Wysowa Zdrój "Nad parkiem" od 19.06

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Aneta1974
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 11 kwie 2017 11:01

Wysowa Zdrój "Nad parkiem" od 19.06

Post autor: Aneta1974 »

Witam. Otrzymalam skierowanie z zus. Czy ktoś jeszcze wybiera sie w tym terminie?
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Wysowa Zdrój "Nad parkiem" od 19.06

Post autor: jacky6 »


Nawet gdyby skończył się czas epidemiczny to i tak turnusy będą przesunięte.
Na pewno skierowanie wystawiono dużo wcześniej i dopiero teraz listonosz doręczył.
Kilka lat temu poczta męczyła się kilkanaście dni z doręczeniem skierowania.


:ugeek: :mrgreen:
Samira
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 22 lut 2020 08:10

Re: Wysowa Zdrój "Nad parkiem" od 19.06

Post autor: Samira »

Witam , nadal odwołane są wyjazdy :cry: ja miałam jechać 2.05 . Wczoraj się dodzwoniłam do mojego ZUS. Pani mi grzecznie powiedziała , że jeśli to wszystko ruszy, a kiedy to nie wiadomo to dostaniemy skierowanie z nowym terminem z zachowaniem kolejki . Nie trzeba składać nowego wniosku, najlepiej sobie zadzwonić pod numer ZUS podany na skierowaniu i dowiedzieć . Pozdrawiam ;)
Aneta1974
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 11 kwie 2017 11:01

Re: Wysowa Zdrój "Nad parkiem" od 19.06

Post autor: Aneta1974 »

Dziekuje bardzo za informacje
Szpaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 18 paź 2018 19:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój "Nad parkiem" od 19.06

Post autor: Szpaczek »

Dzień dobry wszystkim, cześć dziewczyny, Może spotkamy się Aneta, ja miałam skierowanie na 26 maja czyli jutro nie pojutrze, do 18 czerwca. Kiedy pojadę nie wiem. Trzeba czekać na nowy termin, dostaniemy listownie informację, czyli???? Nowe skierowanie. Pozdrawiam serdecznie :) :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
ODPOWIEDZ