Krynica Silesia 01 października

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
piotrek111
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 66
Na forum od: 03 kwie 2014 21:41
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Krynica Silesia 01 października

Post autor: piotrek111 »

Witam wszystkich, wyjeżdżam 01 października z południowej wielkopolski.
Jadę własnym transportem mogę po drodze kogoś zabrać ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: GIENIA »

O ile sanatoria będą już przyjmować kuracjuszy ... :roll: ja też mam turnus od 1 października , tyle , że w Kołobrzegu .... podejrzewam , że może jeszcze nie być możliwy wyjazd :(
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: Samosia »

Gieniu trzeba być dobrej myśli....również z córką mamy już zaklepany wyjazd od 10.10 do Krynicy Zdroju :|
mechanik
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 31 sty 2018 21:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: mechanik »

wszystkie wyjazdy przesuną się o okres kiedy nie były czynne sanatoria . Więc osoby mające planowane na pażdziernik chyba pojadą w przyszłym [ 2021 ] roku. :(
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: tomaszsanat »

nie przesadzajcie że do pazdziernika nie ruszą sanatoria daje rękę uciąc że w czerwcu bedą juz wyjazdy jak nie wcześniej ,mój nowy numer w kolejce to 31 a miałem wyjazd 31 marca do kołobrzegu oby tylko miejsca nie zmienili , więc mam nadzieje że pojade zaraz jak otworzą sanatoria , znajomi maja różnie 1200 i większe numery , powodzenia dla wszystkich i jak najszybszych wyjazdów dla tych co sie nie doczekali w marcu i kwietniu
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: Felice »

W czerwcu sanatoria na pewno nie ruszą bo zawieszenie działalności na tą chwilę jest do końca czerwca. Co dalej? Zobaczymy.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: Samosia »

mechanik pisze: 14 kwie 2020 20:21 wszystkie wyjazdy przesuną się o okres kiedy nie były czynne sanatoria . Więc osoby mające planowane na pażdziernik chyba pojadą w przyszłym [ 2021 ] roku. :(
Wyjazd pażdziernikowy to wyjazd na turnus rehabilitacyjny załatwiany w sposób prywatny więc jeśli marcowy pobyt w szpitalu uzdrowiskowym zostal przerwany przez ekspresowy wyjazd do domu a i obecna stacjonarna rehabilitacja blisko miejsca zamieszkania też jest odwolana przez panujący wirus to jeśli będzie możliwość wyjazdu to na 100% pojedziemy aby podreperować zdrowie.
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: tomaszsanat »

pytanie do fekic:skąd wiesz że do konca czerwca jest zawieszona działalność sanatoryjna bo ja pierwsze słyszę poprostu sa zawieszone i tyle póki co nie ma terminu
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: Felice »

Od osoby pracującej w sanatorium i znającej zarządzenia.
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: Krzysio010 »

Komunikat NFZ : Jeżeli posiadasz potwierdzone przez oddział wojewódzki NFZ, skierowanie na leczenie uzdrowiskowe, którego termin przypada po 14 marca 2020 roku – ZOSTAŃ W DOMU, a oryginał skierowania na leczenie uzdrowiskowe odeślij do oddziału wojewódzkiego, po ustaniu epidemii.
Skierowanie do sanatorium będzie mogło być zrealizowane w późniejszym terminie, z zachowaniem obecnego miejsca w kolejce oczekujących.


Wg. uzyskanych informacji u źródła nie odesłanie otrzymanego skierowania skutkuje rezygnacją :cry:
Po odesłaniu wracasz do kolejki oczekujących i według prognoz do wakacji raczej się nic nie wydarzy.
ODPOWIEDZ