Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Lolo ja też się dobijałam o tą rehabilitację do ZUS parę razy telefonicznie , 2 tygodnie temu mi tam powiedzieli termin . Skierowanie dostałam teraz w poniedziałek 20 go , pewnie też dostaniesz na dniach . Ja na to liczę że nie będzie aż tak dużo śniegu , choć w tamtym terenie to wszystko możliwe.
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Hej Inka, właśnie dziś tzn. w piątek przyszło pocztą potwierdzenie turnusu w Wiarusie. Miałaś rację, trzeba do nich dzwonić i wystawia skierowanie na test, 4 dni przed wyjazdem. Zobaczymy jak tam będzie, coś mi się wydaje że przez pandemia te wyjazdy rehabilitacyjne już nie są takie jak kiedyś.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Hej Lolo ;) Ja to nie mam porównania , bo to będzie mój pierwszy wyjazd do sanatorium ;) Przypuszczam że przez tą pandemię to wszystko jest dziwne , nawet niektórzy ludzie tacy się zrobili . Jak zadzwoniłam do Wiarusa o te testy to mi powiedzieli że to się jeszcze może zmienić , ale ZUS wymaga, a NFZ nie . A tak mieliśmy do normalności wrócić po szczepieniu :/ Myślę że będzie okej :)
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Trochę poczytałam tu na temat Wiarusa różne opinie , na to też nie patrzę bo ludzie mają różne wymagania ... Zamiast trekkingów trzeba zabrać trapery zimowe ;) no i oczywiście dobre nastawienie . Ciekawe czy ktoś się tu jeszcze zgłosi co w naszym terminie też tam pojedzie :)
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Hej Inka, 4 fala atakuje😂 Może być tak że nam jeszcze odwołają to sanatorium albo każą siedzieć w pokojach cały dzień. Ja już mam doświadczenie jak Ci wspominałem bo byłem w 2019 w Wysowej. Było ok, zabiegi spoko, dużo spacerów, jakieś zorganizowane wycieczki a wieczorem bar otwarty, muzyka, piwko drinki, można było pogadać i potańczyć. Powiem Ci ze niektórzy rano ledwie schodzili po schodach na zabiegi a wieczorem lwy parkietu😂 Jak masz wogole na imię, ja jestem Krzysiek.
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Nikt inny się nie odzywa, może jedziemy tylko we dwoje😂😂😂 A poważnie to może nie umia znaleźć tego wątku na tym portalu.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Cześć Lolo :) Małgośka mówią mi ;) Hmm zobaczymy co to będzie dalej , myślę że nie odwołają nam tej rehabilitacji choć można się wszystkiego spodziewać. Ha ha ha ja to myślę że będzie nas więcej , pewnie odezwie się jeszcze ktoś przed wyjazdem . Myślę że nas nie zamkną w tych pokojach i można będzie pozwiedzać okolicę . Damy radę 💪
Oby tylko pozytywnie przejść testy , ja się zastanawiam jak to będzie bo jestem ozdrowieńcem i zaszczepiona .
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Ja na szczęście ozdrowiencem nie jestem bo nie chorowałem, ale jestem zaszczepiony. Myślę że te testy to czysta formalność chyba że Peszek sprawi że ktoś załapie covida przed samym wyjazdem. Moim zdaniem dali by sobie spokój z tymi testami, wymagali od nas szczepień, ale dalej kładą kłody pod nogi. No najgorszy scenariusz jak nas zamkną w pokojach.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Hej , też mnie się wydaje że to tylko formalność te testy ;) Co do zamknięcia w pokojach to też mnie się wydaje że tego nie zrobią jeśli nas przetestują , dużo ludzi jest zaszczepionych . Jedynie co mogą zrobić to zamknąć ośrodek , by nie przywlec "zarazy" z zewnątrz. Ja to sobie nie wyobrażam zamknięcia, bo jestem osobą aktywną, pracuję fizycznie przez co wykończyłam kręgosłup dlatego jadę na tą rehabilitację i raczej nie usiedzę w miejscu , chyba że nas zmęczą zabiegami . No cóż , muszą ogłosić jakieś obostrzenia bo się zbliża Święto Zmarłych .
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Hej, zabiegami to nas raczej nie zmęczą, będzie pewnie fizykoterapia, gimnastyka, relaksacja, może basen i jakieś masaże. Ja też jadę na kręgosłup, poprzednio doskwierał mi szyjny, teraz odezwał się ledzwiowy. I też nie wyobrażam sobie siedzenia w ośrodku
ODPOWIEDZ