Iwonicz Zdrój od 4 listopada

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Marekbor
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 18 wrz 2016 03:57
Oddział NFZ: Dolnośląski

Iwonicz Zdrój od 4 listopada

Post autor: Marekbor »

Witam forumowiczów.Miałem dylemat czy jechać do Horyńca czy do Jedlca a dostałem skierowanie do Iwonicza. Sanatorium KRUS. Jeśli ktoś był to proszę o opinię,A takze jak jest ogólnie w Iwoniczu.Czy są wieczorki,bo lubię potańczyć?
A będę prawdopodobnie jechał sam samochodem z 3 na 4 listopad i jak by ktoś jechał z Dolnośląskiego to mogę zabrać.
ZosiaN
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 30 lip 2020 20:01

Re: Iwonicz Zdrój od 4 listopada

Post autor: ZosiaN »

Witam, w Iwoniczu byłam w 2018 r. Było to sanatorium " Górnik".Obiekt KRUS jest poĺożony po sąsiedzku.Niektórzy z Górnika korzystali w Krusie z basenu I chwalili standard ošrodka. Jeśli chodzi o"tańce" przed cowidem codziennie były w kafejce w Gorniku z licznym udziałem kuracjuszy z innych ośrodków. Jest jeszcze bardzo rozrywkowy bar na górce no I bardzo popularne fajfy w kawiarni w centrum Iwonicza Zdroju. Poza tym fajne trasy do spacerów zorganizowanych Jak też indywidualnych. Miejscowe biura turystyczne organizują fajne wycieczki I tak można by jeszcze długo... Parafrazując powiedzenie znanej polskiej komedii"będzie Pan zadowolony".Udanego wypoczynku życzę i pozdrawiam. :kwiat:
Marekbor
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 18 wrz 2016 03:57
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Iwonicz Zdrój od 4 listopada

Post autor: Marekbor »

Dziekuje Zosiu za info,mam nadzieję ze nie wróci pandemia i nas nie pozamykaja w pokojach.Pozdrawiam.
Sylwia71
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 13 wrz 2021 23:25
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Iwonicz Zdrój od 4 listopada

Post autor: Sylwia71 »

Witam lepiej trafić nie mogłeś 😉Małe ale uroczne miasteczko.Jest gdzie spacerować Bylam tam 4 razy.Nie z KRUS ale same super opinie słyszałam o tym ośrodku.Troszke na górce ale ok Niedaleko bar na Górce..w sezonie muzyczka tańce ale ogólnie pyszne domowe jedzonko dla chętnych.Potańczuc można było w Górniku niedaleko. A w okolicach deptaka..Balallada ..Krakowiak lub Zdrojowa.Ostanio bylam w listopadzie 2019 Z chęcią pojade 5 raz😉tym bardziej że z NFZ kolejka juz blisko.Milego pobytu najważniejsze zabiegi dobre nastawienie i towarzystwo 😊
Sylwia71
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 13 wrz 2021 23:25
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Iwonicz Zdrój od 4 listopada

Post autor: Sylwia71 »

Przepraszam za błędy szybko pisalam😉
Marekbor
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 18 wrz 2016 03:57
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Iwonicz Zdrój od 4 listopada

Post autor: Marekbor »

Dziękuję Sylwia za info,wygląda że nie będzie źle. Jak masz niedaleko to wpadaj na weekend i idziemy na balety,haha.Pozdrawiam.
Nina+21
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 04 lip 2017 10:54

Re: Iwonicz Zdrój od 4 listopada

Post autor: Nina+21 »

Hej. Nie wiem jak będzie w Iwoniczu ze spędzaniem wolnego czasu, bo w Jedlcu nie było żadnych wycieczek, ani wieczorków. Dwa razy przez cały turnus były dwa ogniska z muzyką z laptopa na kostce chodnikowej i to wszystko. Pani dyrektor Ośrodka zasłaniała się Covidem że nic nie można zorganizować. Siedzieliśmy całe popołudnia i wieczory na ławeczkach przed budynkiem. Na zabiegi trzeba było chodzić w maseczkach. Może w listopadzie będzie lepiej, tego Ci życzę 😊
Marekbor
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 18 wrz 2016 03:57
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Iwonicz Zdrój od 4 listopada

Post autor: Marekbor »

Dziękuję
Marekbor
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 18 wrz 2016 03:57
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Iwonicz Zdrój od 4 listopada

Post autor: Marekbor »

Hallo,hallo czy nikt nie jedzie do Iwonicz Zdroju od 4 listopada???
Sylwia71
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 13 wrz 2021 23:25
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Iwonicz Zdrój od 4 listopada

Post autor: Sylwia71 »

Marekbor pisze: 16 wrz 2021 20:22 Dziękuję Sylwia za info,wygląda że nie będzie źle. Jak masz niedaleko to wpadaj na weekend i idziemy na balety,haha.Pozdrawiam.
Nie ma za co .Każdy pobyt w Iwoniczu wspominam miło.Zabiegi były super jedzonko tez.Fajnych ludzi poznalam .Tańczyć uwielbiam co więcej trzeba😉Jade teraz na weekend do Iwo.Kto wie gdzie mnie teraz wyślą jestem już 17 w kolejce i cisza Jeśli to będzie znow Iwonicz nie będę narzekac😉
ODPOWIEDZ