Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Honorka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 07 sie 2016 18:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: Honorka »

Witam wszystkich ...ja jeszcze nie spakowana ,pewnie dopiero jutro będę się pakować ,ale jakoś to ogarnę 😁😁😁 Dziś dopiero mają być wyniki moje na Covid ..Spokojnej podróży życzę wszystkim i do zobaczenia .
Awatar użytkownika
Ela Rybak1_1
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 20 lip 2020 19:04

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: Ela Rybak1_1 »

Witam i serdecznie pozdrawiam :serce:. Do zobaczenia. Chyba bedziemy prosić o znaki rozpoznawcze :serce: :kwiat: :lol:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14476
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: ANDY12345 »

Tylko nie dymne :lol: , miłej i spokojnej podróży Wam życzę :)
Awatar użytkownika
Ela Rybak1_1
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 20 lip 2020 19:04

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: Ela Rybak1_1 »

Dziękuję bardzo. :roll:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: dani888 »

Dzięki kochani ....Wasze życzenia przydadzą się na pewno i jeszcze proszę o kciuki bo to ja idę na pierwszy ogień :lol: :lol: . Pozdrowionka i do miłego :serce: :kwiat: ;) .
Awatar użytkownika
Goral niskopienny
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 19 lut 2018 12:55
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: Goral niskopienny »

Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zacisze Zdrój Zacisze (19.08.2021).
Podnoszę temacik - tylko rok się zmienił ;-) Właśnie dzisiaj odebrałem skierowanie. 1.04 byłem na komisji w ZUS. Pani orzecznik stwierdziła, że Zusowi nie opłaca się rehabilitować takich ludzi jak ja bo mam prawie 65 lat na karku, przepytała mnie z leków, obsłuchała i powiedziała, że decyzja przyjdzie pocztą..Po 2 tygodniach przyszedł listonosz z poleconym i ko mojej radości zostałem skierowany na rehabilitację. Napisałem do Zus odnoście przydziału i pani odpisała mi że może mi przyznać Wieniec ze zwrotów. I właśnie dzisiaj dotarło do mnie skierowanie. Szukam czegoś o tym Zaciszu, ale zbytnio nie znalazłem jakichś konkretnych informacji. Może ktoś z Koleżanek i Kolegów tam był?
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: Koralik_bis »

Góral; to jest temat sprzed roku; wpisz nowy temat albo poszukaj może jest już założony z aktualną datą wyjazdu; to się ktoś odezwie.
Awatar użytkownika
Goral niskopienny
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 19 lut 2018 12:55
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: Goral niskopienny »

OK - to piszę nowy temat :-)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: dani888 »

Goral niskopienny pisze: 04 maja 2021 12:49 Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zacisze Zdrój Zacisze (19.08.2021).
Podnoszę temacik - tylko rok się zmienił ;-) Właśnie dzisiaj odebrałem skierowanie. 1.04 byłem na komisji w ZUS. Pani orzecznik stwierdziła, że Zusowi nie opłaca się rehabilitować takich ludzi jak ja bo mam prawie 65 lat na karku, przepytała mnie z leków, obsłuchała i powiedziała, że decyzja przyjdzie pocztą..Po 2 tygodniach przyszedł listonosz z poleconym i ko mojej radości zostałem skierowany na rehabilitację. Napisałem do Zus odnoście przydziału i pani odpisała mi że może mi przyznać Wieniec ze zwrotów. I właśnie dzisiaj dotarło do mnie skierowanie. Szukam czegoś o tym Zaciszu, ale zbytnio nie znalazłem jakichś konkretnych informacji. Może ktoś z Koleżanek i Kolegów tam był?
Witaj Góralu .
Byłam w ubiegłym roku w Wieńcu Zdroju w tym samym terminie a właściwie od 18-go sierpnia . Dziwię się tylko dlaczego u Ciebie jest Zacisze bo ludków z ZUS-u kwaterowali w głównym budynku czyli w Jutrzence . A Zacisze to inny budynek połączony łącznikiem z Jutrzenką . Na pewno na skierowaniu masz Zacisze ? Jeszcze coś - wejdź do działu ,,Oceń sanatorium...." i znajdź temat ,,Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie " i zacznij czytać tak od strony 20-ej , ja i inni opisywaliśmy pobyt tam już w czasie pandemii . Swoją drogą masz fajny przydział :D . Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to proszę , pytaj . Pozdrawiam ;) .
Awatar użytkownika
Goral niskopienny
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 19 lut 2018 12:55
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: Goral niskopienny »

Dokładnie - mam napisane Zacisze.
Interesuje mnie ten kompleks basenów, trasy rowerowe i piesze, bo lubię chodzić i jeździć na rowerze.. Zawsze rower biorę z sobą.
Zablokowany