Polańczyk Plon od 11.09

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Polańczyk Plon od 11.09

Post autor: alaxa »

Witam, może ktoś ma w tym samym terminie ?? Pozdrawiam serdecznie i do miłego :) :kwiat:
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Plon od 11.09

Post autor: szynszyl64 »

Paskudo. Kiedyś mi napisałaś że ciągle zakochany w Polańczyku!!! A Ty co niewiniątko ? Ale i tak ci zazdroszczę mimo że widzieliśmy się w kwietniu.
I też w przynajmniej moim (może nie tylko moim) ukochanym Polańczyku.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk Plon od 11.09

Post autor: alaxa »

:lol: :lol: :lol: Szynszylek... pracuj solidnie nad tym...zebyś tez tam był...zielone wzgórza czekają na Ciebie...będzie im miło znowu Ciebie gościć ...a i ja się ucieszę, ze będę miała super kompana na miłe pogaduchy ;) pozdrawiam :) PS ... słyszałam, że teraz w Amer Polu są nawet fajne potańcówki na dechach, szkoda, że "za naszych czasów" nie robili :x
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Plon od 11.09

Post autor: szynszyl64 »

O kochana pracuje ale co z tego wyjdzie to nie wiem? Powiem że mi też by było miło znowu tam zagościć. Co prawda nie którzy jak im mówię że znowu chcę tam jechać to kreślą kółka na czole. Po prostu nie wiedzą co tracą.Na szczęście my wiemy! Jak się nie uda to może tym razem ja przyjadę cię odwiedzić.😉😁😁
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk Plon od 11.09

Post autor: alaxa »

A niech sobie kreślą te kółka, my swoje wiemy, zresztą ...wolę Polańczyk niż Osieczek...a mogłam tam skończyć :D :D :lol: pozdrawiam i do miłego ;)
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Plon od 11.09

Post autor: szynszyl64 »

Oj widzę że brak śmiałości co nie którym żeby się odezwać. No chyba że na partyzanta ujawnię się jak będę. Metoda? Alaxa nie będziesz sama. Będzie wielu schorowanych. Przynajmniej do pierwszych tańców. A potem pójdzie jak z płatka.😜😂😂
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk Plon od 11.09

Post autor: alaxa »

No właśnie... taka cisza, aż się boję, że będę sama w tym Plonie 😀😀
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Plon od 11.09

Post autor: szynszyl64 »

Muszę to podnieś bo spadło. Może teraz ci ślepi i głusi zauważą i się odezwą. Kochani nie dajcie się prosić napiszcie. Kurcze nikt nie jedzie?😒😒😒
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk Plon od 11.09

Post autor: alaxa »

Szynszyl ...a może ZUS był tak łaskawy i wysłał pozostałych oczekujących z lubelskiego nad morze :o :D :D w każdym razie ja mam nadzieję, że dojadę szczęśliwie do Polańczyka i pandemia nie pokrzyżuje mi planów. Pozdrawiam :kwiat: :)
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Plon od 11.09

Post autor: szynszyl64 »

Alaxa! Codziennie jak jestem w necie patrzę na kamerki z Polańczyka,jak tam pięknie. Dla mnie to tak jak zobaczyć Neapol i umrzeć.Co prawda
nigdy tam nie byłem.Nie wiem jak to się stało ale mogę tam zawsze wracać i mnie to nie nudzi.Co prawda na drugim końcu są Międzyzdroje do
których też wracam. Reset nawet jedno dniowy jest ok.Ci co przyjadą a nie byli niech korzystają. Kochana a ty wiesz co zobaczyć warto. 🙄🥰
ODPOWIEDZ