Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Edyta44 »

Witaj Zbyszku widzę że znalazłeś miejsce w Verano w Kołobrzegu ja będę 22 w Kołobrzegu bo dzień wcześniej przyjadę. To już pewnie ekipe będziesz miał sanatoryjna. Super ja wciąż czekam aż się odezwie ktoś z tego mojego terminu wyjazdu czyli 23 kwietnia. POZDRAWIAM EDYTA
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: zbigniew165 »

Edyta ta ekipa, która teraz jest, to są od 1 kwietnia, czyli przed Twoim przyjazdem, wyjeżdżają do domu. :roll:
Jak przyjedziesz, to daj znać na forum i się umówimy, gdzieś na promenadzie. Ja będę na forum zaglądał w czasie pobytu i mam swój internet, to na pewno się zgłoszę. :)
Od Verano do Mewy nie jest daleko i mam ja po drodze do mola i portu.
Odezwę się z Kołobrzegu.
Czy byłaś już nad morzem, :?: bo jak nie, to trzeba by było wypić szampana na molo. :lol:
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Edyta44 »

Zbyszku chodziło mi o nowa ekipe którą zmontujesz w swoim ośrodku bo już będziesz kilka dni w Kołobrzegu zanim ja przyjadę. Ale zaproszenie na szampana przyjete😁 W Kołobrzegu byłam kilka razy ostatnio 4 lata temu zawoziłam mamę do sanatorium MSWiA a do Posejdona za dzieciaka przyjeżdżałam bo to był zakładowy ośrodek wczasowy moich rodziców. Czyli mój wyjazd do Kołobrzegu będzie powrotem do przeszłości 😁
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: zbigniew165 »

Edyta, a już myślałem, że ci zrobimy chrzest z morzem i nic z tego :lol:
Co do towarzystwa, to dzisiaj tak szybko się nie da.
Gdy by to było w innym czasie, nie w pandemii, to były by tańce w Verano, czy Sanie i towarzystwo by się szybko zorganizowało.
Na miejscu zobaczymy jak będzie i na pewno będę o tym pisał, bo ja nie jestem z tych co jadą i się nie odzywają i nic nie opisują, a ludzie czekają na każdą informację. :roll:
Oczywiście bez zbędnych szczegółów dot. relacji" towarzyskich". :lol:
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Edyta44 »

Super już się cieszę że są tu na forum takie osoby jak Ty chętne pomóc tym którzy na takie wiadomości czekają. Dla takich jak ja co wyjeżdżają 1 raz do sanatorium😁
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Edyta44 »

Witam i ponawiam moje zapytanie czy jest ktoś kto jedzie w tym terminie do Mewy bądź do innego sanatorium. Od 23 kwietnia do 14 mają. Pozdrawiam Edyta
Uleczka0
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 11 kwie 2021 08:03
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Uleczka0 »

W Mewie byłam kiedyś. Mieszkałam w Mewie II, na stołówkę chodziłam do Mewy III. Razem było ich 5 budynków i V właśnie była elegancka, nowoczesna. Na zabiegi, czy stołówkę trzeba było biegać z budynku do budynku co zaowocowało u mnie zapaleniem pęcherza bo po basenie z V trzeba było przejść np do II (turnus miałam na przełomie styczeń-luty), w związku z tym połowę pobytu miałam w plecy bo musiałam się leczyć. Sam Kołobrzeg jako miasto bardzo mi się podoba. Rzut beretem do morza jest super.
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Edyta44 »

Dziękuję Uleczko za informację nie wiem gdzie mnie ulokują jak pojadę to dam znać. Pozdrawiam Edyta
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Edyta44 »

Witam i ponawiam zapytanie kto jedzie do Kołobrzegu od 23 kwietnia do 14 mają. Ja jadę do Mewy. Pozdrawiam Edyta
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mewa Kołobrzeg od 23 kwietnia do 14 mają

Post autor: Edyta44 »

Witam i ponawiam zapytanie kto jedzie do sanatorium Mewa od 23kwietnia do 14 maja. Ja jutro ważny dzień idę test na cowid zrobić Jak będzie ok to z niektórymi już 22 się spotkam. Pozdrawiam Edyta
ODPOWIEDZ