Marcin rolnik (Sasanka Świnoujście 23.01-12.02.2020)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Marcin rolnik (Sasanka Świnoujście 23.01-12.02.2020)

Post autor: zbigniew165 »

Na pewno będziemy pisać krótkie sprawozdania z pobytu w Świnoujściu. :)
Awatar użytkownika
ania_ka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 159
Na forum od: 06 maja 2019 10:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Marcin rolnik (Sasanka Świnoujście 23.01-12.02.2020)

Post autor: ania_ka »

janusz46 pisze: 23 sty 2020 19:17 Witaj Aniu dobrze kojarzysz.Mam 21000 numer w kolejce z NFZ ,z krusu mogę składać dopiero w lipcu .Wszystko możliwe.Pozdrawiam.
Janusz46.....to daj znać jak już będziesz wiedział gdzie dostaniesz przydział z NFZ😊
Mnie wysyłają od 13lutego do Buska....czekałam w mazowieckim 22miesiące, w tym po ok 20 -tu miesiącach odesłali mój wniosek do lekarza kierującego w celu uzupełnienia dokumentacji i później wszystko już poszło bardzo szybko.
Pozdrawiam Ciebie bardzo cieplutko.
Przepraszam, że tak odbiegamy od tematu głównego tzn od Świnoujścia, aczkolwiek mam nadzieję, że nam wybaczycie....
Było mi bardzo miło ponownie "usłyszeć" po 7 miesiącach Janusza.
To cudowne uczucie, mieć nadal kontakt z ludźmi, których poznajemy na wyjazdach sanatoryjnych.
Pamiętam jak wypatrywałam w Barze na Górce przystojnego gościa z blond czupryną w okularach....a Ty patrzyłeś za czarną burzą loków na mojej głowie 😂 wtedy to był nasz umówiony tu na forum znak rozpoznawczy😁😊
Ojjj było fajnie. ...super fajnie!!!
Wesołe wspomnienia.😊😊😊
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Marcin rolnik (Sasanka Świnoujście 23.01-12.02.2020)

Post autor: Muzyczka »

O !!!. JAK MIŁO!!!!
Ja też lubiałam w Iwoniczu bar na górce , codziennie tam chodziłam od Białego Orła i szczególnie ten krajobraz, który tam było widać, chociaż później drzewa zbyt wysoko wyrosły ale bar na górce się rozbudował, nawet zrobiono drewniany parkiet na tańce... Nie wiem jak jest teraz..koleżanki zamawiamy pstrąga lub naleśniki dojadały kolację sanatoryjną tam i muzyka wspaniale grała i było tam naprawdę przyjemnie na powietrzu... Nie wspomnę romantycznie....hi....
Serdecznie pozdrawiam :kwiat:
Voice13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 27 lis 2017 22:48

Re: Marcin rolnik (Sasanka Świnoujście 23.01-12.02.2020)

Post autor: Voice13 »

Zazdroszczę Wam, kochani, tego Świnoujścia i tańców w Energetyku... Gdzieś na serca dnie zostanie mój pierwszy pobyt sanatoryjny... pierwsze doświadczenia, przyjaźnie, które przetrwały do dziś. Bawcie się dobrze i korzystajcie ze wszystkich atrakcji tej cudnej miejscowości :serce:
Voice13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 27 lis 2017 22:48

Re: Marcin rolnik (Sasanka Świnoujście 23.01-12.02.2020)

Post autor: Voice13 »

No, i wytańczcie się za mnie :D :D :D
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Marcin rolnik (Sasanka Świnoujście 23.01-12.02.2020)

Post autor: Muzyczka »

O tak!!!. :kwiat:
Awatar użytkownika
ania_ka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 159
Na forum od: 06 maja 2019 10:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Marcin rolnik (Sasanka Świnoujście 23.01-12.02.2020)

Post autor: ania_ka »

Wszystko się zgadza Muzyczko❤
W Barze na Górce w Iwoniczu pstrągi były najlepsze w całym "mieście". Z Rymanowa kuracjusze na pstrągi przyjeżdżali.
Muzyka grała na dworze a tańce tak jak piszesz na dechach pod zadaszeniem ....i posiedzieć przy stolikach na dworze można było.
A obok w KRUS-owskim ośrodku grała muzyka na dworze i tańce ....Wszędzie muzyka, pary i grupki ludzi bardzo życzliwych i wesołych.
To był mój pierwszy pobyt tam z Zusu i wspominam go wspaniale.
Voice13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 27 lis 2017 22:48

Re: Marcin rolnik (Sasanka Świnoujście 23.01-12.02.2020)

Post autor: Voice13 »

Drugie, równie ważne miejsce, zajmuje Wysowa i "Biawena". Pozdrawiam wszystkich tych, którzy tam byli, są teraz i będą w przyszłości. Buziaczki :serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Marcin rolnik (Sasanka Świnoujście 23.01-12.02.2020)

Post autor: Muzyczka »

Marcin, jak tam w Świnoujściu, morze dziś chyba troszkę cofnięte, mniejsza fala...? dało się pospacerować?....
Pozdrawiam...
Marcin rolnik
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 19 sty 2020 20:35

Re: Marcin rolnik (Sasanka Świnoujście 23.01-12.02.2020)

Post autor: Marcin rolnik »

Witaj tak bylo spokojnie można było przespacerować się nawet było trochę ludzi pogoda nie była tak tragiczna.morze dosyć dużo było cofnięte żadnych statków nie było też dzisiaj też pójdę trochę pospacerować.no i nie ukrywam że czekam na mojego przewodnika zwiedzania 😀
ODPOWIEDZ