Wieniec Zdrój Jutrzenka 07.10.2020

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Renulka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 29 wrz 2020 20:31
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka 07.10.2020

Post autor: Renulka »

robert1012
Witam, miło że już jest nas co najmniej dwoje na 1300 kuracjuszy....podobno tyle przewidują moce przerobowe tego kolosa, chociaż mam nadzieję że w dobie koronawirusa będzie co najwyżej 1/2 kompletu.
Trzymam kciuki, żeby to nie był Twój kolejny falstart...ale przy dziennej dawce przeszło 2000 zachorowań może być różnie, miejmy nadzieję że nie grozi nam kolejny lockdown...ale któż to wie.
Ja póki co chodzę do pracy, a w międzyczasie kaupuję potrzebne na wyjazd rzeczy...stroje na WF i na basen ;) mężczyżni mają łatwiej bo to żona ich pakuje i dba o potrzebne rzeczy :lol:
Mimo wszystko mam nadzieję, że wyjedziemy w terminie i miło spędzimy te 3 tygodnie, chociaż dzień coraz krótszy i pogoda do du...więc na długie spacery, które uwielbiam....marne szanse, ale dobrze że mam Netflixa, jak będzie Wi-Fi to spoko...
Pozdrawiam i do zobaczenia w Wieńcu :P
robert1012
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 04 sty 2020 13:31
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka 07.10.2020

Post autor: robert1012 »

Renulka
Hej .no z tym wyjazdem do końca nie można być pewnym. Już byłem spakowany i połowę rzeczy miałem w samochodzie przy pierwszej próbie ...... a wyszło jak wyszło . 8-) Jeżeli chodzi o pakowanie to ja nie mam lepiej bo sam się pakuje .... Ale nie żałuje :D Daje radę . Netfliksa też przygarnę do pokoju bo może się okazać przydatny na długie wieczory... Do zobaczenia ....... oby ;)
Renulka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 29 wrz 2020 20:31
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka 07.10.2020

Post autor: Renulka »

Hej, robert1012
Czy może masz jakieś info od kogoś z Wieńca...co się tam dzieje na bieżąco?
Sama nie wiem czy się wogóle szykować...z dnia na dzień drastycznie przybywa
zarażonych, nie wiem co robić... czy rezygnować?
Szkoda by było bo już psychicznie nastawiłam się na ten wyjazd na wypoczynek
i nic nie robienie a tu d...
Prognozy na koniec miesiąca nie napawają optymizmem jest szansa, że cały kraj
będzie nie w żółtej, ale w czerwonej strefie :o
Szkoda mi Ciebie bo w razie czego to byłbyTwój drugi falstart...masakra
Daj znać jak Ty to ogarniasz....bo ja słabo :(
Pozdrawiam Ciebie i może innych kuracjuszy...proszę napiszcie co się tam teraz dzieje, czy wszystkie
zabiegi są wykonywane?
Pozdrawiam
robert1012
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 04 sty 2020 13:31
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka 07.10.2020

Post autor: robert1012 »

Cześć Renulka
Wiem ,że sytuacja w kraju związana z,,pandemią " jest rozwojowa , ale jeżeli nie zamkną sanatorium to ja nie rezygnuję .Po prostu biorę Tyłek w troki i jadę . Jaka tam jest sytuacja ??? Tak naprawdę nie wiem ,ale mam kilka dni wolnego więc pobuszuję po necie i jeśli będę coś wiedział to dam znać . Głowa do góry i nie rezygnuj. Bądźmy dobrej myśli bo jak nie My to kto??? Pozdrawiam .
ODPOWIEDZ