Iwonicz Zdrój - Szpital Excelsior od 29.09

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Malgosiaxxxx
Posty: 2
Na forum od: 19 wrz 2020 23:17
Oddział NFZ: Mazowiecki

Iwonicz Zdrój - Szpital Excelsior od 29.09

Post autor: Malgosiaxxxx »

Witam przyszłe kuracjuszki!! Jadę na rehabilitację ogólnoustrojową do Szpitala Ekscelsior od 29.09. Chciałam nawiązać kontakt z jakąś sympatyczną panią, wesołą , niekonfliktową ,bo myślę o wspólnym pokoju. Z tego co wiem to na rehabilitację ogólnoustrojową kwaterują po 2 osoby nawet w pokoju 3 osób.
Jestem po 60-ce, ale dość żywotna jeszcze i nie chciałabym trafić jakoś fatalnie na osobę, której będzie wszystko przeszkadzało. To w końcu 3 tygodnie. Trzeba przez ten czas żyć w zgodzie i jakoś się dogadywać.Leżeli się któraś z Pań zainteresuje moim postem to bardzo by mi było miło nawiązać wcześniej kontakt. Oczekuję odpowiedzi.Do miłego . MAŁGORZATA.
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: Iwonicz Zdrój - Szpital Excelsior od 29.09

Post autor: anezobk »

Cześć Małgorzata.. Spotkamy się na miejscu, ja też tam się wybieram . anezobk
Malgosiaxxxx
Posty: 2
Na forum od: 19 wrz 2020 23:17
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Iwonicz Zdrój - Szpital Excelsior od 29.09

Post autor: Malgosiaxxxx »

Miło że ktoś się odezwał. Choć nie wiem , jak rozszyfrować pseudonim, bo pasuje do kobiety i mężczyzny. No nic może okaże się na miejscu. Czyżby nie jechało więcej kobiet?. Halo babki odezwijcie się. Słyszałam, że dużo osób rezygnuje z pobytu i mają w NFZ sporo zwrotów. Jak oglądam przekaz z kamerki w Iwoniczu to raczej w centrum Zdroju pusto. Jedziesz na rehabilitację ogólnoustrojową czy do sanatorium? Jeżeli na rehabilitację to też nie kazali Ci robić badania na covid.?Pozdrawiam i do zobaczenia.
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: Iwonicz Zdrój - Szpital Excelsior od 29.09

Post autor: anezobk »

Małgorzato, jadę na rehabilitację ogólnoustrojową i też nie robiłam testu na covidka . anezobk
ODPOWIEDZ