Perła bałtyku

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
studeent
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 19 gru 2016 23:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Perła bałtyku

Post autor: studeent »

Jesteśmy na turnusie od 10.03, od 16.03 poniedziałku zostały zawieszone zabiegi i wszelka opieka czy jak wyjadę na własną prośbę - tak jak chcą czy mogę liczyć na nowy wniosek. Czy ktoś jest tak samo w sanatorium i nie wie co robić? CZY Macie jakieś info od nfz
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Perła bałtyku

Post autor: Muzyczka »

Proszę pytać mailowo narodowy fundusz lub pytać uzdrowisko Kołobrzeg a o informacjach odnośnie wydanych zarządzeń od 14 marca proszę czytać na dwóch wątkach tutaj na forum Nasze Sanatorium w tematach : koronawirus.....

Serdecznie pozdrawiam...
Sytuacja jest bardzo wyjątkowa....
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Perła bałtyku

Post autor: Muzyczka »

Szczerze mówiąc nie wiem co sama bym zrobiła i tak teraz w tym momencie pomyślałam.
Jaką decyzję podejmują inni kuracjusze...
Ponieważ jesteście nad morzem mogą pozostać spacery i inhalacje powietrzem... A opieka medyczna w szpitalu kołobrzeskim.... ale nie wiem czy to jest dobra porada...
Myślę że zostaliście zaskoczeni będąc tam już na miejscu i trzeba by było to wszystko przemyśleć.... Pamiętam takie sanatoria , że nawet rozdawali jak moi rodzice byli w Ustroniu, w Równicy to dostawali posiłki bezpośrednio do pokoju..... Trzeba by było rozważyć jaki jest kontakt możliwość ewentualnie jakiegoś odizolowania czy bezpiecznego pobytu i nie narażania siebie ani innych tam na miejscu....
Jeśli nie da się... Pozostaje jedyne wyjście powrót... Nie wiem czy fundusz skoro zabiegi odbyły się w jednej czwartej czy potraktuje to że można jeszcze raz składać wniosek w najbliższym czasie...trzeba pytać...

Serdecznie pozdrawiam ..
wszystko teraz jest całkiem wyjątkowe i inne ...
ODPOWIEDZ