Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
mario63
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 552
Na forum od: 13 sie 2013 12:52
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: mario63 »

...witam, czy może ma Ktoś jakieś info odnośnie funkcjonowania sanatoriów w Krynicy po 10.10.2020r?????.... Ktoś pisał w innym temacie, że w Krynicy pustki???..., mam niby 4 raz przekładane skierowanie od 27.10.2020.... pozdrawiam
Maria Maria
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 278
Na forum od: 21 gru 2019 14:56
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: Maria Maria »

:kwiat: witam. Pustki pod względem kuracjuszy, bo masa zrezygnowała. 😊 Na tę chwilę czytalam, że sanatoria funkcjonują bez zmian Ino rygor sanitarny. 😊 Ale i tak czekam na info od innych bo ja na 31 października mam wyjazd do Krynicy. 😊
Adkaa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 12 cze 2020 23:32

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: Adkaa »

Do którego sanatorium masz skierowanie?
Maria Maria
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 278
Na forum od: 21 gru 2019 14:56
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: Maria Maria »

:kwiat: Stary dom zdrojowy 😝😝
Kachurka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 lip 2017 20:37
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: Kachurka »

Wrocilam w zeszłym tygodniu z Krynicy.Bylam prywatnie tylko tydzień.To fakt,pustawo.Ludzi było tylko w weekend,zapewne okoliczni przyjeżdżali albo pobyty niedzielne.Mi te dni szybko zleciały.Duzo czasu przespałam ale tego mi było brak,dużo spacerowałam i wykupiłam zabiegi.Czas miałam wypełniony.Same chodzenie 3xdziennie po wodę,zabiera wiele czasu.Myślę,ze jak byłabym jak kuracjusz 3 lub 4 tyg.to wręcz koniecznością byłoby ,posiadanie towarzystwa.Tylko wyboru dużego nie ma,bo mało ludzi w obiektach.wieczorem widać w ilu oknach się pali światło,a przeciez na mieście nic się po knajpkach nie dzieje.Troche smutny widok,jak wielki Stary Dom Zdrojowy prawie pusty.Inne z resztą tez.Przy Patrii to chyba najbardziej dołująco.Życzę wszystkim udanego pobytu,nawet jesli nie będzie taki ,jak sprzed kilku lat.Ja wypoczęłam,odsapnęlam i jak miałabym możliwość ,pojechalabym jeszcze raz,nawet w takie pustki.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14539
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: ANDY12345 »

I jak widać ludzie jadą bardziej ze względu na imprezowanie niż się leczyć... prawda jest naga :roll:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: Felice »

Brawo Andy za to spostrzeżenie. Obecny czas odkrył brutalną prawdę o lecznictwie sanatoryjnym.
Maria Maria
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 278
Na forum od: 21 gru 2019 14:56
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: Maria Maria »

:kwiat: dziękuję za informację. 😊 Ja jadę 30 października 2020 do Stary dom 🏡 zdrojowy. 😊 I jadę pomimo pustek i braku imprez. 😊 Po prostu czasami trza odchamic 🤪 się w samotności. 😊 I to mi jest potrzebne. 😊 Dziękuję 💋 i Pozdrawiam Wszystkich co byli i co będą
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14544
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: GIENIA »

ANDY12345 pisze: 13 paź 2020 05:04 I jak widać ludzie jadą bardziej ze względu na imprezowanie niż się leczyć... prawda jest naga :roll:
Masz rację , są takie osoby ;) ... z tym , ze nie wszyscy jadą tylko dla zabawy . :) dla tych , którzy decydują się na wyjazd w tym trudnym czasie , widocznie imprezowanie - jak określiłeś - nie jest priorytetem w czasie turnusu .
A te wpisy na forum ..... ja bym teraz nie jechał , nie jechała o czymś świadczą :roll: chociaż jestem daleka od oceny kogokolwiek i życzyłabym sobie też tego w stosunku do moich decyzji .

Jeszcze raz piszę - masz rację :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14539
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: ANDY12345 »

Gieniu, byłem 2x w Krynicy jak było spokojnie i troszku się napatrzylem. Nie mówię że większość, ale bardzo dużo przyjeżdża żeby imprezowac czy to prywatnie czy że skierowaniem
ODPOWIEDZ