Wital Gołdap od 29 października 2020

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Adiadi89
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 16 wrz 2020 11:49
Oddział NFZ: Podlaski

Wital Gołdap od 29 października 2020

Post autor: Adiadi89 »

Czy ktoś z was zaczyna turnus w goldapskim witalu od 29 października?
8asia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 18 sty 2018 15:30
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wital Gołdap od 29 października 2020

Post autor: 8asia »

Ja się wybieram od 31 października
Koliberek
Posty: 3
Na forum od: 17 paź 2020 23:48

Re: Wital Gołdap od 29 października 2020

Post autor: Koliberek »

Witam.
Wybieram się na turnus 29.10 z Zawiercia..
Koliberek
Posty: 3
Na forum od: 17 paź 2020 23:48

Re: Wital Gołdap od 29 października 2020

Post autor: Koliberek »

Czy ktos moze mi napisac jak jest w sanatorium w Gołdapie ?.
Nie wiem na co sie szykować.
Bylam w kilku uzdrowiskach i wiem ze co osrodek to mozna sie mile lub niemile zdziwić.
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wital Gołdap od 29 października 2020

Post autor: bozenka999 »

Witaj,byłam w sanatorium na przełomie lipca-sierpnia,napisz co cię interesuje może będę mogła udzielić informacji.
Koliberek
Posty: 3
Na forum od: 17 paź 2020 23:48

Re: Wital Gołdap od 29 października 2020

Post autor: Koliberek »

Dzień dobry,
Prosze o informację jak wyglądają pokoje.
W jakim systemie sa zabiegi i zajecia?rano do południa czy po południu też?
I tak ogolnie o ośrodku kila słów.
Adiadi89
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 16 wrz 2020 11:49
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Wital Gołdap od 29 października 2020

Post autor: Adiadi89 »

I czy jest możliwość z korzystania z jakiejś pralni?
ranczo1965
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 06 wrz 2016 13:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wital Gołdap od 29 października 2020

Post autor: ranczo1965 »

Byłem od 13 września ośrodek nie 1 młodości miałem pokój 2 osobowy nie za duży czajnik i 2 szklanki na stanie telewizor starego typu 15 programów odbierał 55 zł na pokój posiłki miałem na 2 turze śniadanie od 8 minut 30 obiad o 14 minut 20 kolacja o 19 pierwsza tura godzinę wcześniej zabiegi wszystkie oprócz jednego miałem w tym samym budynku można było podchodzić wcześniej na zabiegi basen miałem co 2 dzień posiłki były w miarę smaczne tylko mało urozmaicone zestawy tygodniowe pralni chyba nie było słaby zasięg telefonu i netu ja chodziłem na tężnie tam był dobry zasięg 700 m od ośrodka
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Wital Gołdap od 29 października 2020

Post autor: Duszyczka »

Koliberek pisze: 19 paź 2020 09:42 Czy ktos moze mi napisac jak jest w sanatorium w Gołdapie ?.
Nie wiem na co sie szykować.
Bylam w kilku uzdrowiskach i wiem ze co osrodek to mozna sie mile lub niemile zdziwić.
Poczytaj na opiniach...opisywałam szczegółowo z pobytu we wrześniu.
Pranie w misce i suszenie w zależności od pokoju:balkon.korytarz(są porozstawiane suszarki).podwórze pod zadaszeniami lub bez)
Pralki tam brak.Proponuję zabrać z sobą sznurek i spinacze aby rozwiesić w łazience lub pokoju.Inna opcja to wożenie do Gołdapi do pralni.Chyba jast?
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wital Gołdap od 29 października 2020

Post autor: bozenka999 »

JA byłam w budynku D na samej górze,byłam zadowolona balkon w dachu obok,suszarki dwie,a może trzy.Panie sprzątające bardzo miłe ,zasięgałam informacji o pokojach w innych budynkach powiedziały,że są podobne może nie za duże ,ale wystarczą,Zabiegi byly od rana,jak tylko coś się zwolnił,panie dzwoniły do pokoju,aby skorzystać wcześniej,Każdy zwraca uwagę na coś innego,ja po ostatnim pobycie w Kołobrzego,byłam wręcz zachwycona sprawną obsługą przy przyjęciu,jak panią sprawnie szla praca,nie uslyszałam,że jak przyjadę prywatnie to mam coś do powiedzenia.Inne te wielkie okrzyknięte molochy powinny od nich się uczyć.Pdr.bardzo miły,zabiegi dobre,dobrze wykonane,jest gdzie spacerować,nasza cała grupa była zadowolona,pozdrawiam wszystkich . :)
ODPOWIEDZ