Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Edyta44 »

Witam i pozdrawiam już niebawem spotkamy się w Kołobrzegu. Wynik odebrany negatywny. Czyli już walizkę mogę dopiąć. Do zobaczenia w czwartek.
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Edyta44 »

Witam czy jedzie ktoś do Kołobrzegu tym pociągiem z Wrocławia 9,39. Pozdrawiam Edyta
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Edyta44 »

Witajcie kuracjusze przybywający podczas mojego pobytu w Mewie Kołobrzeg służę pomocą jeśli ktoś by chciał zasięgnąć bieżących informacji. Pozdrawiam Edyta
Awatar użytkownika
Janusz53+
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 08 lut 2022 17:43
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mewa Kołobrzeg 17 list.- 8 grudnia 2023r.

Post autor: Janusz53+ »

Edytko wybieram się 17 listopada do Mewy z NFZ. Nic nie wiem o obyczajach tam. Podpowiedz proszę trochę, bo ponoć to kilka budynków ta Mewa, czy można wybrać sobie któryś, bo mi ten z wieżyczkami bardzo się podoba,. Pozdrawiam Cię z Jarocina, Janusz
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: GIENIA »

Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24579
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: ewasz »

Janusz53+ niestety muszę Ciebie zmartwić, nie można sobie wybrać.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: darek »

Ewa

W czerwcu był w Kołobrzegu Mój kolega z firmy - Miał skierowanie do Arki wiedząc jaki to moloch i jaka tam przewija się ilość Ludków chyba przez tydzień nękał Panią Menager ,aby przekierowała Go właśnie do Megi na Kościuszki
Gdzie się chłopina odnalazł.
Spokój i kameralny obiekt
A Wielką Arkę ma co 2 dzień gdy ma Basen.

Po czasie przyznał się ,że Preferował Megę bo z Arki dalej miał na Tańce do Bałtyku Ikara Sanu Verano Lecha czy Gryfa
W Arce był zdany na godz 22 i 30 minutowy spacer lub Taxi

A w Medze Masz Opcję Parter 1 lub 2 piętro :)
Awatar użytkownika
Janusz53+
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 08 lut 2022 17:43
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Janusz53+ »

Ewuniu a to mnie zmartwiłaś, choć tak się tu wczytuję na forum i to ponoć ta Mewa 1czy tam A / ta z wieżyczkami/ jest w stanie przedremontowym i bardzo odbiega standartem od pozostałych, tych po modernizacji. A może już go tzn. remont zrobili, tego nie wiem, bo wpisy tu na forum są sprzed dwóch lat. A proszę powiedz Ewuniu, bo pewnie już tam byłaś i wiesz czy to panie przyjmują, czy panowie na początku turnusu? Jak babki to może uda mi się jakoś oczarować je, by dostać jedynkę w Mewie A :D , gorzej jak przyjmują faceci to wtedy mam marne szanse. Muszę chyba założyć osobny temat do tego, tzn mego turnusu od 17.11-do 8.12,23r. Ewuniu a jak oceniasz tam pobyt w tej Mewie? Jesteś zadowolona? Nie głodowałaś? Dziękuję Ci za odpisanie. Pozdrawiam serdecznie.Janusz
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Zosia »

W Mewie byłam w tym roku na przełomie maja i czerwca i pobyt opisałam w miarę dokładnie - poszukaj. Ewaszko , wybierać nie można ale otrzymać można , przecież wiesz :) Janusz przeczytaj moją opinię uważnie . Mnie się udało , mieszkałam sama w Mewie D wszystko nowe po remoncie. Życzę szczęścia przy przydziale . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Janusz53+
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 08 lut 2022 17:43
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Janusz53+ »

Dziękuję Zosiu za odpowiedz. Zaraz będę szukał Twoich postów z opisem. Mówisz Mewa D, tak? A czy ta Mewa A jest też po remoncie to tego nie wiesz, tak?
ODPOWIEDZ