Sasanka-Świnoujście od 9.12.2020

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Sasanka-Świnoujście od 9.12.2020

Post autor: Gaba »

Jadę (mam taką nadzieje)w grudniu do Sasanki w Świnoujściu, jeszcze tam nie byłam ;) Może ktoś tez jedzie w/w terminie?
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sasanka-Świnoujście od 9.12.2020

Post autor: GIENIA »

Jedzie , ale 2 turnusy wcześniej :lol: też mam nadzieję ;) mam turnus od 28 października .... to będzie mój drugi tam pobyt :)
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Sasanka-Świnoujście od 9.12.2020

Post autor: Gaba »

GENIA mam nadzieję, że mi powiesz jak jest teraz...ja będę w Sasance pierwszy raz, zawsze się broniłam przed pobytem nad morzem, ale koniec września wróciłam z Horyńca i na razie mam dość długich podróży ;) Już zrobiłam rezerwacje dla męża ,który przyjedzie na święta, ;) znam już numer pokoju ,więc jak tam będziesz to poproszę Ciebie o rozpoznanie :lol: hhi,hi
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sasanka-Świnoujście od 9.12.2020

Post autor: GIENIA »

Oczywiście rozpoznam co i jak , zaglądnę do tego pokoju i poinformuję :) Jedynki samodzielne są tylko dwie .... ale nie wiem czy pomyślałaś o tym , że teraz wszystkie pokoje są jednoosobowe . :D
Czyli mogłabyś poprosić o samodzielną dwójkę dla siebie , a mąż jako druga osoba w pokoju na swoim pobycie . Jest sporo pokoi studio 2 + 2 , są 2+ 1 i są też trójki . Z tego co wiem , po raz pierwszy w historii ;) małżeństwa teraz kwaterują w trójkach , a pojedyncze osoby w pozostałych pokojach .
Komercyjni byli kwaterowani zazwyczaj w bud A , w pokojach od 202 .... no , ale za 5 lat mogło się sporo zmienić :D
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Sasanka-Świnoujście od 9.12.2020

Post autor: Gaba »

GIENIA na Ciebie zawsze można liczyć :!:
ps.Wysłałam Ci na prw wiadomość
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sasanka-Świnoujście od 9.12.2020

Post autor: GIENIA »

Tak , odczytałam i odpisałam :D
Na pewno , o ile pojadę :roll: , odwiedzę ten pokój i zdam Ci relację .... ale tak na prawdę tam standard wszystkich pokoi jest jednakowy :) nie wiem czy we wszystkich są lodówki , ale sądzę , ze w komercyjnych na pewno ;)
Awatar użytkownika
ergo
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 04 lut 2020 00:05

Re: Sasanka-Świnoujście od 9.12.2020

Post autor: ergo »

Zajrzałam na stronę Sasanki i najciekawszy oraz bardzo zachęcający jest ostatni punkt cennika zabiegów:
Opłata za przechowywanie zwłok pacjenta przez okres dłuższy niż 72 godziny 40,00/doba :shock:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sasanka-Świnoujście od 9.12.2020

Post autor: GIENIA »

Czyli 72 godz za darmoche , a potem 40 zł za dobe :lol: :lol: żywi tak dobrze nie mają :lol: :lol:
ODPOWIEDZ