Polanica Zdrój "Wielka Pieniawa " od 27.10.2021

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Polanica Zdrój "Wielka Pieniawa " od 27.10.2021

Post autor: Insignia 2010 »

Kama ...witaj ..mam pytanie a raczej proszę o rozwinięcie tematu w sprawie obecnej sytuacji tz czy obowiązek chodzenia w obiekcie w maseczkach i cała reszta związana z covidem , przybliż temat . Wszyscy piszą o udanych turnusach , a nic w konkretach na tą chwilę, to że turnusy są udane to zasługa kuracjuszy , bo personel obiektów zawsze staje na wysokości zadań które oczekuje kuracjusz , poza maruderami .
Pozdrawiam
kama
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 02 wrz 2012 22:34
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Polanica Zdrój "Wielka Pieniawa " od 27.10.2021

Post autor: kama »

Witaj Insignia 2010! Odpowiadając na Twój post po obiekcie poruszamy sie w maseczkach. Zdejmujemy je bezposrednio przy stolikach w jadali, w kabinach jak jesteśmy sami, na basenie, siłowni i oczywiście w pokojach. Osoby wybierajace się na wycieczki autokarowe podróżują w maseczkach z "paszportem" covidowym. Funkcjonują restauracje z fajfami, tam "oczywiście" wszyscy integrują się bez masek. Trudno mi jest powiedzieć czy podczas pobytu były przypadki zachorowań, jeśli tak to wszystko było robione bardzo dyskretnie . Na każdym kroku znajdują się środki do dezynfekcji rąk. W większości osoby stosowały się do zaleceń np: noszenie maseczek, z windy korzystały osoby które miały bardzo duże problemy z poruszaniem się, osoby jeździły pojedynczo lub pokojami. Niestety na stołówce kuracjusze zostli wymieszani. Jak wszędzie i tu były osoby które ignorowaly zalecenia. Co kilka dni jest akcja dezynfekcji klamek i wszelakich przycisków. Na siłowni wystawione są środki do dezynfekcji rąk i sprzętu, każdy po sobie ma pozostawić sprzed zdezynfekowany. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to napisz. Pozdrawiam ☀️☀️☀️🍁🍁🍁🍂🍂🍂
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Polanica Zdrój "Wielka Pieniawa " od 27.10.2021

Post autor: Insignia 2010 »

Dzięki Ci Kama myślę że nie tylko dla mnie ale i dla pozostałych osób dałaś wyczerpującą odpowiedź dziękuję Ci bardzo .
Ja przewiduje wyjazd styczeń luty 2022 wiec może się trochę sytuacja zmieni.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ