„Wiktor” Cechini 27.07 - 17.08 (Żegiestów)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

„Wiktor” Cechini 27.07 - 17.08 (Żegiestów)

Post autor: dziunia60 »

Witam. Jadę do „Wiktor” Cechini od 27.07 z Warszawy. Czy ktoś jeszcze jedzie z tej okolicy? Jestem też ciekawa wszelkich informacji, nigdy tam nie byłam.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2021 23:01 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: „Wiktor” Cechini 27.07 - 17.08

Post autor: Samosia »

Witaj.. aktualnie tutaj jestem 🙂Sam ośrodek znajduje się na totalnym ,,odludzi" plusem jest cisza,super powietrze👍Rada moja jest taka.. przyjedzi dzień wcześniej ( ja tak zrobiłam nocleg + śniadanie to 85zł ) wtedy masz możliwość wyboru pokoju miedzy dużym a małym ( na ich stronce jest dokładny opis) pokoje mają lub nie balkony.W samym budynku jest super,czysto i schludnie,starają się o to dbać co w dobie pandemi wydaje mi się ważne🙂
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: „Wiktor” Cechini 27.07 - 17.08

Post autor: BarbaraB64 »

Samosiu Życzę Ci Miłego Wypoczynku i super zabiegów ,takie miejsce by mi pasowało ,chyba już wiem dokąd będę polować na zwrot po złożeniu nowego wniosku ;)
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: „Wiktor” Cechini 27.07 - 17.08

Post autor: Samosia »

BarbaraB64 dziękuje :kwiat: wiesz ja na własne życzenie tu jestem bo gdy dzwiniłam właśnie o zwrot to powiedziałam,że jestem zainteresowana tym miejscem i trafiłam w 100% choć już są tu osoby,które marudzą... że nuda,że nie ma gdzie się wybrać na tańce,że pustkowie itp.Co do zabiegów to dziś dopiero drugi dzień ale mi odpowiada.Po powrocie postaram się coś - niecoś napisać- opisać bo o tym ośrodku informacji jest bardzo mało a szkoda bo osobiście na chwilę obecną bardzo go polecam 👍👍👍
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: „Wiktor” Cechini 27.07 - 17.08

Post autor: BarbaraB64 »

Zawsze znajdą się osoby niezadowolone ,jedni z braku rozrywek , wyżywienia i innych rzeczy ,mnie akurat na rozrywkach nie zależy . W zeszłym roku byłam na rehabilitacji w Łykoszynie ,to dopiero odludzie jest bo to mała wieś ,w ośrodku nawet kawiarni czy sklepiku nie ma ale rehabilitacja na wysokim poziomie choć np z mokrych zabiegów tylko wirówki były ,odpoczęłam tam na maksa , zabiegów dużo ,jedzenie smaczne więc jak dla mnie super ,obejrzałam trochę zdjęć z Żegestowa i jestem pod wrażeniem , chętnie zapoznam się z Twoją opinią po powrocie :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: „Wiktor” Cechini 27.07 - 17.08

Post autor: andrzej1955 »

Przepraszam że wtrącę swoje trzy grosze-każdy kto chce się wyciszyć i odpocząć od wielkomiejskiego gwaru to jest to dla niego idealne miejsce i piękny obiekt-nowoczesny-mam porównanie bo widziałem na własne oczy ruiny starego i obok Wandy-podobnie zdewastowanej ciekaw jestem na jakim etapie jest rewitalizacja Żegiestowa Zdroju bo to potężna inwestycja a też była w ruinie ,Pozdrawiam i dalszego Sympatycznego pobytu w tym Urokliwym Zakątku Życzę :)
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: „Wiktor” Cechini 27.07 - 17.08

Post autor: dziunia60 »

Witajcie, dziękuję za odzew Samosiu dziękuję za informację,myślę że też będę zadowolona. Czy są w pobliżu szlaki i jest gdzie spacerować? Jekiś sklep w pobliżu czy ewentualnie można dojechać do miasta? Czy organizują jakieś wycieczki?
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: „Wiktor” Cechini 27.07 - 17.08

Post autor: Felice »

Jadziu Żegiestów jest bardzo dobrze skomunikowany z Krynicą. Jeżdżą tam busy firmy [].
Ostatnio zmieniony 17 cze 2021 23:02 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: [] usunięto nazwę firmy
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

„Wiktor” Cechini 27.07 - 17.08

Post autor: jacky6 »

Samosia pisze: 15 cze 2021 19:13 Co do zabiegów to dziś dopiero drugi dzień ale mi odpowiada. Po powrocie postaram się coś - niecoś napisać- opisać bo o tym ośrodku informacji jest bardzo mało a szkoda bo osobiście na chwilę obecną bardzo go polecam 👍👍👍

3-mamy za obietnicę i czekamy na realizację.
Amin....
:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: „Wiktor” Cechini 27.07 - 17.08

Post autor: Samosia »

Dziunia60 jest tu trochę ścieżek gdzie można pójść wszystko jest oznaczone.Co do sklepu to na miejscu takowy z podstawowymi rzeczami jest a jeśli czegoś nie ma to Pani zamawia ale i ceny 😱😱😱Co do busów,owszem są i można dojechać do Muszyny,Krynicy Zdroju czy też Piwnicznej Zdroju ... Felice owszem firma Rafatex dojeżdża ale rozkład jazdy jest w obecnym czasie bardzo okrojony i trzeba kombinować aby pojechać np.na dłużej bo godziny odjazdu i przyjazdu są żle rozpisane a w niedziele nie jeżdżą wcale🙁
ODPOWIEDZ