Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
kacpermazury
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 21 sty 2015 13:49
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 3

Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: kacpermazury »

Wyjeżdżam do sanatorium Jutrzenka Wieniec Zdrój (NFZ) w terminie od 19.08.2020 r. Bardzo proszę i jakiekolwiek informacje dotyczące tego obiektu oraz wszelkie porady. Chodzi mi w szczególności o pokoje i ich wyposażenie, info. dotyczące miejscowych atrakcji, jakość wyżywienia i zabiegów, itd. Najbardziej wdzięczny będę za informacje od osób, które w obecnej chwili są w tym sanatorium lub niedawno zakończyli swój pobyt. Jak tam jest w związku z koronawirusem, szczególnie podczas posiłków i zabiegów. Bardzo proszę o informacje :serce: .
Ostatnio zmieniony 07 lip 2020 23:11 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tutuł
zorza
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 01 lut 2020 22:06

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój

Post autor: zorza »

Kacper Mazury oraz jaga- jestem obecnie w Wieniec Zdroju! Otóż powiem tak - jestem ogólnie zadowolona.Na obecnym turnusie jest już obłożenie b.duże bo i sanatorium olbrzymie. Obowiązkowe noszenie maseczek i przede wszystkim zdrowe nogi. Ruch to zdrowie więc trzeba chodzić i chodzic.Chodzimy tunelami na zabiegi i na posiłki. Na zabiegi mokre cała Jutrzenka chodzi do Zpl Tęcza a na posiłki zTeczy biega się na jadalnię do Jutrzenki. Tęcza ogólny spokój Jutrzenka ogromna ilość pokoi i większy ruch. Nie narzekam zabiegi mokre b fajne, każdy coś dla siebie znajdzie odpowiedniego.Pozdrawiam.
zorza
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 01 lut 2020 22:06

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój

Post autor: zorza »

Odnośnie wyposażenia to na stronie sanatorium wszystko opisane, telewizor płatny 55 zł od osoby , czajnik, telefon noi klimatyzacja.
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój

Post autor: jaga167 »

zorza pisze: 07 lip 2020 11:36 Kacper Mazury oraz jaga- jestem obecnie w Wieniec Zdroju! Otóż powiem tak - jestem ogólnie zadowolona..."

Zorza - Bardzo dziękuję za informacje. Jadę do Wieńca 28 lipca. Gdybyś mogła to proszę jeszcze o informację czy są jakieś szanse na załatwienie pokoju jednoosobowego? Czy jest sens wcześniejszego przyjazdu? Jak duże są pokoje dwuosobowe, jest trochę przestrzeni, czy ciasno? I ostatnie pytanie - czy są ręczniki z możliwością wymiany czy trzeba brać własne? Życzę Ci udanej kuracji i miłego pobytu. Pozdrawiam. :kwiat:
zorza
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 01 lut 2020 22:06

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: zorza »

Jaga 167- na pytanie czy jest szansa na załatwienie pokoju jednoosobowego nie odpowiem bo po prostu nie wiem, a na wiarygodność opowiadających różne historie trudno liczyć.Z mojej obserwacji uważam że przydział następuje z marszu nie widzę sensu wcześniejszego przyjazdu. Pokoje dwuosobowe są inne w Jutrzence ,inne w Tęczy a jeszcze inne w Zaciszu ,po prostu jak kto trafi. Ręcznik jest jeden. Jechałam pełna obaw ale jest to ładne i przyjazne sanatorium. Tak jak pisałam jest już naprawdę duże obłożenie ale ponoć i tak jest to połowa z tego co tutaj bywa kuracjuszy. Na stołówce jednorazowo jakieś 150 osób i są 3 zmiany. Podziwiam personel obsługujący który naprawdę wszystko ogarnia.Jak ktoś chce ponarzekać to na wszystko może nagadac. Ja jestem b.zadowolona z zabiegów najwięcej.Pozdrawiam.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1705
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: p-siak »

Super nastawienie,pozdrawiamy.
zorza
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 01 lut 2020 22:06

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: zorza »

Kochani - weźcie ze sobą pozytywne myślenie,bez tego nie ma sensu wybierać się gdziekolwiek ,bowiem zadręczycie siebie i przy okazji innych. Naprawdę nieważne czy dostaniecie mały czy duży pokój, takie czy inne posiłki, ważna jest skuteczność zabiegów i dobre nastawienie do wyjazdu. A motto jakie ja zabrałam wychodząc z domu to:
"Nie możesz mieć lepszego jutra jeśli cały czas myślisz o wczoraj!"
Pozdrawiam i życzę skutecznej rehabilitacji i udanego wypoczynku. P- siak - również pozdrawiam!
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1705
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: p-siak »

Witaj, zorza jesteś wyjątkiem,który nie pyta o wyżywienie,ręczniki,kubeczki i inne pierdoły... Jesteś super,super osobą. Pozdrawiamy.
zorza
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 01 lut 2020 22:06

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: zorza »

P-siak - dzięki za miłe słowa - to nie wyjątkowość z mojej strony, po prostu nie lubię roztrząsać spraw na które nie mam żadnego wpływu!
Nie zmieniając biegu wypadków można zmienić swoje nastawienie do nich, a tak naprawdę tylko o to chodzi! Jeszcze raz pozdrawiam!!!
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1705
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: p-siak »

,,Szczęście jest bardzo blisko,wystarczy tylko chcieć''. Jakoś tak brzmią słowa piosenki.
Zablokowany