 2019 20:24
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Polanczyk Plon 26 luty

Post autor: piotrek46 »

Dzięki za info
Tak się pytałem o to tv bo w dwuch ostatnich sanatoriach co byłem to było płatne i to sporo. :(
bolo61
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 23 mar 2017 21:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Polanczyk Plon 26 luty

Post autor: bolo61 »

Potwierdzam że w Plonie TV darmowa ale jakość-masakra,zalezy jaki się trafi pokoj i jaki tv,u mnie był Daewoo :) wszystkie barwy tęczy,trzeba zgłaszac do recepcji i Pan Konserwator pomęczy się przy kablówce,co do WI-FI potwierdzam jakość w pokoju też masakryczna,najlepsza na korytarzu po routerem :!: ale darmowe,no może ja miałem pecha do tego tv i wi-fi.Mała rada...prosic o pokój na wschód,ja byłem na 4...winda jest,cudowne wschody słońca nad Bieszczadami i mgły nad Soliną a jak ktoś lubi zachody słońca to po drugiej stronie ...to tyle,jakby co służe pomocą,Polańczyk zaliczony 2 razy,pozdrawiam.
Jwyl
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 01 sty 2020 02:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Polanczyk Plon 26 luty

Post autor: Jwyl »

Dzięki za informację.
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 276
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Polanczyk Plon 26 luty

Post autor: tomaszsanat »

ja byłem w 6 tce ;omijaj pod spodem kawiarnia t.z w piwnicy ja byłem wtedy w bardzo kiepskim stanie (choroba) spania nie było a grali wtedy do 23 ciej kawiarnia fajna przytulna,nie pisałem o wyżywieniu bardzo kiepskie bez dokupowania nie wyrobisz chyba że się odchudzasz ale sklep spożywczy po drugiej stronie ulicy
bolo61
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 23 mar 2017 21:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Polanczyk Plon 26 luty

Post autor: bolo61 »

Kawiarni w piwnicy juz nie ma,Pan Dyrektor zlikwidował,odbywają się tam teraz szkolenia i terapie,po drugiej stronie ulicy malutkie ciasne ABC,wieksze sklepy wyżej,najwieksze niestety w..Lesku :)Byłem na jesień,jedzenie takie sobie,zawsze cos może komuś nie pasowac,blisko Zakapior,Pod Batem /many many/smażalnia pstrąga.Cisza nocna jak wszedzie obowiązuje od 22,przed ta godziną konczy się potańcówka w Atrium i koncerty w Zakapiorze no chyba ze w pokojach coś się dzieje...ale pielęgniarka potrafi przyjść i zapukać.
Awatar użytkownika
Jerzy Nowak
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 22 mar 2018 16:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Polanczyk Plon 26 luty

Post autor: Jerzy Nowak »

No ale za to jakie jedzenie w Zakapiorze i pod Batem....miedzy innymi z tego powodu zdecydowalem sie poraz drugi tam wybrac sanatorium .Kucharze tam to mistrzowie 👍👍👍w swoim fachu.
ODPOWIEDZ