Rymanów Zdrój od 7.05.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Hanna55
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 09 kwie 2021 20:11
Oddział NFZ: Lubelski

Rymanów Zdrój od 7.05.

Post autor: Hanna55 »

Witam, czy ktoś z Lublina lub okolic wybiera się 7 maja do Rymanowa Zdroju( Iwonicza)? Ewentualnie ktoś doradzi jak najlepiej dojechać?
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1702
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Rymanów Zdrój od 7.05.

Post autor: p-siak »

Witam, no niestety w Rzeszowie przesiadka. Z lokalnego trzeba przejść ok. 400m na główny.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Rymanów Zdrój od 7.05.

Post autor: Dzia_dek »

Hanno bezpośredniego połączenia na interesującej Ciebie trasie nie ma już chyba od dwóch lat.
Do wyjazdu masz sporo czasu więc przypominaj się w tym swoim temacie co kilka dni. Może
akurat znajdzie się ktoś z kim będziesz się mogła zabrać. Nie zakładaj nowego tematu tylko
odszukaj ten, w którym teraz piszemy, powyżej nazwy tematu jest klawisz "odpowiedz",
klikasz, otwiera się okno w którym wpisujesz swój tekst, poniżej klikasz "wyślij" i gotowe.
Jeśli nie znajdziesz prywatnego "przewoźnika", moim zdaniem najlepsze połączenia z Lublina,
do Rymanowa Zdroju w tym momencie są następujące (niestety obydwa z przesiadką):
1. Bus - wyjazd z Lublina (DA) o godz. 5;20 przyjazd do Rzeszowa (dworzec lokalny) na godz. 8;10.
Trzeba przejść z dworca lokalnego na główny autobusowy; około 700 m po w miarę płaskim terenie.
2. PKP - wyjazd z Lublina (PKP) o godz. 5;33 przyjazd do Rzeszowa Gł.(PKP)na godz. 9;17.
Stąd do przejścia masz zaledwie 100 m po płaskim terenie.
3. Wyjazd do Rymanowa Zdroju z dworca autobusowego w Rzeszowie o godz. 10;01 i na miejscu
będziesz o godz. 11;50.
p.s. przewoźnicy to 1. BP TOUR; 2. POLREGIO; 3. NEOBUS
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1702
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Rymanów Zdrój od 7.05.

Post autor: p-siak »

Witam,kolega jak zwykle mega wyczerpujące informacje,pozdrawiam.
Hanna55
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 09 kwie 2021 20:11
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój od 7.05.

Post autor: Hanna55 »

Łał, tego mi było potrzeba, dzięki :)
Hanna55
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 09 kwie 2021 20:11
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój od 7.05.

Post autor: Hanna55 »

Przypominam się: Czy ktoś jedzie do Rymanowa swoim transportem w podanym terminie?
forumowicz

Re: Rymanów Zdrój od 7.05.

Post autor: forumowicz »

Witam Hanna55 możesz zdradzić do jakiego sanatorium jedziesz w Rymanowie Zdroju ;)
Hanna55
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 09 kwie 2021 20:11
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój od 7.05.

Post autor: Hanna55 »

Zdradzam: do Świtezianki
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Rymanów Zdrój od 7.05.

Post autor: Joni123 »

Świezianka,😉 super, w samym centrum, fajny obiekt, kiedyś pół sanatoryjnych gości się tam bawiło, drugie pół w zielonym zakątku😊nie trzeba chodzić po schodach jak do Zimowitu bo obiekt w samym centrum jest,( choć mi to nie przeszkadzało 202 schody i już nie pamiętam ile kroków poza schodami😊)do Zimowitu😉z mojej perspektywy uważam, że Rymanów Zdrój jest super dla odpoczynku i poprawienia kondycji...
Hanna55
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 09 kwie 2021 20:11
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój od 7.05.

Post autor: Hanna55 »

Dzięki, Joni123 za tę opinię. Do Zimowita miałam jechać w tamtym roku, schody mi też nie przeszkadzają, dla mnie ważne, że Rymanów bo już się nastawiłam, że poznam tę uroczą miejscowość :) Pozdrawiam wszystkich życzliwych, którzy zechcieli coś tu napisać. :serce:
ODPOWIEDZ