Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: dani888 »

Zosiu już wiem , jedziesz 17-go , sprawdziłam :D . Dziś dzwoniłam do punktu pobrań i wymaz będę miała w czwartek , tak mi wyliczyli .
Andy , nic mi nie dadzą , powiedzieli , że wynik będzie w piątek po południu i wyślą do ośrodka .
Ośrodek sam zadzwoni i powiadomi ,,albo , albo" :lol: .
Andy a jak u Ciebie ? Następnych turnusów nie ma ? Nie przyjmują ?
Pani z Jutrzenki powiedziała , że po odmrożeniu nasz turnus z ZUS-u będzie pierwszy . Oby nie ostatni :evil: .
Jedzie jeszcze Honorka z lubelskiego z NFZ ale 19.08. tak jak i Ty Elu :kwiat: .
Będzie nas więcej i świetnie ....
Pozdrawiam kochani , zdrówka i negatywnych testów na koronę a Tobie ANDY super zabiegów :kwiat: :serce: :) .
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14510
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: ANDY12345 »

Dzięki, ja już mam zabiegi poukładane, tylko jeden mi zostaje po obiedzie ale to relaksy :lol: . W całym nowosądeckim wstrzymane wszystkie przyjazdy na zus i pewnie nfz.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: dani888 »

Lezysz sobie , ptaszki ćwierkają itp ...? :lol: :lol: O to chodzi Przyjacielu miły ?
Dan_usia
Posty: 2
Na forum od: 07 sie 2020 19:27

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: Dan_usia »

Witam wszystkich
Ja zaczynam turnus od 17.08, dzisiaj zrobiłam badanie na COVID i zostało już tylko czekać. Mam nadzieję że będzie negatywny bo nadal lubię jeść :D
Najważniejsze to myśleć pozytywnie i przyjechać z dobrym nastawieniem wtedy miło spędzimy ten czas.
Serdecznie pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: dani888 »

Witaj Dan_usiu . Jedziesz z ZUS-u ? Bo ta data tak mi podpowiada :D .
I jeszcze coś - Twój region nie jest tajemnicą ?
Te czekanie z każdym dniem jest coraz gorsze , a po teście to już w ogóle masakra :lol: :lol: .
Może uda nam spotkać się na miejscu , w którym budynku będziesz ? Bo ja w głównym czyli w Jutrzence . Pozdrawiam serdecznie i do miłego :) .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: dani888 »

Hej , test zrobiony , większość zakupów też , firmę przewozową ochrzaniłam (sorki ) , musiałam bo info było mylne i puściły mnie nerwy :oops: . Wczoraj inna gadka a dziś miałam problem z załatwieniem przewoźnika . Te punkty sprzedaży nie są aktualizowane i w sumie wyszłam na głupka .
Ale załatwiłam w końcu co trzeba , dodam chyba ...prawie . Okaże się w praniu .
Czekam na wynik testu , info od przewoźnika i syna , który mi w takim momencie Zawraca mi głowę duperelami ale mioe mogłam odmówić . Pozdrawiam z Podlasia :kwiat: :serce: ;) .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: dani888 »

Przepraszam za błędy ale to spowodowane jest szybkością , wiecie jak to jest - telefon dzwoni , domofon też a jeszcze....pozwólcie , że nie dokończę . Buziolki :kwiat: :serce: :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14510
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: ANDY12345 »

Może i ćwierkają :roll: , ale ja tam po obiedzie zasypiam na relaksach :lol: ... i co Hoperem jedziesz ?
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: dani888 »

ANDY , Hoperem jednak ale zdrowia to mi zjedli.... :evil: . I nie 17.08. a 18.08. , będę w ośrodku po południu , pokój ma być więc czego lecieć ? W poniedziałek jeszcze coś załatwię i ok :D .
Jak u Ciebie w ogóle ? Możesz kliknąć coś jak masz chwilkę ? Albo odezwę się do Ciebie inaczej wieczorkiem , ok ? ;) W każdym bądź razie dobrych zabiegów i masz wrócić w lepszej formie :P :lol: :lol: . Buziole :) .
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1705
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Jutrzenka - Wieniec Zdrój 18.08.2020r. ZUS .

Post autor: p-siak »

Witam, hoper nie chciał podjechać pod adres? Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ