Adam i Ewa Świnoujście (24.06.2020)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24607
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: ewasz »

A to jak widać zależy od widzimisię. W Lądku można wychodzić na zewnątrz.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: Felice »

Z wychodzeniem na zewnątrz nie mamy żadnego problemu.Paranoją jest zamykanie ludzi w budynku. Przede wszystkim spacery i przebywanie na powietrzu są niezbędne, po drugie jeżeli pracownicy codziennie idą do domu to jaki jest sens trzymać pacjentów zamkniętych. Od poniedziałku będą też pacjenci ambulatoryjni przychodzący z domu. Czyli nie da się nikogo odizolować.
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: jaga167 »

Też mi się wydaje, że ten zakaz wychodzenia to jakieś nieporozumienie. Wbrew logice i potrzebom życiowym.
agiatis
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 44
Na forum od: 14 cze 2013 16:09
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: agiatis »

Felice pisze: 24 maja 2020 22:00 Z wychodzeniem na zewnątrz nie mamy żadnego problemu.Paranoją jest zamykanie ludzi w budynku. Przede wszystkim spacery i przebywanie na powietrzu są niezbędne, po drugie jeżeli pracownicy codziennie idą do domu to jaki jest sens trzymać pacjentów zamkniętych. Od poniedziałku będą też pacjenci ambulatoryjni przychodzący z domu. Czyli nie da się nikogo odizolować.
Totalnie bez sensu!Właśnie dlatego , mają problem ze skompletowaniem ludzi. Moja Ciocia też nie chce jechać.
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: syrenka »

Pierwsze słyszę o zamykaniu w budynku ...&Tym bardziej że od 15 ruszają sanatoria ...Jeśli to oddział w typowym szpitalu to tak może być ....ale to gdybanie .....Już widzę jak siedzę zamknięta w budynku z moim napędem .... :evil: W dokumentach nic nie ma więc plaża i ścieżki moje .....
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: syrenka »

115 szpital wojskowy w Helu to jest normalny szpital ....tak samo jest w szpitalu ortopedycznym w Ustroniu ....ogólnoustrojówka nie wychodzi ....to już jest od dawna dobre 6 lat .Wiem bo pytałam się u źródła.Generalnie przymykali oko i można było wychodzić .Bo poznałam ludzi z tego oddziału jak byłam ostatnio w Ustroniu .A że teraz w powietrzu fruwa bakteria to pilnują .
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: jan19557 »

Pozwolę sobie na zwrócenie wam uwagi że temat dotyczy Świnoujścia a czytam wpisy o Lądku Zdroju i Helu. Może załóżcie swoje tematy bo nie sprawdzałem czy są. Będzie lepiej.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24607
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: ewasz »

Janie, sory ale czy to Ty jesteś założycielem tego tematu, że tak Ci to przeszkadza 🤔
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: syrenka »

Do Jana ....my jesteśmy w temacie ty nie ....A jeśli chodzi o wychodzenie z budynku dzwoniłam i się dowiedziałam u źródła.Nie ma zakazu wychodzenia .Owszem tak jak pisałam wyżej rehabilitacja ogóloustrojowa na oddziale szpitalnym w normalnym szpitalu gdzie są inne oddziały takie jak neurologia , ortopedia,wewnętrzny jest zakaz wychodzenia .Więc kończąc ten temat wszyscy co jadą do sanatorium na oddział rehabilitacji nie ma zakazu wychodzenia .Są to informacje z uzdrowiska i od pani z funduszu .pozdrawiam
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Adam i Ewa Świnoujście

Post autor: jaga167 »

Syrenko - dzięki!
ODPOWIEDZ