Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój (12.07.2020)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
barbral
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 16 lut 2014 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój (12.07.2020)

Post autor: barbral »

Gdzieś mignela miinformacja, że szpital jest już otwarty. Czyli można wychodzić poza teren...
Pozdrawiam
Barbara
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój (12.07.2020)

Post autor: Małgosia69 »

Felice i właśnie na to liczę, tym bardziej po przeczytaniu Waszych podpowiedzi. Liczę na bezpieczeństwo ale i na super rehabilitację, odpoczynek i fajne spędzenie urlopu pozytywnymi i miłymi ludźmi. Nie wiem tylko czy ludzie nie będą przed sobą uciekać. I wtedy ja zwierzę stadne wpadnę w depresję. Już za tydzień o tej porze będę w Busku. Pozdrawiam serdecznie. :kwiat: :serce: :)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój (12.07.2020)

Post autor: Małgosia69 »

Tak Basiu. Rozmawiałam tydzień temu z pracownicą Szpitala i też mówiła że szpital przestał być obiektem zamkniętym. Będzie dobrze. Pozdrawiam
piech
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 24 lip 2014 07:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój (12.07.2020)

Post autor: piech »

Aktualnie przebywam w Wojskowym,chętnie odpowiem na pytania.
Aleksandra22
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 10 gru 2018 21:07
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój (12.07.2020)

Post autor: Aleksandra22 »

Cześć czy możesz opisać sytuację promującą teraz w szpitalu czy są jakieś ograniczenia odnośnie wychodzenia poza teren jak funkcjonuje stołówka itp .
piech
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 24 lip 2014 07:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój (12.07.2020)

Post autor: piech »

Na terenie szpitala wszyscy chodzą w maseczkach,posiłki dla pacjentów z nfz są dostarczane do pokoi,pacjenci prywatni chodzą na stołówkę,przy jednym stole są 2 osoby.Z budynku można wychodzić,natomiast w szpitalu jest zakaz wstępu dla gości.
piech
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 24 lip 2014 07:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój (12.07.2020)

Post autor: piech »

Aha,wszystkim pacjentom jest mierzona 2 razy dziennie temperatura,zabiegi bez zmian,działają obydwa baseny.
Aleksandra22
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 10 gru 2018 21:07
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój (12.07.2020)

Post autor: Aleksandra22 »

Dzięki za odpowiedź odnośnie temperatury to samemu się chodź na mieżenie czy pielęgniarka przychodzi czy jest zakaz przebywania w innym pokoju niż swój i czy kawiarnia na terenie szpitala działa.
piech
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 24 lip 2014 07:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój (12.07.2020)

Post autor: piech »

Chodzi sie do pielęgniarki,kawiarnia jest czynna,są ogłoszenia aby nie odwiedzać się w pokojach..........ale to już każdego indywidualna sprawa.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wojskowy szpital uzdrowiskowy Busko-Zdrój (12.07.2020)

Post autor: Małgosia69 »

Super Piech, że sam/sama zgłosiłeś się do tablicy, tzn. Że pomożesz tym którzy będą w Busku w Wojskowy. Czyli mi też. :kwiat: Mam pytanie, czy są jakieś możliwości spędzenia wolnego czasu? Piszesz, że jest czynna kawiarnia, ale ciasteczko i kawusia, czy tany, tany też? Czy są jakieś organizowane spacery z przewodnikiem po uzdrowisku, o wycieczkach nie wspomnę. Mąż nie odda mi w posiadanie swojego trzeciego dziecka, czytaj samochodu, więc będę musiała siedzieć na pupie w Busku. Czy jest możliwość poprosić o dany zbieg??? Czy jesteś prywatnie, czy z NFZ??? POZDRAWIAM SERDECZNIE I ŻYCZĘ CI MIŁEGO ODPOCZYNKU I REHABILITACJI. :)
ODPOWIEDZ