Krynica Silesia 01 października

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: GIENIA »

tomaszsanat pisze: 24 kwie 2020 07:27 ale wam wesoło miny wam zrzedną jak pojade koniec czerwca lipiec ; ha ha
I co :?: masz już jakiś przydział :?: , bo wyszło na Twoje ;) NFZ w czerwcu wznawia działalność ...
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 276
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: tomaszsanat »

witam Gienia chyba było wiadomo że tak będzie juz po niedzieli mam mieć dzwoniłem do nfz panienka z okienka wyjaśniła że to sanatorium co miałem jechac nie jest jeszcze gotowe na przyjęcia kuracjuszy , to jest szczyt lenistwa ale wiadomo jak w polsce sie pracuje w takich instytucjach a mam porównanie bo byłem w paru krajach za granicą po pare lat ale mniejsza o to , nie rozumiem tylko tych zarozumiałych i wszysko wiedzących bab(ek) co sie upierali przy swoim , ciesze sie ze to smo miejsce będzie (kołobrzeg) co miało byc bo wszystko na to wskazuje .pozdrawiam
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: ricolo666 »

Tomasz ja mam inne zdanie co do pracy Polakow,uwarzasz ze malo wydajnie pracujemy??,jak tak to nigdzie nie byles .Milej niedzieli
Awatar użytkownika
DorotaB
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 25 maja 2011 15:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: DorotaB »

Witam wszystkich. NFZ wysyła mnie ponownie do tego samego uzdrowiska co wcześniej a termin rozpoczęcia to 17 czerwca br. Termin piękny. Jeszcze tylko test na koronkę i jadę.
ODPOWIEDZ