Holmed Uzdrowisko Supraśl 27-08-2020

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
bemondo77
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 01 sie 2020 19:30
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Holmed Uzdrowisko Supraśl 27-08-2020

Post autor: bemondo77 »

Witam Dani po długiej nieobecności. U mnie czasu jest full pakuję się wsiadam w brykę i po pół godzinie jestem w Holmedzie. Dzisiaj dostałem zaproszenie do Holmedu. Wynająłem pokój w Żabim Stawie/obok Holmedu/ no i będę rehabilitował się :lol: :lol: :lol: . Będę do 17-09-20 także po powrocie z Jutrzenki zapraszam na kawę ewentualnie na uzupełniający pakiet rehabilitacyjny :lol: :lol: . Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w Supraślu. :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Holmed Uzdrowisko Supraśl 27-08-2020

Post autor: dani888 »

Hej Bemondo :) .
Chcesz powiedzieć , że nie będziesz mieszkał w Holmedzie i tylko chodził tam na zabiegi ? :o :shock:
A posiłki gdzie w takim razie ? A ten Zabi Staw , co to jest ? Bo nie słyszałam...pensjonat jakiś ?
No tak , będziesz tam dłużej niż ja ale dzięki za zaproszenie , bądź pewien , że żadnym autobusem nie pojechałabym , nie teraz :lol: :lol: . Mój osobisty szofer też nie zawiezie , to pewnik .
Zaraz , zaraz , przecież mieszkasz w Białym... to po co mam szwendać się po Supraślach ? :)
Mam tam koleżankę wprawdzie ale ona często w wakacje wyjeżdża . Ok , żarty żartami , jak będzie trzeba to się spotkamy :D :D . Rymowanka wyszła... Odzywaj się jeśli będziesz mógł będąc tam , ok ?
Pozdrówka Ziomalu i trzymaj się , dobrych zabiegów i w ogóle... ;) :serce: .
Awatar użytkownika
bemondo77
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 01 sie 2020 19:30
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Holmed Uzdrowisko Supraśl 27-08-2020

Post autor: bemondo77 »

Pomarzyć dobra rzecz ale marzenia czasami spełniają się ;) Ty jednak dobrze kombinujesz z tymi domysłami. Możesz kliknąć Żabi Staw Supraśl i obejrzysz co to jest. Mam nadzieję że nie będę musiał ewakuować się do Żabiego Stawu. W czasie ostatniego pobytu w Krynicy Zdrój w połowie turnusu musiałem skorzystać z kwatery prywatnej tak było ,,dobrze,, Dzięki za życzenia i do zobaczenia w Białymstoku ;) :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Holmed Uzdrowisko Supraśl 27-08-2020

Post autor: dani888 »

Bo ja z natury jestem dociekliwa :lol: :lol: , może powinnam zostać detektywem ?
A ten Twój Żabi Staw sprawdzę , to pewne . Hm..Krynicę ludziska chwalą przecież więc co było nie halo ?
A może Ty masz za duże wymagania kolego ? :) Ale ok , uważaj bo w Wasilkowie świrus a to niedaleczko .
Do miłego Bemondo , no i do spotkania bracie w Białymstoku ;) :D . Tylko nie wiem gdzie byłoby najbezpieczniej , park chyba :lol: :lol: . Dobrej nocki :serce: ;) .
Awatar użytkownika
bemondo77
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 01 sie 2020 19:30
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Holmed Uzdrowisko Supraśl 27-08-2020

Post autor: bemondo77 »

Krynica jest super tylko Lwi Gród był nieciekawy najdelikatniej mówiąc /grudzień 2019/. No i skoro jesteś dociekliwa to zapewne zadasz mi pytanie dlaczego znowu po tak krótkim czasie jadę rehabilitować się.A jak tam U Ciebie są atrakcje o których wspominałaś na początku.Sie ma :) :kwiat:
Awatar użytkownika
bemondo77
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 01 sie 2020 19:30
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Holmed Uzdrowisko Supraśl 27-08-2020

Post autor: bemondo77 »

Przepraszam za błąd/byłem w Krynicy grudzień 2018/
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Holmed Uzdrowisko Supraśl 27-08-2020

Post autor: dani888 »

A właśnie , że tym razem powstrzymam się i nie zapytam :lol: :lol: .
Moje atrakcje to aż 8 zabiegów :evil: :evil: , dasz wiarę ? I tak rozłożone , że z jednego na drugi nie zdążę , musiałabym chyba latać samolotem :lol: :lol: . Na żadną wycieczkę nie pojadę bo boję się , wolę spędzić czas w ośrodku . Oby tylko była lepsza pogoda . Pakuj się i rehabilituj się , jutro jazda 8-) .
Pozdrawiam serdecznie , trzymaj się :serce: ;) . Aha ...i dobrych zabiegów :D .
Awatar użytkownika
bemondo77
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 01 sie 2020 19:30
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Holmed Uzdrowisko Supraśl 27-08-2020

Post autor: bemondo77 »

Dla mnie jest super. Pokój najlepszy jaki dotychczas miałem. Zabiegi dobre borowina klasyczny hydroterapia krioterapia. Powietrze znakomite las 50 m.Jedzenie na razie nie bardzo.Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy :D :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Holmed Uzdrowisko Supraśl 27-08-2020

Post autor: dani888 »

Bemondo , sprawdziłam ten Twój Żabi Staw , mucha nie siada mój panie , uuu :o :) . Nawet nie wiedziałam , że w Supraślu jest takie cudo... Pokój masz dwuosobowy ? A ceny w sumie też są niezłe , co z wyżywieniem ? W Holmedzie ? Najważniejsze , że jesteś zadowolony . Co z tym jedzeniem ? Za mało czy niedobre ? :lol: :lol: :lol: A wiesz , że po pobycie byłoby wskazane opisać swój pobyt ? To dla innych , przyszłych kuracjuszy... Zawsze tak robimy . Ale nie zanudzam i pozdrawiam serdecznie :serce: ;) .
P.s. odzywaj się , proszę ... dobranoc :D
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Holmed Uzdrowisko Supraśl 27-08-2020

Post autor: sztani »

Cena w Holmedzie powala za 14 dni a właściwie 13 życzą sobie prawie 3800 złotych . Fakt prosiłem o jedynkę( względy czysto zdrowotne i ) ale prawie 4000 to dla mnie dwa turnusy gdzie indziej .
ODPOWIEDZ