Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1709
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: p-siak »

Radziłem dawno, że z ZUS nie ma potrzeby jechać dzień wcześniej.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: dani888 »

P-siaku nie , pod adres podjadą tylko mi powiedzieli , że bilet mogę kupić w punkcie sprzedaży . Są podane na ich stronie a że byłam akurat w tym miejscu więc chciałam sprawę załatwić i mieć chociaż z tym spokój . Okazało się , że nic na ten temat nie wiedzą i czymś takim nie zajmują się :evil: .
Wróciłam do domciu , za telefon i znów dzwonienie na infolinię . Byłam głodna , ubita i zła więc powiedziałam co o tym myślę . Nie wolno wprowadzać ludzi w błąd . Ale rezerwację zrobiłam .
A z tym wcześniejszym wyjazdem to miałeś rację :) i tak miotam się :lol: :lol: .
Dzięki i pozdrawiam ciepluśko ;) .
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14528
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: ANDY12345 »

Dani jak jedziesz Hoperem to bilet kupujesz przelewem, a mailem lub telefonicznie zamawiasz, chyba że inny przewoźnik Cię zawozi .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: dani888 »

Andy jadę Hoperem , przelew zrobiłam , mają wysłać smska i wiadomość na e-maila . Ale to chyba w poniedziałek po południu . Tyle zapamiętałam :D . Mają być dwa busy ale ponoć w jednym już komplet a w drugim na wczoraj byłam tylko ja . Spytałam - co będzie jeśli nikt więcej nie zgłosi się na ten dzień , pani odpowiedziała , że pojadę i nieważne ile osób , muszą dowieźć ;) .
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14528
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: ANDY12345 »

To się rozsiądziesz jak królowa :lol: , i pewnie szybciej dojedziesz, bo pierwszy może jechać zakosami (zahaczać o inne miejscowości ) i na obiadek zdążyć :P .
Dzień przed wyjazdem dostaniesz sms z danymi i telefonem do kierowcy.... i szerokiej drogi :)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: dani888 »

:lol: :lol: :lol: :lol: ANDY ...
No a taka jestem ciekawa tego pierwszego obiadku a tu będzie nul :) .
Może ktoś jeszcze będzie jechał ale wiesz co ? Im mniej ludków tym bezpieczniej , nikt nie będzie dyszał na mnie :P :D .
Dzięki , niech ta droga będzie szeroka i szczęśliwa 8-) .
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14528
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: ANDY12345 »

W dzień przyjazdu wydają dłużej obiady, przynajmniej ja na takie ośrodki trafiałem (nawet po 15-tej), w sms dostaniesz wiadomość o której podjedzie po Ciebie kierowca i szacunkowy przyjazd do obiektu . Jak może mieć kierowca problem z dojazdem pod drzwi, to skontaktuj się z nim późnym wieczorem i ustal dojazd. Ja tak mam i wcześniej wszystko ustalam . Wybierz kanapę z większym miejscem na wyprostowanie nóg, a jakbyś miała potrzebę to wcześniej zgłoś kierowcy, bo musi znaleźć stację lub inne miejsce postojowe.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: dani888 »

Hm...z tym wyciągnięciem nóg to dobry pomysł ANDY , tym bardziej , że dziś znów prawie nie dam rady chodzić :oops: :twisted: . Wstaję z łóżka i klapa ..prawie czołgam się , qrde - nie mam kul a pewnie przydałyby się , muszę coś pomyśleć . A tam muszę przecież chodzić .
Z kierowcą dogadam się , dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych , muszę zadbać o siebie w końcu bo inaczej - nie wiem co i jak ze mną będzie . Syn oczywiście korków nie kupił bo zapomniał biedulek :evil: ale ,,mamo daj " to o tym pamięta . Sorki , to nie ten temat i nie powinnam .
W poniedziałek muszę dokupić jeszcze kilka rzeczy bo dziś nie było komu mnie zawieźć :oops: :twisted: do galerii . W sumie to i może dobrze , że jadę , może uda się odsapnąć choć trochę od tej szarzyzny i codzienności . Pozdrawiam i dzięki ANDY , już mi troszkę lepiej :serce: :) .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: dani888 »

Dobry wieczór .
Jeszcze dwa dni i w drogę . Na dzień dzisiejszy wiem , że we wtorek jedzie ze mną jeszcze jedna osoba :)
Mówię tu o przewoźniku . Uch...jaka cisza aż w uszach dzwoni :lol: . Pozdrawiam z Podlasia :kwiat: :serce: :D .
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Kierowca🤔
ODPOWIEDZ