Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14527
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: ANDY12345 »

Mario, jak tylko pogoda dopisze (bez deszczu) to będziesz zadowolona czego Ci życzę :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14532
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: GIENIA »

ANDY12345 pisze: 14 paź 2020 16:04 Gieniu, byłem 2x w Krynicy jak było spokojnie i troszku się napatrzylem. Nie mówię że większość, ale bardzo dużo przyjeżdża żeby imprezowac czy to prywatnie czy że skierowaniem
Andrzeju ... a co jest złego w imprezowaniu wieczorami :?: :o sama nie opuściłam żadnych tańców na każdym wyjeździe .
Przed południem zabiegi , między obiadem a kolacją spacery , wieczorem na tańce . Wolę ruch , śmiech i ludzi niż np leżeć przed telewizorem lub uczestniczyć w pokojach w mocno zakrapianych imprezach . Nie oznacza to , że krytykuję osoby , które tak robią . Może tego Im potrzeba do szczęścia .
I określenia typu , że ludzie jeżdżą tylko imprezować , uważam za krzywdzące w stosunku do tych osób .



Teraz jadę , wiedząc , że nie ma tańców ... i jadę , bo potrzebuję tego wyjazdu , ale już czytam , że jestem egoistką , bo jadąc zarażę 40 osób w pociągu :shock: Przyklaskujesz takim wpisom .

A tak na prawdę to chodzi chyba o to .... Dajcie mi człowieka , a znajdę na niego paragraf . :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14527
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: ANDY12345 »

"Imprezowanie" to nie tylko tańce ale w większości spore picie żeby nie powiedzieć chlanie i o tym mówię. Zabiegi olewane lub po lebkach
Maria Maria
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 278
Na forum od: 21 gru 2019 14:56
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: Maria Maria »

:kwiat: Andy 12345 dziękuje. 😊 Mam nadzieję 😉 że badanie będzie negatywne 😜🙈pogoda dopisze to heja zdobywać Krynicę i spokój 😝 😝 😝
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: ka_jak_kazimierz »

ANDY12345 pisze: 14 paź 2020 16:35 "Imprezowanie" to nie tylko tańce ale w większości spore picie żeby nie powiedzieć chlanie i o tym mówię. Zabiegi olewane lub po lebkach
Myślę, że warto tu rozgraniczyć wyjazdy z KRUS lub NFZ od wyjazdów ZUS-owskich, na których sporo osób traktuje pobyt w ośrodku jako zsyłkę i tylko liczy dni do końca tej katorgi, umilając sobie każdy dzień tak jak potrafi. Nie licząc się przy tym z nikim i z niczym, nawet z możliwością karnego odesłania do domu.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14532
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: GIENIA »

ANDY12345 pisze: 14 paź 2020 16:35 "Imprezowanie" to nie tylko tańce ale w większości spore picie żeby nie powiedzieć chlanie i o tym mówię. Zabiegi olewane lub po lebkach
Nie spotkałam się z takimi zachowaniami , ale jak pisze Kazimierz , raczej na wyjazdach z ZUSu szerzą się takie zachowania , dużo jest młodych ludzi .
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1242
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: Samosia »

ANDY12345 pisze: 14 paź 2020 16:04 Nie mówię że większość, ale bardzo dużo przyjeżdża żeby imprezowac czy to prywatnie czy że skierowaniem
Andy przepraszam,że cytuję ten fragment Twojej wypowiedzi bo akurat nie raz usłyszałam wprost ,, Dlaczego wieczorami siedzi Pani wraz z córką w pokoju lub chodzi na spacery skoro można poimprezować za plecami nieobecnego na miejscu męża🤨Żadne tłumaczenia typu,że to nasz czas i spędzamy go tak jak nam pasuje nie dawały rezultatu...🙁
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14527
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: ANDY12345 »

A ja już wielokrotnie, nawet szpitalne NFZ. ZUS to nawet ani jednego zabiegu nie wykonali, niestety jak rehabilitanci podpisywali.
Nawet po dializie musieli wódeczke a potem karetka do szpitala
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14527
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: ANDY12345 »

Mario o tej porze nie ma już imprezowiczów tak że spokój i cisza
Maria Maria
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 278
Na forum od: 21 gru 2019 14:56
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 8.10.2020 po ogłoszeniu żółtej strefy w całej Polsce?!...

Post autor: Maria Maria »

:kwiat: i to mnie cieszy 😊 ta cisza 😶. Natomiast byłam 3 razy w sanatorium 😝 różne pory roku, różni ludzie tak jak wszędzie. 😊 Jak to mówią wszystko dla ludzi. 😊 Ino niektórzy przeginają i nie tylko z piciem, ale z byciem z innymi sam na sam. 😊 😉 I nie zazdroszczenie że 😜😜😜
ODPOWIEDZ