Wyjazd do Iwonicza Zdroju

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
gosia1956xxxx
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 27 lip 2020 15:36
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Wyjazd do Iwonicza Zdroju

Post autor: gosia1956xxxx »

Witam serdecznie! Mam termin wyjazdu do Iwonicza Zdroju na 29 września i proszę o informację jak jest teraz w sanatoriach w czasie tej epidemii . Może ktoś mi powie jak jest w szpitalu Excelsior. Chodzą różne informacje, że wychodzi się z pokoju tylko na zabiegi i stołówkę. Jeżeli tak jest to nie mam zamiaru spędzać 3ch tygodni zamknięta w pokoju. Bardzo proszę o info. Może ktoś teraz przebywa tam i byłby chętny opisać. Z góry bardzo dziękuję. Czy ma ktoś taki sam termin jak ja i decyduje się jechać. Ja.mam rehabilitację ogólnoustrojową. Pozdrawiam serdecznie kuracjuszy obecnych i przyszłych.
mg11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 242
Na forum od: 30 mar 2012 16:55
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Wyjazd do Iwonicza Zdroju

Post autor: mg11 »

Witam. Mam ogólnoustrojówkę od 18.08 w Excelsiorze. Mam nadzieję, że trochę poluzowali, skoro nie trzeba robić badań na koronkę. Najważniejsza jest dla mnie dobra rehabilitacja. Pozdrawiam
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1709
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Wyjazd do Iwonicza Zdroju

Post autor: p-siak »

Hej Gosia,a nie lepiej zadzwonić i zapytać.
Chyba zbytnio nie będą koloryzować...
mismiod
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 14 lip 2014 17:45
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd do Iwonicza Zdroju

Post autor: mismiod »

Witaj Gosia1956xxxx,ja również dostałam skierowanie do Iwonicza do Górnika od 29.09.,Ty chyba do Excelsiora ?Byłam w Excelsiorze 3 lata wstecz.Bylo średnio...ale dało się przeżyć. Jestem ciekawa jak jest w dobie covida ...Bliżej terminu będę dzwonić do recepcji.Acha jadę na 4 tygodnie, trochę długo.Odezwij się do mnie to się zgadamy ,może jedziemy z tych samych stron?Pozdrawiam.
gosia1956xxxx
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 27 lip 2020 15:36
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd do Iwonicza Zdroju

Post autor: gosia1956xxxx »

Hej Mismiod! Dzięki, że się odezwałaś. Ja jadę do Iwonicza z południa mazowsza i mam bezpośrednie połączenie Neobusem,więc nie jest źle. Z tego co pamiętam to Górnik leży trochę oddalony od centrum, zresztą Excelsior też . Trochę bedziemy oddalone od siebie. No ale zawsze można się w centrum spotkać, w jakiejś kawiarence. Myślę że wychodzić pozwalają. Pamiętam jak byłam w Iwoniczu poprzednio , a było to ho,ho wiele lat temu, chodziliśmy z moim już nieżyjącym mężem na dancingi. Myślę, ze od tamtej pory dużo się w Iwoniczu zmieniło . Pozdrawiam i liczę na dalszy kontakt. Bardzo bym chciała żeby nasz wyjazd doszedł do skutku i pandemia nie pokrzyżuje nam planów na podreperowanie zdrowia fizycznego i psychicznego. Bardzo jest mi potrzebna rehabilitacja. Ja jadę na trzytygodniową ogólnoustrojową, chyba na trzy bo mi tylko podali termin przyjazdu , a końcowej daty nie mam. Pozdrawiam serdecznie. W kontakcie.Gosia.
ODPOWIEDZ