Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Edyta44 »

Witam proszę o kontakt osoby które w tym terminie mają turnus w Kołobrzegu. Pozdrawiam Edyta
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5075
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: zbigniew165 »

Musisz poczekać, aż będą zwroty, bo dzisiaj miałem propozycję do Wistomu na 3 kwietnia, ale Oczywiście nie wziąłem, bo na wariata nie będę jechał, a 23 kwiecień, to bardzo odległy termin wyjazdu, ale polowanie na zwrot trwa :lol:
Co do Mewy, to raczej nie wezmę, bo im nie zależy na kuracjuszach, oni wolą żeby przepadło miejsce, a o jedynce nie chcą rozmawiać i będę szukał w innych obiektach. :roll:
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Edyta44 »

To mój pierwszy wyjazd z Nfz i czekałam 4 lata to dla mnie Kołobrzeg jest super gdyż mieszkam w Górach Sowich. W grudniu miałam przydzielona Arkę ale zamknęli sanatoria i teraz mi zmienili na Mewe. Pozdrawiam.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5075
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: zbigniew165 »

Ty miałaś tylko przyznaną Arkę, a ja już byłem w październiku po teście negatywnym i trzy dni przed wyjazdem do Świnoujścia i zamknęli sanatoria przed nosem, a teraz 8 marca test pozytywny przed wyjazdem też do Świnoujścia i znowu klapa.
Teraz robię trzecie podejście i myślę, że do trzech razy sztuka, może się uda. :roll:
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Edyta44 »

Napewno się uda trzeba być dobrej myśli. Teraz to zależy od Ciebie gdzie zechcesz pojechać. Tylko czekać na super propozycje i się pakować 😁Z jakiej części Polski jesteś? Ja niedaleko Świdnicy, Wałbrzycha blisko Gór Sowich.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5075
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: zbigniew165 »

Do Wrocławia mam 130 km drogą S 8, od Bełchatowa 68 km, a do Kołobrzegu 630 km, czyli końcówka województwa Łódzkiego.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5075
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: zbigniew165 »

Witam
Edyta44 nie zakładaj kolejnych tematów na ten sam termin wyjazdu, tylko odświeżaj ten w którym już kilka osób Ci odpisało.
Moderator usunie pozostałe dwa tematy, które założyłaś w tej samej dacie wyjazdu. Pozdrawiam
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Edyta44 »

Witaj Zbyszku jak widzisz nie ogarniam za bardzo tego forum jestem świeżak i to mój pierwszy wyjazd z Nfz do sanatoroum😁😁Pozdrawiam serdecznie
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5075
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: zbigniew165 »

Pisz tak, jak teraz odpisałaś i Twój temat wtedy pojawi się na początku i będzie widoczny dla czytających.
Jak pobędziesz dłużej na forum, to ogarniesz wszystko. :kwiat:
Gdy byś czegoś nie wiedziała, to pytaj i na pewno Ci pomożemy :)
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Edyta44 »

Ok dziękuję za informację. Poczekam cierpliwie aż się ktoś kto ma ten sam termin co ja odezwie. Będzie mi raźniej, że jest ktoś kto też tam pojedzie. Najgorsze to czekanie,ja już sobie nawet bilet na pociąg wykupiłam. W najgorszym wypadku oddam do pkp😁.
ODPOWIEDZ