20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica-Zdrój 09.03.2020 -30.03.2020

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica-Zdrój 09.03.2020 -30.03.2020

Post autor: Felice »

Często poświęcisz kolację w Wojskowym,bo raczej nie należą do specjalnie wyszukanych. Zresztą moje opinie nie są z kosmosu tylko właśnie z "poświęceń" ;) :lol:
alusia 55
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 13 gru 2017 18:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 1

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica-Zdrój 09.03.2020 -30.03.2020

Post autor: alusia 55 »

Witaj Dorotko ... :kwiat: Nie wiem czy starczy Ci czasu , abyś wszystko zwiedziła. Myślę ze w miarę możliwości i pogody ogarniesz . Radzę zabrać trzecią walizeczkę z banknotami , ale co najmniej 200 złotowymi. Bo wszyscy radzą co zwiedzić co odwiedzić , co zjeść a Krynica nie należy do najtańszych. Ale kto , jak nie Ty dasz radę . Pozdrawiam :serce: :serce: :kwiat:
DORO
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 443
Na forum od: 22 wrz 2015 08:23
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica-Zdrój 09.03.2020 -30.03.2020

Post autor: DORO »

Wbrew pozorom jestem bardzo rozsądną osobą 8-) :) :lol: , alusia 55 dam radę, nie pierwszy to i nie ostatni kurort :)
A jak sobie radzisz w Polańczyku, dobrą masz pogodę? Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
DORO
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 443
Na forum od: 22 wrz 2015 08:23
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica-Zdrój 09.03.2020 -30.03.2020

Post autor: DORO »

Felice, takie mało smakowe sanatoryjne kolacje mają swoje dobre strony, każdorazowo próbuję nie dojadać... ;) tylko owoce, pomidory i ogórki kwaszone. Różnie to wygląda w realu, z pewnością nie odmówię sobie lokalnych pyszności :P ale będzie zapewne okazja niejedna, żeby to strenować ;) :P
Gość

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica-Zdrój 09.03.2020 -30.03.2020

Post autor: Gość »

Witam, jeśli będziesz tam pierwszy raz to napewno warto pojechać busem na kolejkę na jaworzynie krynickiej, kolejka na górę parkową, biuro podróży organizuje wycieczki: słowacja baseny siarkowe bardzo fajne ale małe, budapeszt, zakopane kraków wieliczka - jesli tam nie byłaś, termy chochołowskie. Jesli jeździsz na nartach to jest gdzie pojeździć, jeśli lubisz tańczyć to też jest gdzie hawana przyciąga dużo ludzi, stary dom zdrojowy muzyka ok wejscie bezpłatnie ale mało miejsca, prezydent super lokal bufet drogi muzyka średnia, w wojskowym miejsca sporo styl komunistyczny i daleko z miasta ale muzyka fajna. Co do wody chyba leczniczej i moczopędnej to każdy decyduje indywidualnie - ja nie piję. pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku.
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica-Zdrój 09.03.2020 -30.03.2020

Post autor: forumowicz »

No to wieści z pierwszej ręki mamy. Jeszcze tylko dowiemy się gdzie bawi się młodzież z ZUS ... Jak się nic nie zmieniło to cristslpstio albo piwnica w artystycznej z cudowną muzyka disco polo :twisted: :twisted: . Góra parkowa musowo na piechotę dwa razy dziennie. Jaworzyna czy slotwiny spacer w chmurach to się idzie na piechotę ku zdrowotności... :twisted: narty na Henryka na piechotę z wojskowego. :twisted: i już mamy bilans energetyczny na minusie. Jest miejsce na wieczorne małe co nieco. Zamiast term Chochołowskiej i węgierskich siarek proponuje strefę relaksu w wojskowym. Z dodatkowych zabiegów masaż w Gabinecie u Iriny :D na Puławskiego. Na tańce w wojskowym najbliżej do Szwejka Pani Stasia przekona, że szatnia obowiązkowa. A Pani Sylwia zapoda do stolika co trzeba... No i najważniejsze gdzie gra teraz Łysy.... Bo już chyba nie w artystycznej???
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica-Zdrój 09.03.2020 -30.03.2020

Post autor: Felice »

W Krynicy nie gra nigdzie.
W moim turnusie Cristalpatio świeciło pustkami, mimo tego że wejście za free, na dole w Artystycznej głównie miejscowi w sobotę. W ciągu tygodnia kręciły się pojedyncze osoby. Do Hawany z wielu powodów nie chadzam. Raz „musiałam” i po 20 minutach prawie skończyło się wzywaniem karetki bo udusił mnie smród starości i kurzu pamiętającego czasy wczesnego Gomułki😎
Romek siarki są Słowackie😛
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica-Zdrój 09.03.2020 -30.03.2020

Post autor: forumowicz »

Hmm to trzeba wybrać plan B, ...zaraz to dlaczego ja byłem na Węgrzech ???
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica-Zdrój 09.03.2020 -30.03.2020

Post autor: Felice »

Może i na Węgrzech są...nie neguję. Wyjazdy na kąpiele siarkowe są do Vrbowa na Słowacji a Węgry to Tapolca w skałach wapiennych. Ja byłam jeszcze w Egerszalok,to takie ichnie Pamukkale.
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica-Zdrój 09.03.2020 -30.03.2020

Post autor: forumowicz »

Było mi się lepiej zapytać gdzie nie byłaś :)
ODPOWIEDZ