Iwonicz Zdrój sanatorium Wisła (6.09.2020 podwózka)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Wojciechgrzegorz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 02 gru 2019 23:13
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Iwonicz Zdrój sanatorium Wisła (6.09.2020 podwózka)

Post autor: Wojciechgrzegorz »

Nika_1 ty już Jesteś? Jeżeli tak to jak pierwsze wrażenia.🙂
Awatar użytkownika
agulaps
Posty: 3
Na forum od: 09 lis 2019 08:08
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz Zdrój sanatorium Wisła

Post autor: agulaps »

Wojciechgrzegorz pisze: 24 sie 2020 17:58 Będę wdzięczny za każdą świeżą, opinie o tym sanatorium, np. czy trzeba zabrać czajnik żeby zrobić kawę, obecny standard czy był jakiś remont itp.
Czy można prosić o aktualną opinię na temat pobytu i warunków. Z góry dziękuję :)
Wojciechgrzegorz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 02 gru 2019 23:13
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Iwonicz Zdrój sanatorium Wisła (6.09.2020 podwózka)

Post autor: Wojciechgrzegorz »

Piękna pogoda dodatkowo podnosi atrakcyjność odbytu. Jest ok. poza marnymi porcjami na śniadania i kolację obiady mogą być. Jak się trafi rozrywkowe towarzystwo to i z zabawą nie ma problemu. Na rynku rozstawia się gościu z głośnikami i całkiem fajnie śpiewa, ludzie tańczą i robi się całkiem fajna zabawa. Polecam pstrąga wędzonego w barze na górce, muzyka gra, można potańczyć tylko jak zbyt dużo osób to przerywają muzykę bojąc się jednak kontroli i kary. Warto poprosić o pokój jednoosobowy, mi się udało w takim studiu dwupokojowym z łazienką wspólną. Pokoje jak dla dwóch osób trochę ciasne no i jedna szafa. Ogólnie ocena pobytu na plus, jest basen, borowina i gimnastyka czyli wszystko na czym mi zależało no i niezła zabawa.
Awatar użytkownika
agulaps
Posty: 3
Na forum od: 09 lis 2019 08:08
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz Zdrój sanatorium Wisła (6.09.2020 podwózka)

Post autor: agulaps »

Wojciechgrzegorz pisze: 17 wrz 2020 13:00 Piękna pogoda dodatkowo podnosi atrakcyjność odbytu. Jest ok. poza marnymi porcjami na śniadania i kolację obiady mogą być. Jak się trafi rozrywkowe towarzystwo to i z zabawą nie ma problemu. Na rynku rozstawia się gościu z głośnikami i całkiem fajnie śpiewa, ludzie tańczą i robi się całkiem fajna zabawa. Polecam pstrąga wędzonego w barze na górce, muzyka gra, można potańczyć tylko jak zbyt dużo osób to przerywają muzykę bojąc się jednak kontroli i kary. Warto poprosić o pokój jednoosobowy, mi się udało w takim studiu dwupokojowym z łazienką wspólną. Pokoje jak dla dwóch osób trochę ciasne no i jedna szafa. Ogólnie ocena pobytu na plus, jest basen, borowina i gimnastyka czyli wszystko na czym mi zależało no i niezła zabawa.
Dziękuję za odpowiedź :kwiat:
Powiało optymizmem, bo wcześniejsze opinie trochę zniechęcały do tego miejsca...
Mam nadzieję, że podczas mojego pobytu (przełom października i listopada) również będzie ładna pogoda :) Pozdrawiam i życzę miłego pobytu :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Iwonicz Zdrój sanatorium Wisła (6.09.2020 podwózka)

Post autor: GIENIA »

Wojciechgrzegorz pisze: 17 wrz 2020 13:00 Piękna pogoda dodatkowo podnosi atrakcyjność odbytu.
:lol: :lol: :lol:
Wojciechgrzegorz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 02 gru 2019 23:13
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Iwonicz Zdrój sanatorium Wisła (6.09.2020 podwózka)

Post autor: Wojciechgrzegorz »

Oczywiście że pobytu :lol:
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1709
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Iwonicz Zdrój sanatorium Wisła (6.09.2020 podwózka)

Post autor: p-siak »

Hej, idąc na Cyrenajkę przechodziłem obok Wisły. Jak tam żyjecie? Tańczyliście wczoraj na placyku? Był ten DJ w duecie z saksofonem. Teraz pewnie w sobotę powtórka. W Cafe Aleksandra- jednego dnia klawisze,drugiego pianino,ale zakaz tańczenia.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Iwonicz Zdrój sanatorium Wisła (6.09.2020 podwózka)

Post autor: Hipokryt »

GIENIA pisze: 17 wrz 2020 13:30
Wojciechgrzegorz pisze: 17 wrz 2020 13:00 Piękna pogoda dodatkowo podnosi atrakcyjność odbytu.
:lol: :lol: :lol:
Już podoba mi się to miejsce :D
Przyjedziemy tam we dwóch aby poznać różne lokalne atrakcje :lol:
Atrakcyjnego turnusu życzymy :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Iwonicz Zdrój sanatorium Wisła (6.09.2020 podwózka)

Post autor: GIENIA »

Wojciechgrzegorz pisze: 17 wrz 2020 13:50 Oczywiście że pobytu :lol:
Domyśliłam się , że to literówka , jednak mnie to rozbawiło :lol:

Miłego pobytu :)
ODPOWIEDZ