Polanica Zdrój od 16 kwietnia

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Polanica Zdrój od 16 kwietnia

Post autor: malgonia »

A gdzie był taki przekaz że NFZ za trzy albo cztery miesiące
ninak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 200
Na forum od: 15 lis 2012 16:21
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Polanica Zdrój od 16 kwietnia

Post autor: ninak »

W Wielkiej Pieniawie noclegi i jedzenie do pokoju ,pobyt komercyjny,recepcja odgrodzona folią.Rehabilitacja od 18 maja ambulatoryjna i komercyjna.
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: Polanica Zdrój od 16 kwietnia

Post autor: anezobk »

Szpital na Ciągłówce w Zakopanem tez już ruszył z rehabilitacją ogólnoustrojową od 12.05.20
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Polanica Zdrój od 16 kwietnia

Post autor: Krzysio010 »

Jak wpiszesz w wyszukiwarce : https://skierowania.nfz.gov.pl/ap-przeg ... a/show_app
dotychczasowy numer skierowania, to wówczas wyświetla się aktualny nr w kolejce i czas oczekiwania.
U mnie pokazuje nr 15 i czas oczekiwania 4 m-ce :(
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Polanica Zdrój od 16 kwietnia

Post autor: malgonia »

Krzysioo10 ale głupoty, w przegladarce jest czas oczekiwnia od początku złożenia.Ja dostałam skierowanie do sanatorium od 23 kwietnia, z wiadomych wzgledów cofnięto i wrócilam do przegladarki z numerem takim jak był wtedy kiedy mi przydzielono skierowanie i wrócił czas oczekiwania 28 miesięcy tyle ile pisałao na początku kiedy złożyłam wniosek.
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Polanica Zdrój od 16 kwietnia

Post autor: Krzysio010 »

To nie może być tak jak piszesz. U mnie pokazuje czas oczekiwania 4 m-ce a papiery były złożone bodajże w czerwcu 2018r. Ja swoje skierowanie na początku pandemii odesłałem i po kilku dniach pojawił się ten nowy wpis. w moim przypadku wytypowano Szpital uzdrowiskowy a nie pobyt w Sanatorium.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Polanica Zdrój od 16 kwietnia

Post autor: malgonia »

Nie będę się sprzeczać ale ja czekam już trzy lata, mina w czerwcu.Dostałam przydział przy nu erze 1320, ale był koronoświrus i wróciłam spowrotem do kolejki,na ten sam numer 1320,i z tym samym czasem oczekiwania jaki był napisany na poczatku czyli 28 miesięcy, ato że sie przedłuzył to już wina NFZ
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica Zdrój od 16 kwietnia

Post autor: Felice »

Z tego co wiem NFZ pracuje zdalnie do końca miesiąca dlatego nic się nie zmienia bo nie są wprowadzane nowe wnioski. Tak przynajmniej jest w zaprzyjaźnionym mi oddziale i na razie nie ma żadnych wytycznych. Dopóki minister zdrowia nie da zielonego światła na lecznictwo uzdrowiskowe to tak będzie.
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Polanica Zdrój od 16 kwietnia

Post autor: Krzysio010 »

Ja będę czekał tyle ile będzie trzeba, aż wrócą względnie normalne warunki. Kompletnie dla mnie nie ma sensu pobyt w zamkniętym obiekcie :(
bozenapp3
Posty: 1
Na forum od: 22 maja 2020 23:07
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Polanica Zdrój od 16 kwietnia

Post autor: bozenapp3 »

Dzień dobry ;) , mam skierowanie do Wielkiej Pieniawy od 22.06.2020r. ( ZUS )na narząd głosu. Czas pandemii trwa, nie wiem, czy pojadę, chociaż oglądając zdjęcia widzę, że jest tam dużo zieleni, a to najlepsze na spacery i regenerację gardła ;) . Może jakieś wskazówki, co w razie czego wziąć, bo sanatorium nie zapewnia :lol: . Pozdrawiam serdecznie :) .
ODPOWIEDZ