Świnoujście

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Świnoujście

Post autor: Zosia »

Czy nikt nie będzie spędzał Świąt Wielkanocnych w Świnoujściu ? Mam przydział
01-22-04-2010r. :(
ewka29310
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 26 lut 2010 17:01

Re: Świnoujście

Post autor: ewka29310 »

Zosiu a może zmienisz miejscowość na Kołobrzeg?
ja miałam możliwość zdecydowania gdzie chcę pojechać i nawet dwa tygodnie przed wyjazdem mogę zmienić zdanie.
mogłybyśmy się tam spotkać,a skoro tam jest wszystko na wysokim poziomie to może to przemyślisz?
mamy jeden minus tego wyjazdu...święta bez najbliższych:(
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Świnoujście

Post autor: Zosia »

Witam .Niestety nie mam takich możliwości . W Kołobrzegu byłam w ubiegłym roku we wrześniu 2 tyg. w Lechu. Idź tam potańczyć bo chyba tylko baletów w Nivie nie ma :) . A co do Świąt to mam pecha , w ubiegłym roku w tym czasie byłam w sanatorium w Szczawnie. No cóż Świnoujścia nie znam więc może trochę zrekompensuje mi coś mowego :) Pozdrawiam
ewka29310
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 26 lut 2010 17:01

Re: Świnoujście

Post autor: ewka29310 »

DROGA ZOSIU PISZĘ,BO MAM PROŚBĘ...ODPOWIEDZ PROSZĘ NA MOJE PYTANIE,KTÓRE CI ZADAŁAM W MOIM WĄTKU,BO TO MNIE BARDZO CIEKAWI I NIE UKRYWAM,ŻE NIE DAJE MI SPOKOJU .MIŁEGO WIECZORU.DOBRANOC
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Świnoujście

Post autor: Zosia »

Ewciu odpowiedziałam - nie mam możliwości zamiany. Jestem z woj. podlaskiego i dostałam skierowanie na szpitalne leczenie uzdrowiskowe . NFZ podlaski z tego co sprawdziłam, na senatorium w ramach urlopu ma podpisane umowy z Kołobrzegiem natomiast na szpitalne leczenie uzdrowiskowe nie . Szkoda :( wydajesz mi się miłą osobą : :) .Życzę zdrowia i sympatycznego pobytu .
Alfa
Posty: 2
Na forum od: 11 mar 2010 13:17

Re: Świnoujście WYJAZD

Post autor: Alfa »

WITAM !!

SZUKAM OSOBY Z OKOLIC ŚLĄSKA KTÓRA WYJEŻDZA DO SANATORIUM ŚWINOUJŚCIE W TERMINIE...... 12 LIPIEC 2010R ....DO 02 SIERPIEŃ 2010

CHODZI MI O ZMNIEJSZENIE KOSZTÓW WYJAZDU , JEŻELI ZNALAZŁO BY SIE WIĘCEJ OSÓB TO KOSZTY WYJAZDU BYŁYBY DUŻO MNIEJSZE..
ODPOWIEDZ