Ciechocinek, Grażyna 21.07-11.08.2020 r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
forumowicz

Re: Ciechocinek, Grażyna 21.07-11.08.2020 r.

Post autor: forumowicz »

Witam.Jowita zerwała kontakt z forum, na pw też nie odpowiada widocznie bawi się dobrze, czego jej życzę
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek, Grażyna 21.07-11.08.2020 r.

Post autor: To_ja_Jowita »

Witam serdecznie,
Właśnie wróciłam z pobytu w Grażynie w Ciechocinku. Sanatorium jest w samym sercu Ciechocinka. Wystarczy tylko przejść tylko ulicę i już jesteśmy w Paku Zdrojowym pełnym kwiatów i kolorowych fontann.
Wyżywienie nie powala na kolana, ale jest zjadliwe. Pokój miałam jednoosobowy, całkiem fajny. Panie sprzątają co drugi dzień. W połowie turnusu są wymienianie ręczniki, parking kosztuje 100 zł, ale liczba miejsc na parkingu mocno ograniczona.
Zabiegi fajne i wszystkie na miejscu, poza basenem solankowym, na który biegaliśmy 800 metrów do Szpitala nr 1 Łazienki. Nikt nie narzekał, bo droga do szpitala była przez park zdrojowy usłany dywanami kwiatowymi.
Ciechocinek wieczorami cały tańczy i niestety ale kuracjusze bez względu na to czy są w pomieszczeniach czy na wolnym powietrzu, tańczą bez maseczek.
Mój pobyt uważam za bardzo udany i zostanie w mojej pamięci na zawsze (pewnie za sprawą ludzi, których tam spotkałam).
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ciechocinek, Grażyna 21.07-11.08.2020 r.

Post autor: sapphira »

Witaj Jowitko, cieszę się,że wróciłaś zadowolona z sanatorium.Wyjeżdżam do Grażyny 1.09.i chciałabym też tak podsumować mój pobyt bo, po przeczytaniu innych opinii,mam wiele obaw. Napisz mi proszę jakie pokoje są po remoncie i jak wygląda sytuacja z miejscami parkingowymi. Pozdrawiam gorąco.🔆🤗😊🌻😎😂🍀
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek, Grażyna 21.07-11.08.2020 r.

Post autor: To_ja_Jowita »

Witaj Sapphira,
Musisz przyjechać do godz. 10.00, bo później możesz mieć problem z parkingiem, jest tylko ok. 15 miejsc parkingowych. Wszystkie pokoje to pokoje studia tzn. 2 os + 1 os i wspólna łazienka, albo 2 os + 2 os i wspólna łazienka. Jak wcześniej jesteś, masz szansę na lepszy pokój, na jednoosobowy w studio. Panie sprzątające trzymają porządek, jest schludnie.
We wrześniu może nie być już tak ciepło, weź ze sobą suszarkę do włosów, bo jak będziesz chciała chodzić na basen solankowy to na basenie nie ma suszarek. Jeśli chcesz być zdrowa trzeba wysuszyć włosy swoją osobistą suszarką. Jak ja byłam to temperatura powietrza była ponad 30o więc wiatr mi suszył włosy. Polecam ten basen, wspaniale się w nim pływa, sama woda Cię nosi.
Jak będziesz chodziła na basen, po drodze będziesz mijała pomnik Matki Bożej Ciechocińskiej, po lewej stronie na kamieniu jest wiersz napisany przez jednego z kuracjuszy, zawsze zwalał mnie na kolana .... Koniecznie go przeczytaj.
To są te chwile, które zapadają w pamięci na zawsze ..
Polecam z zabiegów aquawibron, masowanie mechaniczne kręgosłupa. Wykonuje je profesjonalnie przesympatyczna kobieta.
Uważaj bo coraz więcej ludzi nie używa maseczek, na terenie sanatorium są kamery, bardzo pilnują (pod groźbą kar).
To tyle tymczasem.
Już Ci zazdroszczę pobytu. Pozdrawiam cieplutko
Ostatnio zmieniony 12 sie 2020 15:10 przez To_ja_Jowita, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek, Grażyna 21.07-11.08.2020 r.

Post autor: To_ja_Jowita »

Max-R pisze: 28 lip 2020 17:48 Witam.Jowita zerwała kontakt z forum, na pw też nie odpowiada widocznie bawi się dobrze, czego jej życzę
Maksiu jestem już, napisałam swoje wspomnienia. Miałeś rację, w Ciechocinku nie sposób się nudzić ...
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ciechocinek, Grażyna 21.07-11.08.2020 r.

Post autor: sapphira »

Jowitko, jestem Tobie ogromnie wdzięczna za cenne rady i napewno z nich skorzystam. Jadę z mężem więc zależy mi na samodzielnym pokoju 2-os. z łazienką w nowszej części budynku. Planuję dojechać na miejsce najpóźniej do godz. 8.00 i zawalczyć o dobry pokój i parking. Jeszcze raz serdecznie Tobie dziękuję i pozdrawiam.🤗
ODPOWIEDZ