Horyniec Krus od 04.05

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
gecha
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 15 wrz 2011 19:13
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Horyniec Krus od 04.05

Post autor: gecha »

Tomaszxyz skrót
CRR to Centrum Rehabilitacji Rolników, być może przyjmują również z NFZ tego nie wiem.
Pozdrawiam
mismiod
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 14 lip 2014 17:45
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Horyniec Krus od 04.05

Post autor: mismiod »

Witajcie. Tak ja miałam skierowanie do CRR Horyniec z Nfz na 4 tygodniowa rehabilitację.Dzwonic do KRUS nie mam po co .A tak naprawdę to się trochę obawiam .Myślę że same testy kuracjuszy to za mało, aby spokojnie się leczyć. Personel powinien być "czysty",wyjść też trzeba na kawkę lody itp.Moze to jeszcze za wcześnie. Co o tym myślicie?Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gecha
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 15 wrz 2011 19:13
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Horyniec Krus od 04.05

Post autor: gecha »

Mismiod moim zdaniem ten pierwszy turnus po przerwie będzie najbezpieczniejszy...przez trzy miesiące nie było kuracjuszy, więc i personel nie miał kontaktu,pokoje czyste zdezynfekowane,sale rehabilitacyjne również . Myślę że kolejne turnusy będą bardziej ryzykowne.
Pozdrawiam A.
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Horyniec Krus od 04.05

Post autor: Krzysio010 »

Kiedyś i tak trzeba się ruszyć, a nikt nie zagwarantuje że za 2 m-ce będzie lepiej :(
Grunt to zachować rozsądek i nie dać się zwariować.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20156
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Horyniec Krus od 04.05

Post autor: Felice »

gecha pisze: 01 cze 2020 17:33 Mismiod moim zdaniem ten pierwszy turnus po przerwie będzie najbezpieczniejszy...przez trzy miesiące nie było kuracjuszy, więc i personel nie miał kontaktu,pokoje czyste zdezynfekowane,sale rehabilitacyjne również . Myślę że kolejne turnusy będą bardziej ryzykowne.
Pozdrawiam A.
Jestem już trzeci tydzień na turnusie. Wyjazd to była moja najlepsza decyzja. Wszystko tak jak mówisz...personel przebadany, pomieszczenia czyste, pełna dezynfekcja. Nie bójcie się, łatwiej to cholerstwo złapać w przysłowiowej biedrzeniec, niż w sanatorium .
ODPOWIEDZ