Busko 18.02.2021

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Smerfetkaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 397
Na forum od: 31 mar 2017 00:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Busko 18.02.2021

Post autor: Smerfetkaa »

bogjan pisze: 22 lut 2021 17:13 Napisz jak jest teraz w Busku .....
W razie dodatkowych pytań chętnie odpowiem.
Awatar użytkownika
Anula895
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 02 cze 2020 17:03
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Busko 18.02.2021

Post autor: Anula895 »

Witaj Smerfetka🤗🤗jak można wyjsc na zewnątrz spacer, miasto to już duży plus....Moze i mnie się uda niedługo być bo już 140 numer....Pozdrawiam i miłej kuracji
Awatar użytkownika
Pasjaart
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 12 cze 2020 17:16
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Busko 18.02.2021

Post autor: Pasjaart »

Witaj Smerfetkaa :)
Znam sanatorium "Krystyna".Miło wspominam tam dwa pobyty.Mam nadzieję,że mimo pandemii będziesz miała dobry czas do rehabilitacji.Życzę fajnych ludzi na turnusie bo to poza zabiegami chyba najważniejsza rzecz.
Napisz nam może jak to teraz wygląda w czasie covid.Zabiegi pewnie na czas co do minuty,pewnie nie ma możliwości zrobienia sobie zabiegu wcześniej ;) macie zajęcia na basenie? Posiłki na 2 czy 3 zmiany,bo piszesz że siedzisz z osobą,z którą mieszkasz w pokoju.A czy czynna jest czytelnia na dole przy recepcji? Ciekawa jestem bo biblioteki są nieczynne.A komputer który stał przy wejściu jest,czy zabrali żeby wszyscy go nie dotykali? Był taki do dyspozycji kuracjuszy.Dzięki z góry za odpowiedź :D Na jakim oddziale jesteś?
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Busko 18.02.2021

Post autor: Halynka »

Witam . :)
Czy może ktoś z Was był na leczeniu ogólnoustrojowym w Marconim :?:
Awatar użytkownika
Smerfetkaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 397
Na forum od: 31 mar 2017 00:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Busko 18.02.2021

Post autor: Smerfetkaa »

Jestem w Krystynie
Awatar użytkownika
Smerfetkaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 397
Na forum od: 31 mar 2017 00:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Busko 18.02.2021

Post autor: Smerfetkaa »

Pasjaart pisze: 24 lut 2021 18:12 Witaj Smerfetkaa :)
Znam sanatorium "Krystyna".Miło wspominam tam dwa pobyty.Mam nadzieję,że mimo pandemii będziesz miała dobry czas do rehabilitacji.Życzę fajnych ludzi na turnusie bo to poza zabiegami chyba najważniejsza rzecz.
Napisz nam może jak to teraz wygląda w czasie covid.Zabiegi pewnie na czas co do minuty,pewnie nie ma możliwości zrobienia sobie zabiegu wcześniej ;) macie zajęcia na basenie? Posiłki na 2 czy 3 zmiany,bo piszesz że siedzisz z osobą,z którą mieszkasz w pokoju.A czy czynna jest czytelnia na dole przy recepcji? Ciekawa jestem bo biblioteki są nieczynne.A komputer który stał przy wejściu jest,czy zabrali żeby wszyscy go nie dotykali? Był taki do dyspozycji kuracjuszy.Dzięki z góry za odpowiedź :D Na jakim oddziale jesteś?
Jestem na oddziale rehabilitacji ogólnoustrojowej. W obiekcie obowiązuje zakaz odwiedzin. Zabiegi o określonych godzinach jednak można delikatnie przesunąć . Cały czas obowiązek noszenia maseczek na terenie obiektu za wyjątkiem pokoju. Na korytarzach płyn do dezynfekcji, każde miejsce zabiegowe i na jadalni dezynfekowane. Na jadalni tylko z osobą z którą mieszkamy Basen od dziś działa po przerwie technologicznej. Komputera brak. Z czytelni i biblioteki nie korzystam więc nie wiem czy działa Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Busko 18.02.2021

Post autor: Halynka »

Smerfetko ,czy możecie wychodzić poza budynek na spacery :?:
Powinnam niedługo jechać na leczenie ogólnoustrojowe do Sanatorium Marconi .
Nie byłam nigdy na takim leczeniu ,dlatego pytam jak to wygląda .
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej kuracji .
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko 18.02.2021

Post autor: ewiko »

Witaj Halynko . W Busku byłam we wrześniu ubiegłego roku , co prawda w innym sanatorium ale sądzę że w każdym są podobne standardy. Absolutnie nie ma zakazu wychodzenia na spacery. W obiektach jest reżim sanitarny ( pomiar temperatury , maseczki , dezynfekcja ) i punktualne zabiegi. To dla naszego bezpieczeństwa sami musimy się pilnować. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Busko 18.02.2021

Post autor: Halynka »

ewiko pisze: 04 mar 2021 06:25 Witaj Halynko . W Busku byłam we wrześniu ubiegłego roku , co prawda w innym sanatorium ale sądzę że w każdym są podobne standardy. Absolutnie nie ma zakazu wychodzenia na spacery. W obiektach jest reżim sanitarny ( pomiar temperatury , maseczki , dezynfekcja ) i punktualne zabiegi. To dla naszego bezpieczeństwa sami musimy się pilnować. Pozdrawiam.
Bardzo dziękuję Ci za informację :kwiat: Pozdrawiam :serce:
Awatar użytkownika
Pasjaart
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 12 cze 2020 17:16
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Busko 18.02.2021

Post autor: Pasjaart »

Smerfetko twój turnus w trakcie.Mam nadzieję,że mimo obostrzeń i pogody w kratkę miło spędzasz czas :) Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ