Adam i Ewa Świnoujście (24.06.2020)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: Felice »

Miałam nie pisać więcej, ale muszę...
Baryła nagminnie używasz w wielu postach określenia leczenie poszpitalne. Nie ma takiego leczenia i przepisy tej nazwy nie uwzględniają.
Może czasem warto pomyśleć chwilę, zanim zacznie się atakować kogoś w sumie bez powodu.
To tyle i myślę,ze dalsze zaśmiecanie tematu wyjazdu Syrenki jest bez sensu.
forumowicz

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: forumowicz »

Pokaz mi gdzie tego używam bo sobie nie przypominam zebym takie cos pisał, ewentualnie tłumacząc ze czegos takiego nie ma to tak alno konkretnie w jakimś przypadku gdzie widomo o co chodzi. A ty tak ogólnie Felice jestes z tych co składają wniosek czy z tych co przesyłają skierowanie? A nawet jak używam to zdaje się że w sensie tzw. poszpitalne. Sprawdz i napisz? I sprawdz dobrze Felice, bo wytykaniem czegos czego nie ma Ty zasmiecasz akurat. Jest rzeczowa rozmowa, czujesz się jakby zgnebiona i wtykasz to co nie jest na miejscu. Sorry nie znasz terminów nazw itp. ale inną wiedzę istotną posiadasz. I na tym się skup.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2020 21:44 przez forumowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: Felice »

Przejrzyj swoje wpisy i znajdziesz...
Nie korzystam ze skierowań do sanatorium wiec ani nie składam,ani nie przesyłam.
A tak przy okazji słowo sanatoryjny jest synonimem uzdrowiskowy więc znaczą to samo.
forumowicz

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: forumowicz »

No i nie chcesz przyznac się do niewiedzy, Sanatoryjne i uzdrowiskowe nie jest to zaden synonim, Wystarzy spojrzeć co to jest uzdrowisko a co sanatorium. Nie walcz dalej bo przgrywasz,
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: ewasz »

Baryła, upierdliwość Twoja mnie powala, współczucia dla rodziny ...
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: Dzia_dek »

baryla1969 pisze: Pokaz mi gdzie tego używam bo sobie nie przypominam zebym takie cos pisał, (...)
Zaczyna mnie irytować Twój upierdliwy upór, więc może zamiast Felice ja Ci pokażę przykłady.
baryla1969 pisze: Ja byłem na turnusie z Nfz, 28 dni poszpitalne (...)
baryla1969 pisze:(...) Aha i to chyba czy ktoś jedzie na poszpitalne czy inne(...)
baryla1969 pisze:Troche długo jak na poszpitalne(...)
Jak widzisz powyżej, sam nie jesteś do końca w porządku. To tylko trzy przykłady, a jest ich trochę więcej.
Daj sobie już spokój z tym czepianiem się, sam do końca już chyba nie wiesz czego. Czepiłeś się słowa
sanatoryjny jak rzep psiego ogona, a dla wielu osób jest to tożsame czy szpital jest uzdrowiskowy czy też
sanatoryjny. Oczywiście masz rację, że uzdrowisko jako miejscowość i sanatorium jako obiekt, to są dwa
odrębne zagadnienia, ale jeśli podstawą jest słowo szpital, to jak myślisz ten sanatoryjny, to gdzie będzie
jak nie w uzdrowisku właśnie? Powiedz od razu, że chciałeś przypiąć łatkę osobie, a temat to inna sprawa.
Wiele osób robi tutaj poważniejsze błędy pisząc np. że jedzie do uzdrowiska Beskid, albo co jeszcze gorsze
do senatorium Horyniec i nikt nie robi z tego afery na cztery strony zupełnie innego tematu. Zgodzę się tu
z Ewasz, że Twoja upierdliwość jest porażająca i niech mnie ręka jakakolwiek broni od towarzystwa takiej
jak Ty osoby, w pokoju na kuracji, obojętnie czy w sanatorium czy też w szpitalu ... nawet sanatoryjnym.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: sztani »

Dziadku Zbyszku - Brawo .Nic dodać nic ująć . Są niestety na forum osoby które upierdliwością przebijają wszystko. :) Pozdrawiam forum
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 263
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: tomaszsanat »

brawo dziadek ale wiesz jakie sa kobiety, uparte jak osły lub gorzej i nic nie poradzisz będą trzymać swoją rację choćby ich torturowano pozdrawiam
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: GIENIA »

tomaszsanat , współczuję , skoro takie kobiety Cię otaczają ;) , a w przypadku powyższego sporu , to nie dwie kobiety były jego stronami :lol: , uważniej czytaj , dopiero komentuj ;)
forumowicz

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: forumowicz »

Brawo Dziadek . Znalazłeś wpisy. Gratulacje. Chwała bo mi sie nie chciało szukać. Tylko pamietaj, że zawsze używałem słowa poszpitalne w jakimś kontekscie, gdzie było wiadomo o co może chodzić i wiadomo było o co. A zresztą co ja będe pisał. Szkoda czasu mojego jak i waszego. Nazywajcie sobie wszystko jak chcecie i dalej krzewcie w narodzie nieprawidłowości językowe.
ODPOWIEDZ